Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 831 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 80, 81, 82, 83, 84
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какъв спорт ще запишете в УНСС
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 02, 2009 10:04 pm 
Кандидат-студент

the_red_devil написа:
Ау леле бръкна ми в сърцето :lol: точно за волейбола ( тренирал съм дълго време) да кажеш ,че може да се употреби "сетове" вместо геймове е направо гушнах букета :lol: :lol: ! НЕВЪЗМОЖНО е да се употреби от човек,който разбира от тази игра!!!

Отново прибързваш с изказванията си.Волейбол не следя много, но такава са обстоятелствата, че следя много спортове и знам доста неща.Дори не смятам за нужно да "чуквам в чичко Гугъл" за да съм сигурен в това, което говоря.

http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Compe ... 09&Phase=A

Ето ти един примерен линк.Сайта на Световната Лига.Там ще видиш.

Доколкото знам, наскоро беше прието да се смята за правилно да се нарича сет.Естествено, ако слушаш Сашо Йовков(дано не му бъркам името) по БНТ не се и надяваш да чуеш нещо за сет.Човека, коментира волейбол от край време и ще си остане традиционалист.Ако си пуснеш Евроспорт, обаче, може и да чуеш подобно определение.Пак казвам - сет не замести гейм, просто не е грешно и така да се каже.Сигурен съм, че занапред ще го чуеш, така че.... :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 831 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 80, 81, 82, 83, 84

Часовете са според зоната UTC + 2 часа