Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 297 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Билярд или Снукър?
МнениеПубликувано на: Вто Яну 30, 2007 10:28 pm 
"Доцент"
Аватар

Здравейте всички!!!

Както и шаха,знам че в УНСС тези две игри ги няма,но това не пречи да се играе! Просто ми е любопитно някой играе ли билярд(8-ма или 9-та топка) или снукър и ако има такъв "динозавър" нека се свърже с мен по мейла или във форума! Благодаря предварително! 8)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 30, 2007 10:36 pm 
"Академик"
Аватар

Играя билиярд, фен съм, но не бих казал, че съм кой знае колко добър. Все пак ако си навит може някой ден да измислим една среща.

на прах превърнала се за минута-две,
защо вълна съм разгневена,
която пясъка краде.
by Glarusa

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 2:31 am 
Специалист по всичко
Аватар

и двете ги играя - билярда с много по-голям успех :wink: при повечко желание може да се организира едно турнчирче!

Как с казва асистентът на Малката секира - Малката нокторезачка! (а.к.а. Каримански :D )

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 3:10 am 
Специалист по всичко
Аватар

За непросветените .. във високия блок зад Ориент 33 .. нз точен номер, но е към УНСС .. има един билярд клуб .. казва се Диамант .. в него съм прекарал кажи речи целия си 1ви курс :) .. Много добро място и не е скъпо :) Препоръчвам го .. там се играе обаче предимно 9-та топка, т.к. просто има само 1 маса за 8мица .. снукър няма (за сега) .. Аз играя и 2те игри, като мога да кажа че на 8морката май съм по-добър :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 10:47 am 
"Доцент"
Аватар

Ами супер тогава! Иначе също така има хубави маси за билярд и в Зимния Дворец, като там има и за Снукър! А иначе колко излиза на час в Диамант? Знам, че той се намира в 20 блок,ама не сам сигурен! А иначе за турнирчето-не е лоша идеята, но нека минат сесиите :shock:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 2:40 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Sofianec написа:
Ами супер тогава! Иначе също така има хубави маси за билярд и в Зимния Дворец, като там има и за Снукър! А иначе колко излиза на час в Диамант? Знам, че той се намира в 20 блок,ама не сам сигурен! А иначе за турнирчето-не е лоша идеята, но нека минат сесиите :shock:

тя мина вече! айде, казвайте кога ще ви правя шашави на билярд? :!: оставям вие да изберета територията :lol:

Как с казва асистентът на Малката секира - Малката нокторезачка! (а.к.а. Каримански :D )

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 3:47 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

аз също съм голям привърженик на билярда а освен това има билярд и в енда кръчма до интрига близо , но масите не са кой знае какво ,а в Зимния дворец също не са толкова добри. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 4:08 pm 
Специалист по всичко
Аватар

В Зимния са гадни .. ходил съм там .. в Диаманта е някъде 4 и нещо на час .. 4.60 4.80 нещо такова и просто хората си поддържат масите и щеките и кредите .. абе всичко си е както трябва

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 6:27 pm 
Специалист по всичко

И аз съм голям фен на снукъра и билиярда, почти секи ден играя. То и в УНСС има маса за билиярд - в кафето "Академика". Не е много лош билиярда и е 1лв. на игра. Ако има турнирче пишете ме и мен!
А ако гледате снукър споделете кой ви е любимия играч. Аз лично съм за Рони О'Съливан.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 8:19 pm 
"Доцент"
Аватар

Ами първото което е, сесията за мен не е свършила-свършва на 3.02.2007г,защото имам 3 изпита за поправка :( А иначе мен лично масите в Зимния много ме кефят, защото са големи и се получава по-красива игра с повече път на топката! Това че щеките са много гадни, това вече е друг въпрос, но това се решава със собствена щека! За турнирче по билярд-ами аз съм навитак, може и в Диаманта да ходим, може и в Боулинг Центъра, там масите са много добри! Иначе сам навитак да разцъкам Снукър с някого, защото там сам малко по-добре от Билярда, а и ми е по-интересно! В Академика масата е малка и кръчмарска, но да удряш топките става :D  А ако някой иска да цъка Снукър, да пише тук! В Зимния са добри масите, а и щеките за Снукър не са крайно лоши, май повеяе ги поддържат от тези за Билярд! 5лв. на час е Снукъра, така че може да се разцъка! А иначе ако решите нещо за турнирче по Билярд, бройте ме и мен, аз не се познавам с никого от този форум, така че топката е във ваши ръце 8)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 297 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа