Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 323 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: хммм
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2007 5:26 pm 
Кандидат-студент

значи моят проблем е следният.....имам 2 и според мен тва не е реално...защото на самия изпит си записах отговорите на първите 40 въпроса и на тях имам 7 грешки на основите имам сущо не много гре6ки в смиии о4аквах поне 4 или до 3 ебаси....а то 2 е аз имам пове4е от 150 (само на епи-то трябва да имам толкова) а имам със сигурност верни и на основите!!!! офф нз...ходих в ректората и ми казаха че нямам право да си видя работата!малко нереално ми се струва ,но все пак тва е УНСС!!!!и ми е супер кофти щотото разбирам да не сум наоравила нищо -хубаво 2 нито ми е пурвата нито последната...ама ебаси не са прави!!! аз чух че имало някво обуркване с тупия скенер на предварителния...ама тия от унсс не са си признали...абееее нз....шибана работа...
а ина4е в мойта зала дойде неква мацка с около 45 мин закъснения и нешо се сбутаха квесторите и някъф каза 4е тя трябвало да е в тая зала...ама по списък я нямало...излезна и се върна след около о6те 20тина минути и си седна да си пише момичето.....нали се сешащ...абе унсс все пак!!мн ме разочараожаха честно!!!  :oops:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2007 11:29 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Виж сега това че имаш 2-ка може да се дължи на начина на оценяване в УНСС!!! Демек до колкото знам има някаква минимална граница от точки до която си е все 2.

Абе според мене това кандидатстване цялото стана супер смешно и долно щом даже в ТУ теста тази година се оценява горе долу по същия начин ( най високото 6-ца)....

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2007 9:41 am 
Студент-Бакалавър

Beatle88 написа:
Виж сега това че имаш 2-ка може да се дължи на начина на оценяване в УНСС!!! Демек до колкото знам има някаква минимална граница от точки до която си е все 2.

Абе според мене това кандидатстване цялото стана супер смешно и долно щом даже в ТУ теста тази година се оценява горе долу по същия начин ( най високото 6-ца)....

сигурен ли си че така се оценява? Ако е така ще е много добре(или поне по-добре от очакваното :lol: )

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2007 11:05 am 
Кандидат-студент

Здравейте кандидат-студенти, имам вьпрос на който едва ли имате точен отговор, но все пак: Имам на испита 4.80 най-високия ми резултат, имате ли представа дали ще открия имената си вьв второ или камоли пьрвото класиране ? Мн ви благодаря !  :P

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2007 11:36 am 
Специалист по всичко
Аватар

insult написа:
Здравейте кандидат-студенти, имам вьпрос на който едва ли имате точен отговор, но все пак: Имам на изпита 4.80 най-високия ми резултат, имате ли представа дали ще открия имената си вьв второ или камоли пьрвото класиране ? Мн ви благодаря !  :P

много е относително...зависи какъв пол си :) за каква специалност се бориш ,каква ти е диломата.. никой за сега не може да ти каже  с точност

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2007 2:28 pm 
Кандидат-студент
Аватар

и мен това ме мъчи...дали съм вътре или не  :o  като гледам във форума всеки пише някви оценки, където е получил, над 5,5 и взехте да ме притеснявате, моята най-висока оценка е 5,07 при ср.успех от дипломата 5,92.  :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: хммм
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2007 3:04 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

lunatika написа:
значи моят проблем е следният.....имам 2 и според мен тва не е реално...защото на самия изпит си записах отговорите на първите 40 въпроса и на тях имам 7 грешки на основите имам сущо не много гре6ки в смиии о4аквах поне 4 или до 3 ебаси....а то 2 е аз имам пове4е от 150 (само на епи-то трябва да имам толкова) а имам със сигурност верни и на основите!!!! офф нз...ходих в ректората и ми казаха че нямам право да си видя работата!малко нереално ми се струва ,но все пак тва е УНСС!!!!и ми е супер кофти щотото разбирам да не сум наоравила нищо -хубаво 2 нито ми е пурвата нито последната...ама ебаси не са прави!!! аз чух че имало някво обуркване с тупия скенер на предварителния...ама тия от унсс не са си признали...абееее нз....шибана работа...
а ина4е в мойта зала дойде неква мацка с около 45 мин закъснения и нешо се сбутаха квесторите и някъф каза 4е тя трябвало да е в тая зала...ама по списък я нямало...излезна и се върна след около о6те 20тина минути и си седна да си пише момичето.....нали се сешащ...абе унсс все пак!!мн ме разочараожаха честно!!!  :oops:

в коя зала си била и на кой изпит? по мат ли? щото на географията също в мойта зала имаше няква такава дето направи няква мизерия 100%

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2007 3:18 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

ооо в мойта зала един пич пред мен си държеше така съвсем деликатно програмата за еврофутбол и след 20тина мин. стана и си предаде с всичко попълнено и това което успях да видя докато предаваше първите въпроси по география му беха вярни!!

забравих да кажа че програмата беше попълнена :Д сигурно не с Х 1 2

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2007 4:18 pm 
"Доктор"
Аватар

Bryan Adams написа:
ооо в мойта зала един пич пред мен си държеше така съвсем деликатно програмата за еврофутбол и след 20тина мин. стана и си предаде с всичко попълнено и това което успях да видя докато предаваше първите въпроси по география му беха вярни!!

забравих да кажа че програмата беше попълнена :Д сигурно не с Х 1 2

пфффффф аз ако бех щех да му разбия манерката

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2007 4:27 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

дръж се естествено.. това че пича си има връзки не е виновен той  :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 323 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа