Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 774 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 74, 75, 76, 77, 78

В коя специалност искате да сте след втори курс?
Политология 15%  15%  [ 17 ]
Международни отношения 74%  74%  [ 87 ]
Европеистика 11%  11%  [ 13 ]
Общо гласове : 117
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Политически науки
МнениеПубликувано на: Нед Юни 06, 2010 11:21 pm 
"Доктор"
Аватар

curse написа:
Я кажете колегите от поток 300 и 301, готови ли сте вече със списъка с желанията за Коледа ?! :lol: Демек специалностите... всички ли сте МО !?! :lol: :lol:

Не, разбира се. Вълците трябва да се отделят от стадото и да пишат ПО :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 09, 2010 10:22 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Абе аз за коледа си пожелах фонтан с два изхода , който от единия чучур да точи бира, а от другия шкембе чорба.

Иначе по въпроса.

Записах първо желание МО, че съм чувал че на дипломатическите обеди сервирали купчини чер хайвер и бъчви оригинално шампанско Дом Периньон реколта 1928 година. А и дипломатките от Япония и Южа Корея били доста желаещи да се запознаят с от близо с Яки, Гърдати и Космати Балкански Посланици.

На второ място записах Европеистика. Първо (Това напълно сериозно) Чанков Преподава- а при него е интересно и информационно. Второ- еврочиновниците в Брюксел ги мариновали във море от алкохол.

И на трето място ПО. По една или друга причини.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 10, 2010 2:20 am 
"Главен асистент"

браво колега! напълно съм съгласна за Чанков... и мен много ме кефи като преподавател. наистина можеш да научиш много от него, (е стига да не си бъркаш в г**а докато ходиш на упражненията му де :lol: )

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 15, 2010 5:47 pm 
Кандидат-студент
Аватар

mantzikert написа:
Абе аз за коледа си пожелах фонтан с два изхода , който от единия чучур да точи бира, а от другия шкембе чорба.

Иначе по въпроса.

Записах първо желание МО, че съм чувал че на дипломатическите обеди сервирали купчини чер хайвер и бъчви оригинално шампанско Дом Периньон реколта 1928 година. А и дипломатките от Япония и Южа Корея били доста желаещи да се запознаят с от близо с Яки, Гърдати и Космати Балкански Посланици.

На второ място записах Европеистика. Първо (Това напълно сериозно) Чанков Преподава- а при него е интересно и информационно. Второ- еврочиновниците в Брюксел ги мариновали във море от алкохол.

И на трето място ПО. По една или друга причини.

Nice choice, my dear colleague! It coincides with mine! :partyman: That's why we'll drink together!
Ludwig Van Bethoven - Moonlight Sonata (music)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 774 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 74, 75, 76, 77, 78

Часовете са според зоната UTC + 2 часа