Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 203 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Анаболи
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2008 7:01 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Така :) Аз мога да кажа без никакво угризение,че се водя запален по фитнеса, тренирам от 6 години, (разбирай 1 ноември 2002 година), участвал съм в няколко състезания по силов трибой и съм печелил дори едно :P , макар и да съм висок и с по-малко килограми, силата си ми идва от вътре :) Стероидите помагат много при изграждането на чудовищно тяло, (забележи, не казвам "хубаво тяло"), но не си заслужава жертвата която правиш за да имаш чудовищните мускули... изменения в черния дроб, сърцето, мозъка ако щете, козметични гадости като пъпки по цялото тяло... освен това в България всеки се прави че разбира от стероиди, а едва 0.1 % от всички препоръчващи се за разбирачи имат критичния минимум да се нарекат такива, и то предимно са спортни доктори (и също така Недик Недев :evil2: ) та в България е напълно нормално да се види такава ненормална злоупотреба на стероиди (лошото е че е почти все от млади хора) и като ги слушам в моята зала какви ги разправят ("Дай аз ще си бия 2 ретаболила в месеца и ще видиш какъв ще стана", а да речем ретаболилът е бързо действащ и трябва почти всеки ден да се бие) или пък незнайно от къде са намерили смешния руски метан и го гълтат с по 50 таблетки наведнъж, абе страшна работа... нямам думи :oops: Тука също видях, че сте изкоментирали нещо от сорта на "който помпи не може да се бие", да вярно е донякъде , защото в залата тренираш за сила и вид, а боя си е доста комплексно нещо - бързина, СИЛА, но най-важното ТРЕНИРАНА ГАМЕНСКА ПСИХИКА И НЕПУКИЗЪМ... всеки може да бъде набит, независимо колко е силен, но силата си е фактор от значение в боя, да си го имаме на предвид :) Та, сигурно за 100000 пъти сте го чели този израз, но и аз да ви го кажа, НЕ ВЗЕМАЙТЕ СТЕРОИДИ, ОСВЕН АКО НЕ СМЯТАТЕ ДА СЕ СЪСТЕЗАВАТЕ, А И ВИ ДАВАМ ОЩЕ ЕДНА ПРИЧИНА - НЕ ЗНАЕТЕ КАК!

[i] [color=#0040BF]Единственото предназначение на властта е да се употребява! [/color][color=#004040]! [/color][/i]

Ручей: 200
Ансамбъл: 2002

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2008 7:18 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

P.S. Не го слушайте оня канален плъх, Дориан Йейтс, (Флекс беше по-добър от него и на 2те олимпии, в които спореха), та не го слушайте тоя, че разбираш ли "ТОВА, КОЕТО НЕ НИ УБИВА НИ ПРАВИ ПО-СИЛНИ", Aз по скоро бих казал - "Това , което не ни убива ни е*ава майката"

[i] [color=#0040BF]Единственото предназначение на властта е да се употребява! [/color][color=#004040]! [/color][/i]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2008 7:31 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Grubi написа:
Абе Уолъс ще възразиш ли ако се възползвам от темата ти неправолинейно?

Къде има зали в щутгарт? Ти примерно къде ходиш? :wonder:

В Щутгарт не съм тренирал от декември 2007 , но с изключение на някаква нова зала в зимния дворец промяна няма. Досега тренирах в Барад Дур срещу Джим Бийм и Ориент33, което като съотношение пари , качество беше ОК. Не беше някакъв приказен палат , но и не съм капризна кокона. До техническия ( мисля че 5 блок беше ) е СК " Аполон" на Янислав Тачев - хубава зала , но пък по-скъпа ( през 2006 беше 8 тренировки 20 лв... за същите пари в Барад Дур ще си вземеш 16). Друга що годе прилична зала е Клуб33 ( в 33 блок ) , която допреди ремонта беше на цените на Барад Дур. Условията също са като в Барад Дур с разликата , че скрипецът беше много разбит , но чух че са го сменили. Там ходих доста време до момента в който една вечер се сбихме с охраната на Файър :evil2: Има зала и в Христо Ботев ( ако си купиш карта за Клуб33 можеш да тренираш и там ) , но е на същото ниво. Има и една зала зад 9 блок в Бонсист , но там по принцип тренират трибойците и макар че е пълно с тежести , няма мн уреди за билдъри
НА кратко .... Моят съвет е да провериш за тази новата зала в Зимния дворец. Аз самият , когато отида в София ще направя първо това.
PS. Иначе предния семестър тренирах ето тук , но от мн лукс само се изнежих
Изображение
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2008 7:35 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Гого абсолютно съгласен съм с това , което каза за гаменската психика и непукизма. :!: Но непукизъм в главата може да ти дойде и от много тестостерон :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2008 9:41 pm 
Студент-Бакалавър

Мерси Уолъс, много изчерпателно. :drinkers:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2008 2:42 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Разбира се... високите нива на тестостерона подлудяват, научно доказано е... :) А за боя... познавам хора с 48 ръце, а пък са страхливи като мишки и бас държа че кой да е побойник може да ги срита :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2008 3:42 pm 
Магистър
Аватар

Да както казахте темата мн се размива ... а тносно това кой защо го прави(тва с момиченцата пък ще е последната според мен причина да се тренира)...Така мернах преди всреме ч тема в която 1 мома, питаше дали имало готини момчета в УНСС, че да кандидатства тук догодина :shock: :shock: :shock: БЕЗ КОМЕНТАР!! Та това е кажи-речи на сущия принцип ;) Главната идея какво - правя го, защото ми харесва => би трябвало това да те кефи та да го правиш и да е главно за смамия себе си ;)

поток: 121
група: 1212

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 03, 2010 1:51 pm 
Кандидат-студент

Здравейте на 18 съм , вече година и половина близо две тренирам и искам да направя цикъл с метан , който ще ми е първи.Целта ми е покачване на мускулна маса.Кажете ми как , по колко и с какво да го пия (против страничните ефекти).
Или да заместя метана с едно от двете:
1. http://ft.dobavki-bg.com/product.php?dcat=&cat=2&id=204
2.http://ft.dobavki-bg.com/product.php?dcat=&cat=2&id=262
3.http://myfitness-bg.com/show.php?pr=1338
Посъветвайте ме! Чел съм много за метана обаче всеки "разбиращ" пише различно и затова искам някой да ми каже как да го пия , колко време с какво още (за страничните ефекти) или да го заместя с някой от посочените Тестостеронени симуланти.
P.S. Само не искам отговори от вида " Рано ти е за химия" , и нейскам се още венозно да взимам
каквото и да е било.
Мерси предварително!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 05, 2010 11:31 pm 
Магистър
Аватар

Абе хора за какво са ви анаболи,глупости и натурално става.8-ми клас бях 99кг сега съм 80 кг чист атлетизъм,единственото,което съм вземал е било L-carnitine за 2 месеца(11 клас),но главно съм се спуквал от търчене,фитнес комбинирано и ако не беше това едва ли Л карнитина щеше да има ефект.Не ми трябва да съм говедо като за да се чувствам удеално,това е от значение.А и относно момичетата(българките визирам) много не се интересуват от много мускули,даже тези с бирени коремчета ги кефят повече,сериозно.Правете това,което ви кефи не заради някаква мацка или глупости ,а заради себе си,удоволствието,кефа,здравето ,не за селската гъзария. :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz:
Изображение
Изображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 07, 2010 10:07 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

момче, по същия начин ми изглежда охладеното пиле като го разопаковам от тарелката.. :?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 203 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа