Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: 13.07.08 - Редовен изпит - Английски език
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 5:57 pm 
Кандидат-студент

Съгласна съм, че сме се подрискали :cry: Ужас просто :cry: Дано нивото да е такова за да не сме се излагаме само ние :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 6:53 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Софийския ме издразниха още в самото начало с това отиване в седем за да се бутаме на дългите опашки и да се шляем по тесничките коридорчета. Към 7.40 след малко мотане намерих мястото си в в южният ректорат където бях сюрпризиран на входа от доста приятно изглеждащата, но строга квесторка, която ми каза да си дам телефона, личната карта и листчето с входящият номер, а самият номер да си напиша на ръката с химикал. След като се наредих прилично назад на катедрата се наложи да слушам близо 50 минути драматичния разговор между банда кльощави жалкари, които не бяха благоволили да починат от алкохолно натравяне на бала си и се наложи да слушам възсторжените им крясъци "еби бачо кико еби" и тем подобни. После дойде четящатата квесторка и започнахме.

Диктовката беше по-лесна от очакваното. Изобилие от лесни думи и словосъчетания с едва шепа трикови думички.
Reading-a беше принципно труден, но можеше да се направи. Смисъл изискваше се съобразителност и сверяване на версиите, но не бих се учудил да имам 10/10 там.
Close Test-a беше по-лесен от този в УНСС. Error identification-a най-вероятно съм го просрал, но пак беше по-лесно от 'налучкай думата на онче бонче'.
Writting-a не беше на трикова тема и имаше благото изискване 'страница и половина и/или 300-350 думи'. Което ми спести удоволствието да си броя постоянно думичките както в УНСС.

Провеждането на времеви интервали е строго, но от друга страна си личеше, че квесторите по всяко време имаха контрол над изпитващите. Жалко, че изпитът е за СУ, който ми е трета резерва, като цяло повече ми допадна като провеждане и материал от УНСС английският.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 7:25 pm 
Кандидат-студент
Аватар

то май се оказа, че поне с езиковите тестове имам по-голям шанс в СУ, отколкото в УНСС... от тестовете, които съм правила на софийския... амиии тва си беше фасулска работа, пак си имам колебания за някои неща от юза, но това бледнее пред угризенията ми за унсс-сарския тест :D останах смаяна от леснотата на диктовката и т.н. общо взето нямаше изненади, което е добре. Само ме изнерви едно девойче, 2 пъти и звъня мобилния, и то по време на диктейшъна, аз се разсеях много и се чудех за една запетая... емии бива ли, дойде веднъж, цъка нещо, уж го спря, и после пак :shock: имам лошото чувство, че в СУ оценката ми ще е уей туу бетър отколкото в унсс ](*,) ама аз сакам УНСС!!! [-o<

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 7:32 pm 
"Асистент"
Аватар

supreme написа:
то май се оказа, че поне с езиковите тестове имам по-голям шанс в СУ, отколкото в УНСС... от тестовете, които съм правила на софийския... амиии тва си беше фасулска работа, пак си имам колебания за някои неща от юза, но това бледнее пред угризенията ми за унсс-сарския тест :D останах смаяна от леснотата на диктовката и т.н. общо взето нямаше изненади, което е добре. Само ме изнерви едно девойче, 2 пъти и звъня мобилния, и то по време на диктейшъна, аз се разсеях много и се чудех за една запетая... емии бива ли, дойде веднъж, цъка нещо, уж го спря, и после пак :shock: имам лошото чувство, че в СУ оценката ми ще е уей туу бетър отколкото в унсс ](*,) ама аз сакам УНСС!!! [-o<

Всички сакаме УНСС !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 11:58 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Хахахаха

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 12:24 pm 
Студент-Бакалавър

Абе да ви питам, някои знае ли какви упражнения са включени за изпита по англ. в Свищов? Щото нали са към УНСС и Варна?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 1:58 pm 
Кандидат-студент

Хей, дайте отговорите от упражненията с добавката на една дума :) Мерси предварително!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 2:00 pm 
Специалист по всичко
Аватар

прочети някаде 5-6 страница от тази тема, там го има

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 2:25 pm 
Кандидат-студент

Дам, видях ги. Мерси много :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 4:45 pm 
Кандидат-студент
Аватар

А ще можем ли да си видим работите и съответно грешки, рецензии след като излязат резултатите :wonder:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа