Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Направление "Обществени комуникации и информационни науки"
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 2:21 pm 
Кандидат-студент
Аватар

аз си отидох директно на опашката и пак ми отне близо 3 часа :Х:Х и после забравих да подам документите за електронната карта...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 10, 2009 10:22 am 
Кандидат-студент
Аватар

Олиеее как сте ВА!Има ли студентиЕ?Въй, въй, гордоста на родата, на мама журналиститИЕ :!:
Iazz искам да опонирам мнението ти за СУ, защото като гледам "мудно" е само мисленето ти.Смятам, че подобно мислене е породено на основата на това, че не са те приели в СУ и затова там вече е "мудно", гадно и какво ли още не.Точно като в басните на Лафонтен - Лисицата и гроздето - гроздето е кисело, защото не мога да го достигна...та и тази категория хора които са катдидатствали в СУ и са ги приели в УНСС и сега "гроздето" от СУ е кисело защото е много на високо.Все си мисля, че въпреки всичко критериите за оценяване в СУ са доста по високи от тези в УНСС.Поне ако съдя по моите резултати.
Колкото да 8-ми . . . незная колко разбрано момиче си, но като те гледам със сигурност ще останеш "презадоволено" в студентски.

поток 501
група 5005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Авг 10, 2009 4:32 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Ma®tin написа:
Iazz искам да опонирам мнението ти за СУ, защото като гледам "мудно" е само мисленето ти.Смятам, че подобно мислене е породено на основата на това, че не са те приели в СУ и затова там вече е "мудно", гадно и какво ли още не.

Щом мислиш, че СУ е върха на сладоледа защо се "набута" в УНСС, а ? Отиди да учиш там и освободи мястото за някого, който наистина иска да учи точно това и точно тук!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 9:28 am 
Кандидат-студент
Аватар

studena написа:
Ma®tin написа:
Iazz искам да опонирам мнението ти за СУ, защото като гледам "мудно" е само мисленето ти.Смятам, че подобно мислене е породено на основата на това, че не са те приели в СУ и затова там вече е "мудно", гадно и какво ли още не.

Щом мислиш, че СУ е върха на сладоледа защо се "набута" в УНСС, а ? Отиди да учиш там и освободи мястото за някого, който наистина иска да учи точно това и точно тук!!!

Как точно се определя кой наистина и кой на шега иска да учи?
И не аз мисля, че СУ е "върха" а това е общоприето мнение.
Това че някои не са успели да учат там, не е основание горепосочените да "плюят" по него.А колкото до "набутването" ... :-$ :-$ :-$ :-$ тихо ....
Все пак благодаря приятелските съвети. :axe:, но явно ще тябва да ме търпите от есента :axe: :P

поток 501
група 5005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 4:28 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Ma®tin написа:
studena написа:
Ma®tin написа:
Това че някои не са успели да учат там, не е основание горепосочените да "плюят" по него.А колкото до "набутването" ... :-$ :-$ :-$ :-$ тихо ....
Все пак благодаря приятелските съвети. :axe:, но явно ще тябва да ме търпите от есента :axe: :P

Ами никой не те кара на сила да се записваш в УНСС, като толкова ти се учи в СУ пробвай се догодина пак, защо ти беше да се записваш тук?Според мен по-важна е специалността, отколкото университета.Журналистиката си е журналистика и в СУ, и в УНСС.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 4:32 pm 
Кандидат-студент
Аватар

studena написа:
Ma®tin написа:
studena написа:
Ma®tin написа:

Ами никой не те кара на сила да се записваш в УНСС, като толкова ти се учи в СУ пробвай се догодина пак, защо ти беше да се записваш тук?Според мен по-важна е специалността, отколкото университета.Журналистиката си е журналистика и в СУ, и в УНСС.

ти си примера за желание... ако не се лъжа ти кандидастваш за 2-ра година тук... и си абсолютно права... важна е специалността не уни-то...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 4:39 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

DJMArek написа:
ти си примера за желание... ако не се лъжа ти кандидастваш за 2-ра година тук... и си абсолютно права... важна е специалността не уни-то...

Ами да, никой не го кара на сила да учи тук, като не му харесва да кандидатства пак догодина в СУ.Освен това тази година баловете в СУ паднаха много, а ние тук сме приети все с високи оценки.А за нивото на обучение може да се спори много, защото тук сме едва 50 приети, ще се обръща повече внимание, а и програмата според мен е по-модерна от тази в СУ. :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 4:40 pm 
Кандидат-студент
Аватар

studena написа:
DJMArek написа:

Ами да, никой не го кара на сила да учи тук, като не му харесва да кандидатства пак догодина в СУ.Освен това тази година баловете в СУ паднаха много, а ние тук сме приети все с високи оценки.А за нивото на обучение може да се спори много, защото тук сме едва 50 приети, ще се обръща повече внимание, а и програмата според мен е по-модерна от тази в СУ. :thumbsup:

+ че отново най-много кандидастващи са в УНСС :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 9:50 pm 
Кандидат-студент
Аватар

studena написа:
Ma®tin написа:
studena написа:
Ma®tin написа:

Да права си, наистина е така.След предварителния изпит в Су ме приземиха, а на редовния направо ме катастрофираха в земята.Тук изкарах много по - високи оценки (които според мен са доста завишени и необактивни) и ме приеха на първо и единствено желание.Също така ме пиреха и в Благоевград със същата специалност, но предпочетох УНСС.Догодина ще го мислиме.Единственото което не ми харесва тук е че университета е наврян в средатата на пост -социалистическото гето в лицето на 40 годишни панелени общежития.Липсата на "нормална" инфраструктура е единствуното което не ми дапада.А колкото до СУ, видях, че явно не съм за там. Айде със здраве и успех

поток 501
група 5005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 11, 2009 11:34 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Ma®tin написа:
.....Липсата на "нормална" инфраструктура е единствуното което не ми дапада.А колкото до СУ, видях, че явно не съм за там. Айде със здраве и успех

Нямаше как да не забележа, все пак сме във факултет "Икономика на инфраструктурата" . Както и да е.
Ma®tin съгласна съм, че общежитията които предлагат университетите в България са ... просто ...кофти..нали, дори смея да кажа че сме късметлии от една страна, защото знам че примерно в Пловдив или Шумен, общежитията там са просто НЕгодни за живеене. Така че нека се радваме и на малкото и да се надяваме да имаме плочки в банята !

P.S. - и дано да няма хлебарки [-o< [-o<

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа