Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 95 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: А сега за тези,които не се класираха за общежитие - Квартири
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 1:17 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Здравейте на всички колеги от университеда , наздраве на всички колеги първокурсници от Икономика с чужд език , сокерес , мараба и шалом на всички други братя ! Става въпрос за явлението - Неполучаване на студентско общежитие ! Тъй като и аз съм един от хората , които не успяха да вземат общежитие , реших да пусна една темичка с идеи , предложения и може би решения на проблема - жилище в София , главно около студентски град. От днес започва голямото издирване на квартири. Ако някой отдава Партменти , боксониери , места за офиси , дори и гаражи , и тем тем подобни , за нас , бедните студенти от провинцията , нека съобщи тук офертата си , която ще бъде добре коментирана , разнищена докрай и едва ли не приета :D Предполагам ще има и хора , вече сдобили се с подобно жилище , но нямат необходимият брой наематели . И вие хора пишете тука , може пък да се получи нещо доста колоритно ... :beer:

СЪЩО ТАКА И : На втора страница sasheto доста добре обяснява какво точно представлява разменното писмо , което позволява живеенето в друг ВУЗ - ТАЗИ ГОДИНА - дори и да не сте приети

"Един купон е наистина добър,ако една седмица след него участниците все още ги е срам да се погледнат!"

Последна промяна pepo_kn на Чет Сеп 03, 2009 7:53 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: А сега за тези,които не се класираха за общежитие - Квартири
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 1:28 pm 
"Доктор"
Аватар

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Много добре, много добре... Чакам сега една врътка може да се получи при мен за общежитие в друг ВУЗ и ако не стане, се присъединявам към вас =)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 1:30 pm 
"Академик"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Предприемачество
Psycho90 написа:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Много добре, много добре... Чакам сега една врътка може да се получи при мен за общежитие в друг ВУЗ и ако не стане, се присъединявам към вас =)

Я кажи как се правят тея врътки :drinkers:

Пепо, радваш на макс :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 1:33 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

i az 4akam takava vratka puhcho i ako ne stane se prisaedinqvam kam vas.moga da pera da 4istq i sam zabavna.ako ne stane tarsq si seriozna vrazka s neomajeni momi4eta za 4 godini s obciq za udaljavane na dogovora.ako nqkoi e navit az sam s vas.pak tva za skameikite e mn dobra ideq-pone 6te ni e hladno ama zimata 6te trqbva da se toplim vzaimno :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 1:43 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

даа.. и аз съм с вас по пейки, скамейки и т.н. :P
не, сега сериозно, трябва да се търси квартира.. че и съквартирантки. Ако някой има предложения, МОЛЯ споделете ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 1:46 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Мерси колега kraven , към това , и висшето образование се целиме :D
Може би може да кажете нещо , по - подробно за тея неща с общежитията на другите ВУЗ-ове . Аз съм чувал за тези писма , които ти разрешават да кандидатстваш за общежитие на друг ВУЗ , но ми е много мътно , почти неизвестно ! Нека по - запознатите да кажат няколко думи !

"Един купон е наистина добър,ако една седмица след него участниците все още ги е срам да се погледнат!"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 1:52 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

lele psycho90 sorrka 4e te narekoh puhcho.naistina mn se izvinqvam.ama sam mn napregnata i 4eta otgore otgore.izvinqvai

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 2:04 pm 
"Доктор"
Аватар

Хехехех... Нищо де, спокойно :mrgreen: Даже пухчо прозвуча сладко :P
Хмм... ами относно вртъките, аз бях 99% сигурна, че няма да се класирам за общежитие с моя нищожен бал от 5.14, та уж приятели могат да ме уредят на общежитие, няма да споменавам за кой ВУЗ става на въпрос, понеже няма да е коректно, но само искам да ви кажа, не разчитам, тъй като работата е нелегална и не се знае кога ще ме изгонят от там и ще увисна напълно :D
Иначе относно набирането на съквартиранти: готвя, колкото да не умрем от глад (пак е нещо), пералнята пере, аз не мога, за чистене (обичам да ми е чисто, тук проблем няма да имате с мен)... но пък с мен ще ви е забавно сигурна съм, откъм музика няма да имате проблем, ще направим пълно музикално оборудване и ще звучим поне да се знае, че има някой вкъщи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :axe:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 2:09 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Psycho90 написа:
Хехехех... Нищо де, спокойно :mrgreen: Даже пухчо прозвуча сладко :P
Хмм... ами относно вртъките, аз бях 99% сигурна, че няма да се класирам за общежитие с моя нищожен бал от 5.14, та уж приятели могат да ме уредят на общежитие, няма да споменавам за кой ВУЗ става на въпрос, понеже няма да е коректно, но само искам да ви кажа, не разчитам, тъй като работата е нелегална и не се знае кога ще ме изгонят от там и ще увисна напълно :D
Иначе относно набирането на съквартиранти: готвя, колкото да не умрем от глад (пак е нещо), пералнята пере, аз не мога, за чистене (обичам да ми е чисто, тук проблем няма да имате с мен)... но пък с мен ще ви е забавно сигурна съм, откъм музика няма да имате проблем, ще направим пълно музикално оборудване и ще звучим поне да се знае, че има някой вкъщи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :axe:

Ако могат да ти уредят място в друг ВУЗ - вземаш си разменното писмо, правиш го законно и никой не може да те мръдне от там по никакъв начин. Връзките са ти нужни за да ти осигурят място - блок и стая. След като го направят това, останалото си го правиш ти и всичко става законно и няма начин да увиснеш. :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2009 2:12 pm 
Специалист по всичко
Аватар

P.S. Пухче, ти както се описа - вече не само за съквартирантка, ами и за съпруга те искам. :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 95 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа