Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 319 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Балове
МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 3:33 pm 
Администратор
Аватар

Колкото до това,че сте смятали,че няма да ви приемат,аз не виждам проблем да сте го писали на първо място,дори и да не са ви приели в него. Затова в списъка с желания се изписват повече от 1 направление/поднаправление. Ако бяхте го направили дори и на 1во класиране да не попаднете във ФСК,то щяхте да имате възможността в следващите класирания да се борите за въпросното поднаправление,като едновремено с това мястото в Икономиката щеше да ви е гарантирано докрай

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 3:37 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

angelov написа:
Колкото до това,че сте смятали,че няма да ви приемат,аз не виждам проблем да сте го писали на първо място,дори и да не са ви приели в него. Затова в списъка с желания се изписват повече от 1 направление/поднаправление. Ако бяхте го направили дори и на 1во класиране да не попаднете във ФСК,то щяхте да имате възможността в следващите класирания да се борите за въпросното поднаправление,като едновремено с това мястото в Икономиката щеше да ви е гарантирано докрай

да така е но аз си мислех че е по др начин.но няма значение и икономиката ме устройва има хубави специалности

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 3:47 pm 
Студент-Бакалавър

miss_kaprizz написа:
...

да така е но аз си мислех че е по др начин.но няма значение и икономиката ме устройва има хубави специалности

Нека не забравяме, че след бакалавърството идва и магистратурата и там май също имате възможности за избор на специалности.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 3:56 pm 
Студент-Бакалавър

Krissto написа:
28.96 - Мачкам! :drinkers:

Неее аз мачкам - 29.64 :drinkers:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 5:08 pm 
Магистър
Аватар

Е, мачкаш верно :) И за какво ти е такъв висок бал?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 5:37 pm 
Студент-Бакалавър

:lol: За да мачкам :axe:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 5:52 pm 
Магистър
Аватар

Супер, няма лошо да се мачка :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 6:13 pm 
Студент-Бакалавър

Направих малко сметки и предполагам ще ви е интересно да видите няколко прогнози за таз годишните балове за едни от най-желаните специалности...
Право(момчета) - 31.50
Право(момичета) - 33.90
Финанси(момчета) - 26.00
Финанси(момичета) - Не съм го смятал, но няма да е много по различен от миналогодишния...

Това не са предположения, а прогнози и изчисления на база броя кандидати за направлението, диплома и оценки от изпити... Смятам, че са доста достоверни, но има някой променливи, които може да се изразят в не повече от 20-30 стотни...

Ако някой иска може да каже направление и да се опитам да изчисля приблезителния минимален бал... Ако някой се интересува също мога да разясня как ги смятам... Може да пропускам нещо и някой да ме допълни... не твърдя, че това ще са баловете, просто се опитвам да дам някаква яснота... Пак казвам не налучквам... Всичко съм смятал чрез информацията, която има в сайта на УНСС...

п.п.-Тези прогнози са за 1-во класиране на съответния бал...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 6:18 pm 
Специалист по всичко
Аватар

angelov написа:

Проблемът идва от там, че повечето хора имат акъл да научат 3 тома учебници за ЕПИ, да изкарат 5,99 .......а нямат малко акъл да си подредят желания. Съжалявам, че обиждам някого, но не може да кандидатстваш в УНСС, и да не проучиш предварително какво трябва да правиш. И което е най-важното - замислете се върху думата "желание". Дано догодина малките четат това, че за таз година вече е късно. Те затова се казват "желания" - какво желаеш да учиш, а не какво си мислиш, че ще те приемат или какво би трябвало, или колко ти е голям шанса или .......... т.н. Какво "желаеш" да учиш - това значи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 20, 2009 8:29 pm 
Администратор
Аватар

sasheto написа:
angelov написа:

Проблемът идва от там, че повечето хора имат акъл да научат 3 тома учебници за ЕПИ, да изкарат 5,99 .......а нямат малко акъл да си подредят желания. Съжалявам, че обиждам някого, но не може да кандидатстваш в УНСС, и да не проучиш предварително какво трябва да правиш. И което е най-важното - замислете се върху думата "желание". Дано догодина малките четат това, че за таз година вече е късно. Те затова се казват "желания" - какво желаеш да учиш, а не какво си мислиш, че ще те приемат или какво би трябвало, или колко ти е голям шанса или .......... т.н. Какво "желаеш" да учиш - това значи.

Проблемът идва от там,че голяма част от кандидат-студентите искат да им се напише всичко дума по дума,а не седнат да прочетат,как стоят нещата с приема. Но това е характерно,както за сегашните кандидат-студентите,така и за тези предишната година. Предполагам си съгласен с това "sasheto" . :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 319 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа