Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 750 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Направление "Икономика"
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2008 9:57 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Къде мога да видя разписанието за спортовете... там където ни е програмата стои информация от миналата година...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2008 11:34 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

abdahorn написа:
Днес трябваше в 13:00 да съм в еди коя си зала за да мога да си зема книжката но задръстването в Сф беше ужасно и се влачих 3 часа докато стигна.. закъснях и когато отидох стаята беше заклучена.

излязох в 11 от нас.. 20 минути и повече чаках 76... 50-60 минути пътувах до орлов мост... (от стрелбище)... още 20 минути чаках 280.. още задръствания след 4ти км.. 1.10 стигнах до университета.. вратата на стаята беше отворена, още бая хора не си бяха взели книжките все още.. та взех си я де.. днес направо се побърках с тия автобуси. имаше и още хора в скапаното 280, които отиваха към унсс-то.. лудница, не си единствения, споко:)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2008 11:40 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

abi написа:
abdahorn написа:
Днес трябваше в 13:00 да съм в еди коя си зала за да мога да си зема книжката но задръстването в Сф беше ужасно и се влачих 3 часа докато стигна.. закъснях и когато отидох стаята беше заклучена.

излязох в 11 от нас.. 20 минути и повече чаках 76... 50-60 минути пътувах до орлов мост... (от стрелбище)... още 20 минути чаках 280.. още задръствания след 4ти км.. 1.10 стигнах до университета.. вратата на стаята беше отворена, още бая хора не си бяха взели книжките все още.. та взех си я де.. днес направо се побърках с тия автобуси. имаше и още хора в скапаното 280, които отиваха към унсс-то.. лудница, не си единствения, споко:)

хаха аз се придвижвам от същото място по същия маршрут... ;) съседи...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2008 12:22 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

кошмар е тоя маршрут.. но ми се е случвало и за 40 минути да стигам дотам. пък и имам директна маршрутка, ако се наложи да бързам. и все пак, свиква се, най-малкото - търпимо е..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2008 10:52 am 
Кандидат-студент

дам така е.. е аз идвам от.. Банкя :D мн fun ;) да знам че имаше и други ,който не си взеха книжките.. а за спорта утре съм на лекции и ще питам колегите от потока.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2008 3:46 pm 
"Професор"
Аватар

metrilbg написа:
Къде мога да видя разписанието за спортовете... там където ни е програмата стои информация от миналата година...

И мен ме интересува това разписание,ама никой не ти дава никаква информация.А не искам да отида да се записвам,без да съм проверила предварително часовете.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2008 4:09 pm 
Специалист по всичко
Аватар

ами за момента само на място може да се провери

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2008 8:18 pm 
"Професор"
Аватар

angelov написа:
в сайта за момент няма актуална информация за спорта,затова на място в зала "ИКОНОМИСТ"

Мерси много,а някой случайно да знае до колко часа става записването,защото утре имам лекции от 16.45 и мислех преди тях да отида,но ме притеснява да не са си тръгнали вече преподавателите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 17, 2008 11:39 am 
"Доктор"
Аватар

^tedi^ написа:
angelov написа:
в сайта за момент няма актуална информация за спорта,затова на място в зала "ИКОНОМИСТ"

Мерси много,а някой случайно да знае до колко часа става записването,защото утре имам лекции от 16.45 и мислех преди тях да отида,но ме притеснява да не са си тръгнали вече преподавателите.

Да, различно е. Зависи какво искаш да спортуваш. Сега се връщам от там и има няколко стаи за определените спортове и вътре преподавателите те записват. Имам някакво съмнение, че искаш каланетика или аеробика като повечето момичета, така че да ти кажа, че вече няма места и ще има записване при друг преподавател от 29ти :hello:
Аз ще цъкам волейболче :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 17, 2008 12:29 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

cvety написа:
^tedi^ написа:
angelov написа:

Да, различно е. Зависи какво искаш да спортуваш. Сега се връщам от там и има няколко стаи за определените спортове и вътре преподавателите те записват. Имам някакво съмнение, че искаш каланетика или аеробика като повечето момичета, така че да ти кажа, че вече няма места и ще има записване при друг преподавател от 29ти :hello:
Аз ще цъкам волейболче :mrgreen:

Каквоо? Наистина ли няма места,тамън мислех сега да отида да се записвам :? Може ли малко информация за записването от 29ти? А и също някой ще може ли да ми каже къде трябва да отида да си взема студентската книжка?Благодаря предварително,съжалявам за тъпите въпроси,но преди час си дойдох от чужбина и ВЪОБЩЕ не съм наясно с нещата.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 750 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа