Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 224 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: 21.07.2009 - Редовен изпит - Журналистика
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:33 pm 
Студент-Бакалавър

Да, но въпреки че съм оптимист мисля, че няма да излезнат и днеска....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:36 pm 
Кандидат-студент

Нали знаете,че всичко се случва,когато най-малко очакваме.
Най-добре е просто да се разсейваме с други неща,а то,когато тогава ще стане. :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:41 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Сега според мен остава да спрем да се притесняваме. Въпреки че на мен много ми се иска да излезе по-рано, понеже на 1-ви август пътувам. Но има си дата и предполагам, че тя ще бъде спазена.

Добавих vanillababy и diannnna във "форумното класиране", което съм направил и стои на страница 13. Макар че няма особен смисъл, поради малкото хора, споделили бал.

П.П. Докато писах поста си вече наистина се притесних. Звънна се на вратата ми и като отворих ми казаха: "От кварталната полиция сме", но се оказа, че просто отговарят на сигнал за нередност на някой от входа и звънят на всички. До сега полицията не беше заставала пред вратата ми. :P

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:09 pm 
Студент-Бакалавър

Честито на всички изкарали достатъчно високи оценки! Миналата година класирането излезе на сайта на УНСС четири дни по-рано от обявения краен срок, но датите за записване си останаха същите. Предполагам, че и тази година ще е така- когато данните са готови ще ги изнесат. Преди година направление "Обществени комуникации и информационни науки" бе запълнено още на първо класиране, така че Вие си решавате, относно това дали да подавате документи за второ класиране, защото УНСС Ви взима дипломата за средно образование, когато желаете да участвате на второ класиране, което Ви лишава от възможността да подадете документи в СУ, като при тях също важи това правило- взимане на дипломата. Мислете си и дали желаете да учите със сигурност това, защото при нас след първия семестър няколко колеги се отказаха и може би лишиха от възможността други, по-сигурни от тях, да учат журналистика. Не очаквайте от първия ден да получите микрофон и камера- препоръка!!!

П.П. Само няколко човека бяха приети допълнително, защото колеги се бяха отказали в последния момент.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 224 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа