Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Дипломиране
МнениеПубликувано на: Вто Ное 27, 2012 2:52 pm 
Администратор
Аватар

stefutska написа:
szilardi написа:
Много ще съм благодарен, ако споделите кога ще бъдат връчвани дипломите на "Икономика на транспорта" бакалавър, вече доста работни места изпуснах заради нея.

и аз чакам инфо за икономика на транспорта, но ти ако искаш дипломата можеш от интернет да си изтеглиш!

Катедра "Икономика на транспорта" ще връчи дипломите на бакалаврите и магистрите, завършили специалност "Икономика на транспорта", на 4 декември, 14.00 ч., зала "Тържествена".

qwerty12 написа:
Някой знае ли кога ще се дават дипломите на специалност Финанси.За съжаление не успях да намеря информация в сайта.Предварително благодаря!

На 13 декември от 17.30 часа в зала 2006 ще се проведе официалното връчване на дипломите на студентите от специалност "Финанси", ОКС "Бакалавър", дипломирали се през юли т.г.
По молба на отдел “Студенти” – гише № 13, необходимо е студентите да се явят в същия ден от 13.00 ч. до 15.00 ч. за подпис в дипломната книга.

curse написа:
А на Политология? :roll:

Официалното връчване на дипломите на магистрите и бакалаврите от специалност "Политология", випуск 2012 г., ще се състои на 29 ноември от 16.00 ч. в зала "Тържествена".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Здравейте, колеги! :hello:
Аз съм студент специалност „МИО”. Наскоро взех последния си държавен изпит и ми предстои дипломиране. Преди няколко дни прочетох в сайта на УНСС, че при дипломиране „студентите получават диплома за бакалавърска степен и европейско приложение (по желание).” В тази връзка бих искал да попитам какво по-точно представлява това европейско приложение? Каква е процедурата по издаването му? Има ли някакви такси и кога трябва да подам заявление за европейско приложение – преди или след като си получа дипломата?
Благодаря предварително! :rock:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 03, 2013 4:34 pm 
Администратор
Аватар

Lucky_Kris написа:
Здравейте, колеги! :hello:
Аз съм студент специалност „МИО”. Наскоро взех последния си държавен изпит и ми предстои дипломиране. Преди няколко дни прочетох в сайта на УНСС, че при дипломиране „студентите получават диплома за бакалавърска степен и европейско приложение (по желание).” В тази връзка бих искал да попитам какво по-точно представлява това европейско приложение? Каква е процедурата по издаването му? Има ли някакви такси и кога трябва да подам заявление за европейско приложение – преди или след като си получа дипломата?
Благодаря предварително! :rock:

Здравейте,

На европриложение имат право студенти, започнали обучението си най-късно през академична 2004-2005 година /за бакалаври/, които са завършили през 2008г. и/или след това, както и магистри от 2005г. насам, и задължително да имат посочени кредити в дипломата си за висше образование. Студентите, които са завършили висшето си образование преди това нямат право на европриложение. Необходими са следните документи:

- заявление (по образец) - Можете да си го свалите от ТУК (има образец за студенти, завършили ОКС "Бакалавър" и за студенти, завършили ОКС "Магистър") или да го попълните на място в каб. 3043
- диплома за завършено висше образование - Оригинал и Копие. Оригиналът се връща веднага

Подаването на документи за издаване на европриложения става в кабинет 3043 между 10-12 и 13.30-15.00ч.
Издаването на европриложение е еднократно (при поискване) и безплатно.

Поздрави,
Ангел Ангелов

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 03, 2013 7:42 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Много благодаря за бързия отговор! Надявам се, че информацията ще бъде полезна и на още колеги. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 05, 2013 2:58 am 
Кандидат-студент

Има ли нужда от легализация или може да се кандидатства директно с него в чужд университет?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Май 24, 2013 3:30 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Публична администрация със специализация „Здравен мениджмънт”
Здравейте, оценката от спорт влиза ли в дипломата?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 13, 2013 8:23 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Да

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Дипломи по специалност "Икономика на търговията"
МнениеПубликувано на: Сря Авг 14, 2013 2:30 pm 
Студент-Бакалавър

Някои знае ли кога ще се дават дипломите на бакалаврите по специалността "Икономика на търговията" Къде може да се провери?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 5:25 pm 
Кандидат-студент

Някой има ли информация кога ще се дават дипломите на бакалаврите по специалността "Финанси"?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 20, 2013 9:34 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Аз завърших специалност Право, което е ОКС "магистър" и приключва с държавни изпити. Искам да подам заявление за европриложение към дипломата, но видях, че в бланката за магистри има само редове за защита на дипломна работа, но не и за оценка от държавни изпити както е в бланката за бакалаври. Та, въпросът ми е какво заявление трябва да подам, за да получа европриложение?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа