Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 398 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво представлява разменното писмо?
МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2011 10:35 pm 
Студент-Бакалавър

Специалност/Направление: Направление "Администрация и управление"
gorrgy написа:
npehlivanova написа:

И аз съм така. Миналата година излезнаха дати, на които можем да отидем и да подадем молби за разменно писмо. За сега все още нищо не е излезнало. Днес звъня на някакви телефони да попитам, но естествено никой не ми вдига. Ако някой е в София може да отиде да попита в 23 блок там ще се получи някаква информация.

аз ще отида в петък, ще кажа тогава

Ще съм ти много благодарна, ако можеш да намериш някаква информация, за да ни помогнеш, че аз сега нямам възможност да дойда до София. Аз утре пак ще звъня настоятелно и ако ми отговорят нещо ще ви кажа :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 01, 2011 4:11 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Специалност/Направление: Поднаправление "Икономика с чуждоезиково обучение"
Здравейте, аз искам да попитам при положение, че миналата година живях в 32 блок на КТП и в молбата си писах, че искам пак да живея там, а в уеб студент ми пише 38 блок, има ли някаква вероятност да ме настанят отново там.. И имам ли право на разменно писмо след като вече съм класирана за блок на УНСС.. Благодаря предварително : )

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 01, 2011 5:37 pm 
Студент-Бакалавър

ViNS` написа:
Здравейте, аз искам да попитам при положение, че миналата година живях в 32 блок на КТП и в молбата си писах, че искам пак да живея там, а в уеб студент ми пише 38 блок, има ли някаква вероятност да ме настанят отново там.. И имам ли право на разменно писмо след като вече съм класирана за блок на УНСС.. Благодаря предварително : )

Аз бях в 42 на СУ, и в молбата си писах, че искам пак да съм в тази стая и все още в уеб студент не са ме настанили в никоя стая- пише само, че съм класирана. Мисля, че при теб е станало някакво объркване и като отидеш да питаш за разменно писмо ще го получиш. Аз първата година бях настанена в техен блок, но ми дадоха разменно писмо и просто мястото ми остана за втора класация.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 01, 2011 6:18 pm 
Кандидат-студент
Аватар

npehlivanova написа:
ViNS` написа:

Аз бях в 42 на СУ, и в молбата си писах, че искам пак да съм в тази стая и все още в уеб студент не са ме настанили в никоя стая- пише само, че съм класирана. Мисля, че при теб е станало някакво объркване и като отидеш да питаш за разменно писмо ще го получиш. Аз първата година бях настанена в техен блок, но ми дадоха разменно писмо и просто мястото ми остана за втора класация.

Да, но нали са казали, че молбите за разменни писма след средата на месеца, а записването за блокове на УНСС е до 16, в такъв случай няма ли вероятност да остнаеш на улицата? И междудругото аз съм с успех 4.94 има ли вероятност, заради успеха да не са ми одобрили молбата?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 01, 2011 6:49 pm 
Студент-Бакалавър

ViNS` написа:
npehlivanova написа:
ViNS` написа:

Да, но нали са казали, че молбите за разменни писма след средата на месеца, а записването за блокове на УНСС е до 16, в такъв случай няма ли вероятност да остнаеш на улицата? И междудругото аз съм с успех 4.94 има ли вероятност, заради успеха да не са ми одобрили молбата?

При мен е малко по- особено, защото аз живея със сестра ми във общежитие на СУ и все още си пазя стаята, докато не мине тяхното записване, което е в началото на октомври, а до тогава се надявам да съм си взела разменното писмо.Не мисля, че успеха е причината, защото до колкото знам трябва да имаш над 4;00, за да ти дадат разменно писмо. Да ти кажа според мен УНСС няма да имат нищо против да освободиш едно място, така и така са им дефицит, с удоволствие ще ти дадат разменно писмо.Но наистина си премисли много добре нещата, защото ако вземеш разменно писмо това означава, че се отказваш от тяхното общежитие за цялата учебна година и после няма да има как да се върнеш, ако нещо в КТП се обърка.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 02, 2011 11:32 am 
Студент-Бакалавър

А ако нямаш роднина в СУ няма да ти дадат разменно за там нали ;( както е в моя случай

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 02, 2011 11:39 am 
Студент-Бакалавър

DeHuTtY написа:
А ако нямаш роднина в СУ няма да ти дадат разменно за там нали ;( както е в моя случай

Да, мисля че е невъзможно. Защото и СУ имат голям недостиг на легла и правят изключения само в случай, че сте брат или сестра. Може да пробвате да сте заедно с приятелката ти в друго общежитие, където имат незапълнени места, поразпитайте.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 02, 2011 6:28 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Има ли вече някаква гласност от кога до кога ще се получават разменнните писма..?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 03, 2011 2:03 pm 
Кандидат-студент

Колеги, вчера бях до 23 блок и отговора, който получих беше, че тази година първо другите университети ще обявят свободните си места и тогава, ако си намериш стая ще получиш писмо. Попитах и акво става когато съм класиран в блок на УНСС, но искам да остана в този на друг ВУЗ- казаха ми нищо за сега просто да чакам , малко ме озагадъчи този отговор, попитах дали накрая няма да се изпързалщм и да остана на улицата като не взема общежитието, което ми се дава отговориха- не, не се притеснявай. Извода до който стигнах е , че нищо не разбрах от този отговор явно и те самите още незнаят какво ще се прави.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 03, 2011 3:04 pm 
Студент-Бакалавър

gorrgy написа:
Колеги, вчера бях до 23 блок и отговора, който получих беше, че тази година първо другите университети ще обявят свободните си места и тогава, ако си намериш стая ще получиш писмо. Попитах и акво става когато съм класиран в блок на УНСС, но искам да остана в този на друг ВУЗ- казаха ми нищо за сега просто да чакам , малко ме озагадъчи този отговор, попитах дали накрая няма да се изпързалщм и да остана на улицата като не взема общежитието, което ми се дава отговориха- не, не се притеснявай. Извода до който стигнах е , че нищо не разбрах от този отговор явно и те самите още незнаят какво ще се прави.

А можеш ли да ми кажеш, с какво работно време са и ще са другата седмица. Ако си погледнал естествено, защото мисля и аз да ходя да питам. Да видят, че има много кандидати за разменно писмо и да решат какво ще правят.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 398 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа