Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 135 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Как приключи сесията за Вас?
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2007 10:58 pm 
Студент-Бакалавър

Колеги , споделете как приключихте сесията ? За мен най- големия кошмар беше Стопанска история - въпреки ,че бях редовен на лекции и бях разработил всичките въпроси искаха да ме изкарат нередовен . Допуснаха ме на устен последен в 17ч. 30 мин. и асистента ми вика - " Какво да те правим сега , защо не си бил редовен на лекции , трябва да те скъсаме !!!" Аз му обесних, че не съм отсъствал и има някаква грешка . Другия асистент се застъпи за мен и каза , че и други студенти имат същия проблем . Тогава ми казаха , че имам 4 на писмения и искам ли по - вече Нямах по - вече нерви да ги трая и отказах устен за по- висока оценка . А останалите изпити : Икон. Социология - 6 , Макроикон. -5 , Математика II- 5 , Физ. възп. - 6 , Икон. на труда - 4 . Така тази сесия ми е със смесени чувства .

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2007 11:02 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

O:) Еми и аз съм почти като теб...имам 3 ликвидации, като не броим поправката по макро в четвъртък.... O:)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2007 11:09 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Мисля да ходя в сряда да си повиша оценката по труд поне на 4, тогава връзвам успех 4 за годината и мога да се надявам за общежитие.  :roll:

С най-лошо си спомням ученето по теории, много шибана работа.. А най-мъчно стана по управление, отказах се от три, късат ме на редовния и днес на поправката три.  :roll:

Най-високи оценки - 6 по спорт и 5 по социология.  :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 11, 2007 11:10 pm 
"Главен асистент"

пак не отидох на нито 1поправка което е добре ама тъй не е интересно :lol:  дето има една приказка - само скъсан студент е студент :lol:  
като за първи курс добре :roll: няма да казвам колко изпита съм взела с преписвани но тази година найстина учихмме и доста несъществени глупости дето някога в професията не виждам кога ще трябват :roll: затова не виждам за кво трябва да съжалявам - квото съм преценила че ще е полезно съм го научила :wink:

тая година освен 2-3 изключително парадийни изпита ще я запомня най- вече с гл. ас. Ралева която обясняваше прекрасно микрото и макрото и смятам че това си бяха най-съществените предмети тая година :wink: също и гл.ас. Дюгмегджиев който също обясняваше мн добре математиката макар и да нямаше кой да седне да я научи :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 12, 2007 8:35 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Аз съм много доволен. Още през първата седмица на сесията си бях взел всичко. На нито един от изпитите не съм преписвал (всъщност аз не преписвам де). Най-ниската ми оценка е 4, а най-високата 6, а останалото са четири 5-ти, което прави точно 5 краен успех  8)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 12, 2007 9:20 am 
Кандидат-студент
Аватар

аз пък бях ощетен яко по математика,имам 3 по труд-4,ик.социология-5,макро-4,спорт-6 им оята гордост ст.история-5.Това беше за мен най-трудния изпит 1-ви курс.

п.с.Догодина повече  :lol:  :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 12, 2007 9:25 am 
Специалист по всичко
Аватар

аз съм доволна от сесията.Точно 5 заковавам. Иначе пародийните изпити, което бееше сичко друго, но не и изпит преобладаваха :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 12, 2007 9:53 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

proba123 написа:
O:) Еми и аз съм почти като теб...имам 3 ликвидации, като не броим поправката по макро в четвъртък.... O:)

3 ликвидации?  :shock:
Не попадаш ли в графата "Прекъснал"?  :?

По темата.. 4 поправки, ще видим дали и аз няма да съм в графата от по-горе  :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 12, 2007 10:04 am 
Кандидат-студент
Аватар

Стига бе хора,аз цял семестър си клатя...краката и накрая си седнах и си ги взех,като никой не го взех с преписване.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 135 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа