Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 255 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Направление "Политически науки"
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 07, 2008 12:41 pm 
Кандидат-студент
Аватар

cookieee написа:
Привееееет. Някой да има от поток 300 ??? Или групичка 3002 :D :partyman:

It's me ;}

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 10, 2008 1:29 am 
Кандидат-студент

Поздравления за всички избрали професионалното направление, дано ви хареса. :)

Георги Димитров

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 12, 2008 7:22 pm 
Кандидат-студент

Имам един въпрос към приетите в тази специалност, а именно... КАК СТЕ С МАТЕМАТИКАТА ? :lol:
Наистина много се притеснявам, защото през последните 8 години(от 4-ти клас) този предмет ми трови живота и наистина имам страх от него. Всичко друго си върви ОК, но математиката присъства във всичките ми кошмари. В училище някак вързвам 5, но това не означава нищо. Сега търся примерен ЕПИ в интернет да видя какви са задачите, но реших да попитам и вас - хората, които са минали през това - как определяте знанията си по математика ии как се справихте с този модул на ЕПИ ?
Благодаря ви предварително !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 26, 2008 7:56 pm 
Студент-Бакалавър

относно математиката- честно да си призная нищо не разбирам. Колкото епи-то, моят съвет е да видиш примерните тестове и там си пише кое се включва от математиката, смисъл корени, дроби..и т.н. Аз какво правих за изпита- видях кое какво включва и кое не разбирам. В епи-то има обяснениея и примерни задачи. Лично аз от там разбрах това, което ми куцаше. Иначе за изпита- те те пускат вътре с една книжка по математика, в която има всички формули, които могат да ти послужат по време на изпита. Въпроса е само да знаеш коя и как да е приложош..след това сам ще си доволен от резултата. Аз е използвах и много ми помогна. Затова виж кое не разбираш и наблегни на него

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Ное 26, 2008 10:51 pm 
"Професор"
Аватар

Реши всички примерни тестове и внимавай в часовете в училище.
А ако тенденцията от тази година се запази - дори да не направиш нищо на мат, а си решиш перфектно другите 2 модула ще имаш оценка, която ще те вкара :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 255 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа