Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 101 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Мнения и препоръки
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:45 pm 
"Главен асистент"
Аватар

мисля че е много неползотворно компютрите, предназначени за свободна употреба на хилядите студенти на унсс, да са едва 40 и да трябва да чакаш за да се доредиш до някои от тях.

моля също така администраторите да проверяват свеки ден за проблеми по машините, които както стана ясно са едва 40, защото на някои от тях дори не може да се влезе в интернет.

и да попитам къде всъщност са администраторите през работното си време понеже колкото пъти са ми потрябвали никога не са си били на столовете на първия ред?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 11, 2011 5:50 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

:axe:

Последна промяна racer на Чет Сеп 29, 2011 7:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 01, 2011 10:15 am 
"Професор"
Аватар

Някой може ли да ми каже кога ще работи автоматизирания каталог?

Не съм го ползвал от месец някъде, да не би да са решили да спрат достъпа от външни мрежи или просто има някакъв технически проблем?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Фев 05, 2011 12:00 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Мнението ми е, че съм дълбоко покъртена от компютърната система в библиотеката, а препоръката си ще я кажа след малко.

Преди 2 седмици връщайки всичко, което бях взела от библиотеката, се оказва, че на мое има са взети 2 книги по Финанси с автор Трайков (ако не се лъжа, на бележката не са изписани целите имена), което е меко казано абсурдно, тъй като аз такива книги/учебници не съм вземала!!
Още повече, нелогично е - уча Политически науки. Съвсем не бих си взела четиво на финансова тематика за свободното време.

Според началника: нищо не може да се направо, това е "документ, който показва черно на бяло". Нямало какво да се направи.
Друга лелка от библиотекарките: "ами ще изчакаш до края на сесията, може пък и да ги върнат"
Аз: "А ако не ги върнат???"
(невинно присвиване на рамене)

А когато тази седмица си взех 3 необходими учебника за втория семестър момичето зад компютъра ми казва, че нямам право да вземам повече.
Питам се аз: Не е ли това чиста дискриминация??? Да се надявам, че някой си ще върне нещо си, дето дори не съм го виждала?? И как така е станало, като картата ми не ми е напускала портмонето?

Скоро станах свидетелка на подобна, само че обратната ситуация: момиче върна книги, които излиза, че не е взела. Явно абсурдите не са рядкост.

Някой знае ли какъв е изходът от проблема?? И въобще има ли такъв?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 27, 2011 3:32 pm 
Кандидат-студент

Искам да помоля да обърнете внимание на компютрите в библиотеката.
Вчера един от тях не ми отвари pdf. формат, а днес на друг нямаше нито фонетика, нито BDS.
Благодаря предварително :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2012 6:22 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономическа социология
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
Искам да попитам, защо в библиотеката, а и не само няма реален достъп до Wi-Fi???

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2012 7:21 pm 
Администратор
Аватар

GReeN_HuM@N написа:
Искам да попитам, защо в библиотеката, а и не само няма реален достъп до Wi-Fi???

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2012 7:52 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Незнам какво ми го показвате това, ако ви покажа снимка на куфарче с пари това означава ли че го имате, но щом ще си говорим в снимкиИзображение
Това е от библиотеката, по коридорите положението не е много различно. 2-3 чертички, но и дори да успееш да се свържеш няма реална полза, защото има ограничение и не се изпраща никаква информация, нито се получава. В повечето стаи е същото дори с 5 чертички, поради някаква причина не може да се ползва реално интернета, само се свързваш но не изпраща или приема информация. Трябваше да влеза днес в лекцията на един поток за да може да хвана интернет и да си свърша работата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2012 9:00 pm 
Администратор
Аватар

Колега,
в библиотеката има кабелен интернет, така че ако сте искали да използвате интернет, то е било нужно да седнете на някой от компютрите. Колкото до wi-fi в УНСС, аз лично ползвам понякога мрежите и съм доволен. Не знам, къде търсите и какво правите, но в последните две седмици има мрежи,които са използуеми. Предлагам Ви да използвате по-скоро мрежите на VIVA,а не HOTSPOT.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2012 9:27 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Има кабелен интернет на компютри с орязани права, които не винаги ти вършат работа. Това не е само при мен който и да питам всеки казва че много рядко успява да се конектне, така че сега няма какво да ми обяснявате какво не правя както трябва и т.н. достатъчно компютърно грамотен съм да знам че мрежите не функционират както трябва. И ако е възможно по някакъв начин да се обърна към администратора отговарящ за подръжката ще е много добре.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 101 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа