Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 595 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 56, 57, 58, 59, 60
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: 12.07.08 - РЕДОВЕН ЕПИ - Математика
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2008 10:30 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

хаха ти пак малко хора имаш от класа си в университета :) винаги съм си мислела, че унсс трябва да има специални бройки точно за такива хора завършили нфсг и тбг и да ги приема без изпит, ами по дипломи или нещо такова ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2008 10:37 am 
"Главен асистент"
Аватар

metrilbg написа:
хаха ти пак малко хора имаш от класа си в университета :) винаги съм си мислела, че унсс трябва да има специални бройки точно за такива хора завършили нфсг и тбг и да ги приема без изпит, ами по дипломи или нещо такова ;)

Е не са малко, 1/3 са ;) И като се има впредвид, че от моето даскало не малко народ отива в Правец(американския), а да не говорим, че то договор с УНСС имаше до преди няколко години, но вече няма и сега има договор с НБУ и много народ отиват там, защото според договора диплома над 5.00 и по документи започваш икономическа специалност от 2ра година директно. Така че предвид тези фактора не сме малко ;)))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 02, 2008 7:58 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Всичко си е гавра... Не мога да кажа, че кандидатстването е кой знае колко трудна или непосилна задача :idea: Завършил съм гимназия-119 в Изток и за тия 5 години наистина съм живял и имам културна диплома(5.64), без въобще да съм се гърбил да уча :idea: Преди 2 години след 6 месеца уроци влезнах в СУ информатика, по стечение на обстоятелствата осъзнах, че това не е за мен :idea: Сега за два дни учене на предварителен 5.61(ЕПИ-Математика) и с още един ден учене на редовния 5.24... Наистина смятам, че баловете и оценките са супер ниски, което ме втрещи, щото съм приет "Финанси.." на 1во класиране... В случая единственото с което "прованса" е пред софиянци, примерно са матурите :idea: Аз не съм държал матура, щото съм завършил 2006, но според мойте познати преписването в Сф си е било трудничко и оста рисковано :idea:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 02, 2008 8:14 pm 
"Доцент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни икономически отношения
щом си влезнал в софийския преди 2 години информатика и си учил информатика.... нямаш никво основание да се сравняваш с някои, които тепърва са учили математика, да не говорим дали изобщо са решили и една задача подобна на тези за СУ..това в УНСС на фона на СУ е пародия... не мисля, че сравнението е уместно

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 02, 2008 8:31 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Имам предвид, че 5 години не съм си давал зор въобще, и все пак влезнах в СУ преди години с 6 месеца курсове :idea: В сравнение с това, което те чака в сесията, КСК си е елементарно...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 595 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 56, 57, 58, 59, 60

Часовете са според зоната UTC + 2 часа