Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: 22.07.08 - Редовен изпит - Журналистика
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2008 3:46 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Искам да попитам сега като не съм приета на 1-во класиране ,трябва ли да ходя до УНСС да се записвам за второ класиране или автоматично минавам към второ и да чакам.Моят бал е 33,24.Моля,който зне да пише,защото чета ,ше има и други като мен,които се надяваме за 2-ро класиране :(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2008 3:49 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

taxtaba написа:
:lol: Ами тогава какви глупости питаш?! Аз чакам 49 стотни да паднат (момиче) и даже имам някакви надежди още за второ класиране, а ти за някакви си 18 си се разтревожил! С единия крак си вътре (да не казвам с двата) :)

И аз съм като теб имам 33,24 бал,дано да влезнем на второ!Знаеш ли дали трябва да се записваме за 2-ро или просто да чакаме?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2008 4:36 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Неприетите кандидат-студенти при първо класиране поради недостатъчен бал участват във второто, без да подават декларация.

Nameih go! :rolleyes:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 07, 2008 11:25 pm 
Студент-Бакалавър

Има ли вече колеги...приети и записали се журналистика след кошмарното (за Мнозинството) първо класиране? Я да видим миропомазаните?

До въпросното Мнозинството...
...не се стягайте. Знам, че тези думи не размекват топката в корема и натегнатите нерви...
...НО, това е една от най-желаните специалности и винаги на първо класиране бала е ненормален. (миналата година беше май на 2-ро място по най-висок бал) Нещата за второ, трето класиране ще се нормализират. В нашия курс има колеги, които са влезнали дори на 4-то класиране (без понятия от сорта на "спонсорство")...тъй че, опитайте се да отскочите до морето м/у класиранията.

Няма да приемат всички. Няма да приемат дори половината на половината. А и не трябва.
Пожелавам успех на всички...
...които искрено желаят да учат и да се занимават с това.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа