Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2007 5:31 pm 
Специалист по всичко
Аватар

mariqpanova, не му се връзвай. Честно казано откакто е в тоя форум освен да се заяжда друго не е правил. Сама си прави изводите :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2007 5:35 pm 
Магистър

repuhka написа:
mariqpanova, не му се връзвай. Честно казано откакто е в тоя форум освен да се заяжда друго не е правил. Сама си прави изводите :wink:

благодаря за подкрепата  :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2007 7:43 pm 
"Професор"
Аватар

hpn написа:
Lin написа:
mariqpanova написа:
и мен ме интересува защото ще кандидатствам и полагам изпити с една фамилия а когато дойде време да се записвам(надявам се че това време ще дойде) вече ще съм с друга фамилия,даже може да я сменя и сега за редовния ще има ли някакъв проблем ако може АДМИНА да отговори

Извинявам се за личния въпрос, но сватба ли ще има? :D

Не я питай сега щи наскочат 1000 миролюбиви каки да ти обяснят че и в 6 клас да си като обичаш момичето до тебе може да теглите един подпис в Градския съвет и сте женени.
А иначе не няма да е сватба....ще е подпис в Съвета....то тва ако е сватба...Сватба без тържества не е сватба.

Тези камъни бяха в моята градина. А не мислиш ли, че всеки има различни възприятия за сватба и веселба? Защо трябва да се съобразяваме с твоя критерий?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2007 1:35 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

maimunka написа:
hpn написа:
Lin написа:
mariqpanova написа:
и мен ме интересува защото ще кандидатствам и полагам изпити с една фамилия а когато дойде време да се записвам(надявам се че това време ще дойде) вече ще съм с друга фамилия,даже може да я сменя и сега за редовния ще има ли някакъв проблем ако може АДМИНА да отговори

Извинявам се за личния въпрос, но сватба ли ще има? :D

Не я питай сега щи наскочат 1000 миролюбиви каки да ти обяснят че и в 6 клас да си като обичаш момичето до тебе може да теглите един подпис в Градския съвет и сте женени.
А иначе не няма да е сватба....ще е подпис в Съвета....то тва ако е сватба...Сватба без тържества не е сватба.

Тези камъни бяха в моята градина. А не мислиш ли, че всеки има различни възприятия за сватба и веселба? Защо трябва да се съобразяваме с твоя критерий?

Аааа.....да помисля...защото моя критерий е всеобщоприет за една нормална БЪЛГАРСКА СВАТБА.И само кажи аз кога упрях пистолета и да те карам да се жениш по моя критерий?

А на засега госпожицата не съм и се бъркал...да не е моя работа кога как и защо ще се жениш...а и не ме интересува...никъде не те намесвам тебе не ме намесвай и ти мене.А това че си на 21 си го казала поне в 3 теми.
Ама аз предполагам че ще се жениш на "съдбовната" дата 07.07.07.
Всичко най-хубаво и успешен брак.
Ама за мен тва не е празник....когато не се празнува...

А до пънкара Гери....аз не се заяждам,аз съм си такъв...ти що ми се връзваш Пънки...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2007 8:58 am 
"Професор"
Аватар

Хайде мир да има! Обърнахме сватбата на момичето на политически дебат.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2007 10:16 am 
Специалист по всичко
Аватар

hpn, ти ако мислиш, че се връзвам :wink: Но някой други хора ти се връзват и аз го казвам по тоя повод

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2007 1:06 pm 
Магистър

hpn написа:

Аааа.....да помисля...защото моя критерий е всеобщоприет за една нормална БЪЛГАРСКА СВАТБА.И само кажи аз кога упрях пистолета и да те карам да се жениш по моя критерий?

А на засега госпожицата не съм и се бъркал...да не е моя работа кога как и защо ще се жениш...а и не ме интересува...никъде не те намесвам тебе не ме намесвай и ти мене.А това че си на 21 си го казала поне в 3 теми.
Ама аз предполагам че ще се жениш на "съдбовната" дата 07.07.07.
Всичко най-хубаво и успешен брак.
Ама за мен тва не е празник....когато не се празнува...

то по принцип не е твоя празник за да му слагаш каквито и да е "печати" и при това ще го празнувам но не с 200 човека

а относно това че съм писала на няколко места че съм на 21 е защото са ме питали и ти се обаждаш за неща които не са ти много ясни но те търпя нали така и ако е имало проблем в това което пиша мисля че само админа може да го корегира

и понеже повече не ми се занимава с тебе не е нужно да ми отговаряш и да налагаш мнениицето ти за мен то е излишно

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Смяна на лична карта,запазва ли се оценката ??
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 3:18 pm 
"Професор"
Аватар

Да попитам - вече съм с друга фамилия - какъв е редът за смяна на студентската книжка и трябва ли да ходя при преподавателите от миналата учебна година да ми дават заверка и да ми вписват оценките?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 3:46 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Честито, ако е по радостен повод !
Защо не си с 2 фамилии (да си запазиш и старата), с тиренце. Тогава едва ли ще се наложи да вадиш нови документи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2008 5:19 pm 
"Професор"
Аватар

Не става така - когато попълваш документи за сключване на граждански брак има 3 опции - да приемеш това на съпруга ти, да го добавиш с тиренце към своята и да си запазиш своето. Само при опция да си запазиш своето не трябва да се сменят лични документи - при всички останали варианти се вадят нови паспорти, лични карти, шофьорски книжки, студентски книжки, ходиш по банки, здравни каси, поликлиники, НОИ , работодатели за да уведомиш за новото си име. А пък аз вече съм взела името на съпруга ми.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC + 2 часа