Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Общежития
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 4:18 pm 
"Академик"
Аватар

Специалност/Направление: Поднаправление "Финанси, счетоводство и контрол"
Курс: Магистър 2-ра година
извадих някакви цитати от една тема от миналата година, може би полезна за тук

Това се отнася за 1во класиране за общежития миналата година
Цитат:
В това класиране студентите са разпределени автоматично по блок.Настанителните заповеди ще да бъдат разпратени по съответните блокове и ще може да си ги получите от домакините.

Отивате в съответния блок при домакинката да си вземете настанителната заповед. Препоръчвам ви да отидите до стаята си, за да я видите, както и за да разберете дали вече има друг настанен.

До стаята на домакинката ще е разлепен списъка с необходимите документи за настаняване: - квитанция за платен наем и депозит; - уверение; - печат от студентска поликлиника; - копие от адресната регистрация; - снимки; - опис и пропуск.

Първо може да си платите наема и депозита. След това отивате в студентска поликлиника ,където срещу 2 лв. ще ви сложат печат върху настанителната заповед. След това отивате в 5 блок, за да си направите адресна регистрация - в декларацията (която купувате от там и май струва 50 стотинки) посочвате новия си адрес и плащате такса (1 лв. ) . Направете си копие от тази декларация.

Трябва да си носите поне 2 снимки (хубаво е да имате 3 - за пропуск). Трябва да имате УВЕРЕНИЕ от УНСС. Документ за наборна военна служба или други медицински не са необходими. Попълвате опис, който взимате от домакинката. Предоставяте всички тези документи на домакинката и се настанявате.

Относно настаняване с понзат:
Vincenzo написа:
Ех тая Ками бе, да и бяхме заръчали и нас да запише..сега веше всичко знам 8) , само въпросът с преместването още ме тормози,има ли някакъв начин да се преместя в една стая с един приятел или всичко вече е решено и няма мърдане...защото тая год. УНСС мн ме разочароват с въвеждането на новата разпределителна с-ма.Пък и предполагам мнозина ще възроптаят..ух, тъпа работа.Загрях им телефоните вчера, но уви не сполучих - никой не вдигна..и не мога да получа сега от никъде инф.Може би трябваше още днес на първия възм. ден да отидем двамата с приятеля и да се разправяме, но той не може днес..и..сигурно в Събота или Пон ще ходим, дано не е прекалено късно(съображенията са, че след като се нанесат повече ьора, ще е по-трудно да стават размествания)
Ками, ако случайно си разбрала нещо по въпроса с разместването, ще съм ти мн благодарен да споделиш, или въобще някой ако знае нещо.10х

Kami_ написа:
[за това вече наистина нищо не знам.знам,че са въвели тази систаме,защото миналата година е имало много капризи и те са полудяли,докато ги удоволетворят.само че,според мен,с тази система си напъхаха таралеж в гащите,защото сега ще има още повече молби за разместване и тнт.

Явно и тази година ще ни класират направо в блок и стая :wonder:
ето и темата :arrow: viewtopic.php?f=4&t=845&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 4:21 pm 
Специалист по всичко

Troublemaker_ написа:
Аз искрено се надявам класирането да излезе малко по-ранко от 7-ми. Така де, с всички класирания ни изнедадаха по-рано, дано и сега да е така, че май почнах доста прогресивно да побелявам... :lol: :D

Когато подавах молба ми казаха, че към 5-ти ще излязат...а не на 7-ми...иначе настаняването си започва от 8-ми... :?: и един въпрос в webstudent се проверява дали си класиран нали? :wonder:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 4:48 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

dodgeviperf написа:
Troublemaker_ написа:
и един въпрос в webstudent се проверява дали си класиран нали? :wonder:

Да

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 5:01 pm 
"Академик"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономика на туризма
dodgeviperf написа:
Troublemaker_ написа:
Аз искрено се надявам класирането да излезе малко по-ранко от 7-ми. Така де, с всички класирания ни изнедадаха по-рано, дано и сега да е така, че май почнах доста прогресивно да побелявам... :lol: :D

Когато подавах молба ми казаха, че към 5-ти ще излязат...а не на 7-ми...иначе настаняването си започва от 8-ми... :?: и един въпрос в webstudent се проверява дали си класиран нали? :wonder:

Повече от ясно е,че ще излязат до 5ти резултатите от класирането.Настаняването започва от 8ми,това е непроменлив срок. А тъйкато 6ти и 7ми се падат уикенда,би трябвало до 16.30 на 05.09.08 да е излязло класирането в уеб-студент.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 5:03 pm 
"Академик"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономика на туризма
Лили написа:
извадих някакви цитати от една тема от миналата година, може би полезна за тук

Това се отнася за 1во класиране за общежития миналата година
Цитат:
В това класиране студентите са разпределени автоматично по блок.Настанителните заповеди ще да бъдат разпратени по съответните блокове и ще може да си ги получите от домакините.

Отивате в съответния блок при домакинката да си вземете настанителната заповед. Препоръчвам ви да отидите до стаята си, за да я видите, както и за да разберете дали вече има друг настанен.

До стаята на домакинката ще е разлепен списъка с необходимите документи за настаняване: - квитанция за платен наем и депозит; - уверение; - печат от студентска поликлиника; - копие от адресната регистрация; - снимки; - опис и пропуск.

Първо може да си платите наема и депозита. След това отивате в студентска поликлиника ,където срещу 2 лв. ще ви сложат печат върху настанителната заповед. След това отивате в 5 блок, за да си направите адресна регистрация - в декларацията (която купувате от там и май струва 50 стотинки) посочвате новия си адрес и плащате такса (1 лв. ) . Направете си копие от тази декларация.

Трябва да си носите поне 2 снимки (хубаво е да имате 3 - за пропуск). Трябва да имате УВЕРЕНИЕ от УНСС. Документ за наборна военна служба или други медицински не са необходими. Попълвате опис, който взимате от домакинката. Предоставяте всички тези документи на домакинката и се настанявате.

.................................................................................................................

Уверението не остана ли заедно със зелената молба за обшежитие,която подавахме в Центъра за прием ? :wonder:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 5:08 pm 
"Асистент"

уверение под път и над път можеш да си закупиш , нещо като да си земеш газов пистолет.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 5:09 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Финанси
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
Вярно ли е че вече, в който блок и стая си настанен, евентуално ако се класираш и другата година- не те местят на ново място, а си оставаш на това евентуално и четирите години?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 5:15 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

pagan_p написа:
Вярно ли е че вече, в който блок и стая си настанен, евентуално ако се класираш и другата година- не те местят на ново място, а си оставаш на това евентуално и четирите години?

Аз сега съм 3-ти курс и не са ме местили в друга стая. Единственото условие е успехът да ти стига за първо класиране

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 5:25 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Финанси
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
lilsun написа:
pagan_p написа:

Аз сега съм 3-ти курс и не са ме местили в друга стая. Единственото условие е успехът да ти стига за първо класиране

мерси

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 5:36 pm 
"Академик"
Аватар

Специалност/Направление: Поднаправление "Финанси, счетоводство и контрол"
Курс: Магистър 2-ра година
Andreeva написа:
Уверението не остана ли заедно със зелената молба за обшежитие,която подавахме в Центъра за прием ? :wonder:

мойто уверение за общежитията си е в мен .. не са ми го взимали :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа