Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Доволни ли сте от библиотеката?
МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 11:56 am 
Специалист по всичко
Аватар

Защо в читалнята има 3 книги на кръст?

[img]http://lines.photo-manual.ru/31767.png[/img]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 12:25 pm 
"Доктор"
Аватар

Как ще има 3 книги на кръст? Ходила съм сума пъти и никога не е липсвал учебника, който ми трябва :roll: Или имаш предвид неучебна литература?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 04, 2010 2:04 pm 
Специалист по всичко
Аватар

И аз съм ходила и е имало каквото търся, но преди да качат читалнята на горния етаж...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 09, 2010 2:11 pm 
"Доктор"

Съгласна съм, че доста уредя съдържанието на читалнята след преместването. На всичкото отгоре, има ксерокс, но той не работи?! От друга страна обаче ти вземат номерчето за гардероба, в което не виждам никаква логика. Така или иначе трябва да напуснеш библиотеката, за да снимаш и на гардероба не ти дават багажа, в който, ако си имал неблагоразумието да си оставиш парите или пък ако искаш да си вземеш якето, понеже ще ходиш да снимаш някой учебник навън. Най-добре според мен ще е да сложат един работещ ксерокс в самата читалня и който каквото иска да си снима сам или това да го правят лелките вътре, и без това не са кой знае колко заети, а после ако някой вече иска да си подвързва учебник, да отиде с копираните листи до книжарница. Така няма да се налага да си оставяме лични документи или номера за гардероба, което е доста безсмислено...
Също така ще е добре компютрите в библиотеката да работят и да се обособят в отделна зала, за да не се налага оставянето на лични вещи на гардероб, ако искаш само да ползваш компютър. Освен това беше тъпо да махат бг фонетик, не знам дали са го оправили вече, отдавна не съм ползвала тази университетска "екстра".
А създанието, което стои на гардероба - едно дебело и безлично, не знам как да го опиша даже, се държи отвратително с хората и си избива преливащите комплекси върху тях. Като ти се нацупи 15 минути не си вдига задника, за да ти даде багажа, а ти се е нацупила само защото си имал неблагоразумието да я помолиш да си оставиш багажа и тя е трябвало да направи няколко крачки от ъгълчето, в което се е свила. Явно работата й е много тежно бреме, също и комплексите й, и мога само да й препоръчам да си ходи. Ако имаше и телефон за оплаквания, щях да й помогна...
Ами заради подобни създания и недомислици в библиотеката избягвам използването й, но понеже нямах избор(учебникът, който ми трябваше, го имаше само в читалнята), това ми бяха приятните изживявания за днес. Добре, че беше една мила жена на гишето за проверка този път, (преди като ходих беше една, която обясняваше на студентите да не "правят като малоумните"), която значително контрастираше на заядливото съществото на гардероба.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 15, 2010 11:54 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Да доволен съм. Наистина може малко повече книжки за вкъщи ,но все пак това е университетска библиотека, на компютрите трябва по-често да им се прави "профилактичен преглед" и малко повече чуждоезикови заглавия по възможност. :wink:

Ако няма къде да отидеш , ела на себе си !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 12, 2011 8:08 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

От библиотеката съм доволна с 2 изключения:
1. Защо стои тоя ксерокс горе след като не работи? Само събира прах! Също и лелката... ами като не работи ксерокса-махат го-махат я и нея! Не да ми седи там и да си чете вестници и какво ли още не!
2. Лелките на гардероба... направо без коментар. :doh2: особено вечно киселата мацка с черната коса и оная дебелата русата подстригана "на паница". Направо ти иде да си метнеш дрехите на някоя пейка, дори без надзор и да се надяваш, че като излезнеш от библиотеката ще са още там :axe: Да не говориме за другата с черната коса с очилата! 10 минути да я чакаш, да си дигне Д-то от стола, защото се е зачела нещо много интересно във вестника или ще си изгуби логиката на судокуто, да благоволи да ти вземе прикчето, в което има 1 тетрадка!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 13, 2011 4:16 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономика на индустрията
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
Въпреки моралната и физическа амортизация на инвентара в нея, няма да е доста, ако декларирам, че много изпити бяха 'отметнати' благополучно със съдействието дори на част от персонала й (има и адекватни на заеманите от тях длъжности хора там, пу, пу!). Смущаваща е обаче тенденцията 'книго-< прахохранилница', :doh2:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 16, 2011 11:44 am 
Студент-Бакалавър

В събота,29 януари ще работи ли библиотеката?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 16, 2011 9:01 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Ами те напоследък са с някакво много странно работно време. На гардероба казват, че ще работи след 16,00 примерно, но ако някой много им се примоли и им е симпатичен го пускат да си върне книгите :D Някакви изпити се провеждат, но не мисля, че връщането на 2-3 учебника много ще смути колегите, който са на изпит, защото те са в отделна зала. Освен това, аз си върнах без проблем учебника, защото се промъкнах на пръсти без никой да ме забележи... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 31, 2011 9:01 pm 
Кандидат-студент

не знам какво толкова се оплаквате от хората от гардероба и още по малко от готината чернокоса мацка! Аз често ходя там, никога не съм чакала или някоя от тях ми е крещяла...как няма да викат по такива, които ги изкарват извън нерви и постоянно са неразбрали нещо и капризничат. Лично съм ставала свидетел как едно момиче крещя по нея защо не я пуска без карта...ми естествено че няма така им е наредено, нарича се правилник! Така че от цялата библиотека на ардероба са най-учтиви и добри и аз съм много доволна от тях!!!1

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа