Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 404 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 1:47 pm 
Магистър

nerazzurro написа:
Вие си имате вашата гледна точка за нещата аз моята. Просто този тест ни прави като всички останали...а нали искате да сте различни  :?
Не ни прави като всички останали, защото тестът е съвсем различен от... на останалите-трудността му-също, хората, които ще бъдат приети, със сигурност ще са с много повече знания, отколкото в други университети с прием посредством тестове, защото конкуренцията е много по-голяма. А, когато има висока конкуренция, има и високи резултати.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 4:00 pm 
Кандидат-студент
Аватар

senex написа:
nerazzurro написа:
Вие си имате вашата гледна точка за нещата аз моята. Просто този тест ни прави като всички останали...а нали искате да сте различни  :?
Не ни прави като всички останали, защото тестът е съвсем различен от... на останалите-трудността му-също, хората, които ще бъдат приети, със сигурност ще са с много повече знания, отколкото в други университети с прием посредством тестове, защото конкуренцията е много по-голяма. А, когато има висока конкуренция, има и високи резултати.

Дано! Наистина се надявам да не паднем на нивото на разни "университетчета"!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 31, 2007 8:12 pm 
"Асистент"

nerazzurro написа:
senex написа:
nerazzurro написа:

Дано! Наистина се надявам да не паднем на нивото на разни "университетчета"!

Какво не им харесваш на тестовете, нали искаш да учиш в университет със структура като на западните университети! И в САЩ, и в Европата приемат с тест и мотивационно писмо, да не говорим за Германия, където няма приемен изпит изобщо! Няма да си живеем винаги с наследството от комунистическата система...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: примерни тестове
МнениеПубликувано на: Вто Дек 18, 2007 7:18 pm 
Кандидат-студент

Мога ли някъде да намеря примерни тестове за кандидастване в УНСС или тестове от минали години.Ще съм много благодарна,ако някой може да ми помогне! :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 404 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа