Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1340 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 134  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Кандидатстване за общежития
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 2:35 pm 
"Главен асистент"
Аватар

Кога и къде става това :shock:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Кандидатстване за общежития
МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 3:05 pm 
Администратор
Аватар

График за провеждане на настанителния процес в общежитията на УНСС за учебната 2009/2010 г.

Заповед за провеждане на настанителния процес в общежитията на УНСС за учебната 2009/2010 г.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 5:12 pm 
"Академик"
Аватар

има ли някакъв шанс да избирам с кого да бъда в една стая ?!
повечето двойки или тройки са ?
повечето ремонтирани ли са или не?
може ли снимки :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 8:22 pm 
"Главен асистент"
Аватар

значи,като сме се записали си подаваме някви работи там за общежитията и се оставяме да ни лъжат и избират по някакъв техен си принцип.аз отсега ще търся някой да ме уреди там,щото искам на общежития. :x

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 8:27 pm 
Специалист по всичко
Аватар

За общежития тук: viewtopic.php?f=2&t=638&start=0

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 18, 2009 11:48 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

от това което чета съм силно притеснен по успех биха приели най-вече момичета,че много малко момчета биха изкарали бал 28 за да влезнат.А останалото май е голема връзкарщина и прецаквация и това май ще откаже много кандидати да се запишат,защото е невъзможно ад даваш 300лв за квартира 100 лв разходи 200 лв храна ако единствено бащати взима 400лв предполаам че има и дрги подобни случаи и това направо ме втрещява..ако кандидат-студента е работил преди да стане студент неговите доходи взимат ли се под внимание :help: ](*,)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 8:15 am 
"Академик"
Аватар

едва ли се взимат под внимание ... ами затова повечето учат и работят едновременно...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 8:25 am 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни финанси
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
Kalin demona написа:
от това което чета съм силно притеснен по успех биха приели най-вече момичета,че много малко момчета биха изкарали бал 28 за да влезнат.А останалото май е голема връзкарщина и прецаквация и това май ще откаже много кандидати да се запишат,защото е невъзможно ад даваш 300лв за квартира 100 лв разходи 200 лв храна ако единствено бащати взима 400лв предполаам че има и дрги подобни случаи и това направо ме втрещява..ако кандидат-студента е работил преди да стане студент неговите доходи взимат ли се под внимание :help: ](*,)

Да, взимат се, разбира се, ако са декларирани. Посочват се всички доходи (включително наследства, пенсии и т.н.) за изминалите 6 месеца. Поне така е за стипендиите, но преедполагам, че е същото и за общежитията. Не се надявай много да влезеш по доход - шансът е безбожно малък и не знам дали изобщо си струва да си губиш времето да подаваш документи. По-добре подай на общо основание и стискай палци да те вземат, ако не от първо, поне от второ класиране (миналата година за първи курс на второ балът падна доста). Кофти е, че ще чакаш няколко месеца, но...
А квартирите не са 300 лв! Можеш да си намериш съвсем прилична на добро място за 150, че и по-малко, ако имаш късмет.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 9:02 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

благодаря принцесо за иното,аз тва го писах малко афектиран,защото съм положил усилия и после да ме оставят на улицата ще е меко казано кофти :tears: ще подам на ощо основание ще се помоля на Иисус Тангра Перун Буда и Бат Бойкода ме приемат а междувременно ще гледам да се забавлявам и да не го мисля много в крайна сметка ще се организирам с някои други прецакани и ще заживеем щастливо(аз и 3 колоежки :D :D ) :partyman:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 19, 2009 11:47 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Kalin demona написа:

При некоя старица мое си намериш и много доволна цена квартирка, ако е некоя много благосклонна мое и ти готви понякога :lol: :lol:

Завинаги от ЦСКА !!!

Администрация и управления
Поток : 205
Група : 2026

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1340 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 134  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа