Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Доволни ли сте от библиотеката?
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2007 6:05 pm 
Site Admin
Аватар

Тук може да коментирате всичко, което ви харесва и което не ви харесва в библиотеката на УНСС.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2007 6:06 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Прогнозиране и планиране
да

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2007 7:49 pm 
Кандидат-студент

библиотекарките са "много" любезни-за малко да не набият за елементарен пропуск

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2007 8:28 pm 
"Доктор"
Аватар

В момента, в който библиотекарките спрат да се държат все едно университета им е бащиния, тогава вече може и да ми хареса! Плюс това литературата за определни специалности е доста ограничениа и приореитет на закупуавнето на нова заглавия се дава предимно на ийкономическиет специланости. Чуждоезиковите заглавия са много сгъстени, а каталога на библиотеката може да се оптимизира.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 20, 2007 10:18 am 
Студент-Бакалавър

В общи линии съм доволна. Няма много голям избор от книги за вкъщи, но пък може да си снимаш от тези в читалнята. Това, че дават да се копират книгите и учебниците, е голямо преимущество, защото е възможност да имаш нужния материал. Доколкото съм забелязала, всяка година броят на книгите се увеличава. Има и автоматизиран каталог, който спестява време и усилия за намирането на някое произведение. С мен служителките винаги са се държали любезно.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2007 6:43 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Аз не съм много доволна, ако трябва да бъда откровена. От всички библиотекарки само една-две са любезни, а останалите - страхотно изнервени. Това дразни! Книгите, които могат да се вземат вкъщи са в много ограничен брой, а някои от тях доста архаични!  :?  Компютрите в интернет залата непрекъснато се бъгват, а да не говорим че в повечето случаи човек не може да свали дори един документ от пощата си.  :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 23, 2007 12:41 am 
Студент-Бакалавър

много викат тия жени  :lol:  И не им хареса като им казах че трябва да са по-айляк ...  8)  явно не приемат градивна критика ... така ... развикаха се достатъчно за да се обърнат всички нашия сеир да гледат, и тва само от 1 посещение да си изкарам карта ... браво  :shock:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 23, 2007 7:54 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Да споделя моето великолепно преживяване в библиотеката. Библиотеката разполага с много книги,вестници,списания,справочна литература и т.н. Това хубаво,но отивам аз един ден и сядам на един от компютрите,за да проверя в азбучния каталог дали има книги по една определена тема.След което любезно отидох да попитам къде мога да открия посочените книги и една от жените ми каза,че щом ги имало в каталога,значи ги имало в библиотеката. Аз пак си задавам въпроса къде да ги търся и тя щеше да ми се развика. Обикалям библиотеката и нищо не намирам.Решавам да се пробвам при другата. Тя ми обясни,че трябвало да си препиша там сигнатури,имена,издателства и да отида за справка в някаква си стаичка.Влизам аз в едната стаичка и оттам ме пращат в другата,там пък се оказва,че всичко,което ми трябвало съм го имала и съответно не можела да ми помогне (но поне беше любезна там женицата).След това отново отивам при онези първите и те ме пращат в читалнята. Там след почти час лутане и ровене понамерих 1-2 книги,но не от тези заглавия,които си бях записала,след това пък жената в читалнята каза да потърся отвън......после на 2рия етаж имаше много списания и вестници. Като цяло съм доволна от материалите,но като отношение към нас студентите имам някои забележки.Вярно и на тях сигурно не им е особено приятно по цял ден да отговарят на безсмислени или едни и същи въпроси,ама нали затова са там да ни помагат.

When the door of happiness closes, another opens, but often times we look so long at the closed door that we don't see the one which has been opened for us...Don't let your dreams get too far out of sight...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2007 11:23 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Като цяло организацията е малко объркана, човек да се чуди къде и какво трябва да направи ... иначе вече писах, че мн се нервирам понеже обикновено не мога да намеря нито една книга, която ми трябва ... и наистина за някои специалности има доста малко литература. Периодичния печат ми харесва, има доста интересни списания, но отново за съжаление не успях да намеря каквото ми трябваше.  :(

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 26, 2007 8:00 pm 
Специалист по всичко

Beb4o_f написа:
Книгите, които могат да се вземат вкъщи са в много ограничен брой, а някои от тях доста архаични!  
Книгите за вкъщи са достатъчно, запълват се рафтовете изцяло, просто хитри студенти още в началото на семестъра вземат повечето учебници, за да не си купуват такива. Така остават едва 20% от книгите за вкъщи. Иначе в началото на годината всичко се "пука по шевовете". Ходи отначало и няма да имаш проблеми.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа