Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 53 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: 22.07.07 - Редовен ЕПИ - Икономика
МнениеПубликувано на: Съб Юли 21, 2007 7:18 pm 
Site Admin
Аватар

Кандидатстудентският изпит по икономика в УНСС ще се проведе днес

Кандидатстудентският изпит по икономика в Университета за национално и световно стопанство, с който се кандидатства за 23 от общо 39 специалности, ще се проведе днес, 22 юли, неделя. Участие в него са заявили 1035 кандидат-студенти – 353 момчета и 682 момичета. Изпитът ще започне в 9 часа и ще продължи три часа.

Въпросите от теста ще бъдат публикувани в университетския сайт до 17 часа в деня на изпита, а верните отговори – до 10 часа на следващия ден.

Оценките ще бъдат обявени до 18 часа на 23 юли (деня след изпита) в сайта на УНСС, на листинги в сградата на университета и чрез SMS за кандидат-студентите, пожелали това.

През тази година УНСС има най-много кандидат-студенти в сравнение с всички висши училища в България (включително с две хиляди повече, отколкото в СУ “Кл. Охридски”) - около 15 хиляди. Те ще се състезават за 2940 места в 39 специалности, пет от които нови: икономика на български език, икономика на английски език, международни икономически отношения на английски език, предприемачество и икономика на недвижимата собственост.
Над 96% от кандидат-студентите в УНСС са с отличен и много добър успех от дипломата за средно образование.

Кандидат-студентите са посочили като най-желани специалности “Финанси”, “Маркетинг”, “Право”, Счетоводство”, “Финансов контрол” (подробни данни можете да намерите в сайта на УНСС - http://www.unwe.acad.bg - Прием Бакалаври 2007).

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2007 10:48 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Аз съм един от неявилите се за днес . Тежко беше снощи и ме домързе  :oops:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2007 1:32 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Труден ли ви се стори??? Мен ми беше добре, но ме е страх да разбера колко имам ... :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2007 3:06 pm 
Магистър
Аватар

Не знам защо, но на мен ми беше много по-труден от предварителния.. Преди имах 4.73, а сега сигурно 2.00!!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2007 4:08 pm 
"Доцент"
Аватар

Ами ще се види като излезнат оценките...Аз лично съм 100% сигурен,че ще имам повече точки от  на предварителния,но за оценка нз...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2007 4:30 pm 
Кандидат-студент

Братле и аз съм 100% сигуренв същото, ама да не се обърнат нещата...въпреки че то с моето 3.25 на предварителния по-надолу има ли

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2007 4:51 pm 
Студент-Бакалавър

Вижте това:
Оценките от изпита по икономика в УНСС ще бъдат обявени днес

22 юли 2007 | 15:00 | Агенция "Фокус"

София. Верните отговори и оценките от днешния изпит по икономика в УНСС ще бъдат обявени днес до 20 часа на сайта на университета. Това съобщиха за Агенция "Фокус" от пресцентъра на УНСС.
Поради техническа грешка единият от въпросите на теста е бил сбъркан, но кандидатите са били предупредени за това, а от университета са поели ангажимента този въпрос да не се зачита по време на оценяването.
На изпита се са явили 982 кандидат-студенти. С изпита по икономика се кандидатства за 23 от общо 39 специалности.
Утре в УНСС ще се проведе писменият изпит по журналистика, за който са се записали 587 кандидатстващи. Темата за него ще бъде изтеглена точно в 9 часа. Устният изпит по журналистика ще се проведе на 28 юли, но за да се явят на него кандидат-студентите, трябва да са преминали успешно изпита по български език и литература и да имат оценка по-висока от 4.00 на писмения изпит. Най-добрите от положилите този изпит ще се кандидатстват за 50 места - 25 момичета и 25 момчета - за специалност “Журналистика”.
Людмила СПАСОВА

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юли 22, 2007 4:55 pm 
Студент-Бакалавър

Източника е агенция"Фокус". Не са ли ви предупредили за грешката? Поне така пише в информацията.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 53 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа