Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 250 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Алтернативи
МнениеПубликувано на: Нед Авг 09, 2009 9:50 am 
Студент-Бакалавър

nelitooooo написа:
а какъв е смисъла да учиш една година и да спреш??? не виждам логика... по-добре работи една година и пак кандидатствай в унсс.... а най-добре чакай всички класирания в унсс,може да стане да влезеш....

И според мен това е по-правилния вариант, ще си блъскаш главата, че си записала там, плащала си семестри, квартири ала бала ..... и всеки месец колко кинти ще харчиш и накрая да прекъснеш .... няма смисъл, само ако се преместиш в УНСС има смисъл, защото няма да загубиш така годината, но трябва да имаш 5000 лева за прехвърляне .....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 09, 2009 10:02 am 
Специалист по всичко
Аватар

stani.angelov написа:
kr1gcho написа:
House написа:
stani.angelov написа:
Някой може ли да ми каже по какъв начин мога да си изтегля дипломата след 2-ро или 3 класиране, ако се има предвид, че не ми харесва направлението, в което съм приет.

Ще ти върнат дипломата след няколко дена и то при условие че платиш някаква сума от порядъка на 400-500 лева нещо от сорта, но не съм мн сигурен за сумата но 100% ще трябва да си платиш

Всъщност се предполага като си се записвал че си платил и семестриална такса, тъй че като си вземеш обратно дипломата ще задържат част от таксата или цялата като компенсация. Не е нужно да доплащаш никакви пари. :D :D :D

А мога ли да я изтегля преди да съм се записал, но при положение, че съм потвърдил участие за 2 класиране.

Потвърждавайки участие на 2 класиране ти гарантираш че ще останеш в УНСС със сигурност пък било то и с направлението в което са те приели на 1 класиране!сам помисли дали ще можеш и стига задава такива въпроси!ако не ти харесваше нямаше да правиш заверка!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 09, 2009 6:21 pm 
Студент-Бакалавър

Ако унсс не връща дипломите го признавам за най-скапания ВУЗ!!!Нали уж има голям наплив и нямало да остане празен ?!
По темата:записах се за 2ро,но едва ли ще мръдна от икономиката ,замислям се за су

Последна промяна missggg на Нед Авг 09, 2009 11:45 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 09, 2009 6:45 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

missggg, при положение че човек е приритал за ДРУГ университет защо подава документи и плаща 145/230 лева тук? Опрадвание да се застрахова няма... все пак и след второто класиране се запазват местата. А щом се е записал някой на първо класиране, или си няма идея какво прави, или е мислел да си влезе тук...
както и да е... не съм 100% сигурен, но за връщане на дипломата трябва да се драсне една молба до ректора... едно момче докато се записвах пита как може да си я вземе, че му трябвало за работата. Лелката така му обясни...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 09, 2009 6:56 pm 
Студент-Бакалавър

missggg написа:
Ако унсс не връща дипломите го признавам за най-скапания ВУЗ!!!Нали уж има голям наплив и нямало да остане празен ?!
По темата:записах се за 2ро,но едва ли ще мръдна от икономиката ,но е мн.вероятно на 2ро да ме приемат в су-фми и започнах да се замислям

Хаха изказа се неподготвен ми се струва ... УНСС връща дипломите, но не веднага .... и ако не си запознат УНСС последните години е университета с най-голям наплив!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 09, 2009 9:59 pm 
Студент-Бакалавър

Vel Drag написа:
missggg, при положение че човек е приритал за ДРУГ университет защо подава документи и плаща 145/230 лева тук? Опрадвание да се застрахова няма... все пак и след второто класиране се запазват местата. А щом се е записал някой на първо класиране, или си няма идея какво прави, или е мислел да си влезе тук...
както и да е... не съм 100% сигурен, но за връщане на дипломата трябва да се драсне една молба до ректора... едно момче докато се записвах пита как може да си я вземе, че му трябвало за работата. Лелката така му обясни...

Ти май не четеш никакви пари не съм давала.А и едно момче преди мен пита жената и тя каза да но без подробности-
House \знам че е така никой не го успорва.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 10, 2009 1:22 am 
Студент-Бакалавър

House написа:
missggg написа:
По темата:записах се за 2ро,но едва ли ще мръдна от икономиката ,но е мн.вероятно на 2ро да ме приемат в су-фми и започнах да се замислям

Хаха изказа се неподготвен ми се струва ... УНСС връща дипломите, но не веднага .... и ако не си запознат УНСС последните години е университета с най-голям наплив!!!

Как няма да е с най-голям наплив като има хора , които се записват и на 5-те ЕПИ теста за да препишат? :mrgreen: Да не говорим колко много народ си изкарва отличните оценки благодарение на непознатото до него другарче или на острото си зрение ,с което успява да види точките на хора ,намиращи се на 5 реда напред?

Иконимка с чуждоезиково обучение - Английски език

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 10, 2009 9:41 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

missggg написа:
Ти май не четеш никакви пари не съм давала.А и едно момче преди мен пита жената и тя каза да но без подробности-
House \знам че е така никой не го успорва.

Да съм споменал някъде "ти"? Чета... а за разлика от теб май и вдявам :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 10, 2009 2:33 pm 
Студент-Бакалавър

ХАХа ок нека да има :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 10, 2009 2:36 pm 
Студент-Бакалавър

svd написа:
Как няма да е с най-голям наплив като има хора , които се записват и на 5-те ЕПИ теста за да препишат? :mrgreen: Да не говорим колко много народ си изкарва отличните оценки благодарение на непознатото до него другарче или на острото си зрение ,с което успява да види точките на хора ,намиращи се на 5 реда напред?

ХАха каза ли го :lol: Ти къде се записа

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 250 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа