Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 9:45 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Спокойна съм, ако въобще имаш предвид мен.
Аз съм приета в друг университет, далеч не по-лош от УНСС.
Вярно исках тук, но явно това ми е късмета.
Айде със здраве  :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 9:56 pm 
"Академик"
Аватар

Всички ви имам в предвид. Като сте приети другаде - супер, като не сте - повече усилия или късмет и ще сте вътре. Все едно свършва света б*си. Всяко зло за добро  :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 9:56 pm 
Кандидат-студент

а ти за proxy да си чувал  :lol:  

Дразня се на хора които са приети и вместо да се радват , дразнят неприетите е тва направо ме вбесява  :evil:  :evil:
Иначе nothing personal!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 10:16 pm 
"Академик"
Аватар

Чувал съм доста, мисля повече от теб, но не мога да те съдя без да те познавам. А на приетите няма какво да се сърдиш, то си е до човека. Виж парадирането със знания, които нямаш, в случая описан в някой по-горен пост за човек, който си е изкарал изпита с преписване, а твърди, че е умен, са отврат и помия. Но и такива има, а и ОПРЕДЕЛЕНО ще има, и НЕ САМО В УНСС. Разберете го това. Може да си е малка помийка, АМА НЕ Е ЕДИНСТВЕНАТА.

Иначе подрави на новоприетите зайчета, ще ви посещнем с моукови  :wink:

Чистка.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2007 7:03 pm 
Кандидат-студент
Аватар

леле леле. чета и се смея (дано не се засегне някой)
Миналата година аз не успях да вляза в унсс заради квотите (мои приятели със същата оценка, но по друг предмет, успяха). да не ви казвам колко зле се чувствах.. обаче какво от това?!... всичко минава.. ставаш и продължаваш.. беше трудна, но супер полезна година.. сега си работя в яка фирма, книжка изкарах, бръмча си с колата и тази година си седнах яко на задника и влязох!!! без ничия помощ или преписване от съседчето... на 19-20 години не трябва толкова злоба и нерви да имате.. станалото - станало.... наистина всяко зло за добро! ако видите от друг ъгъл ситуацията, ще вземете най-доброто от нея и ще си направите изводи за себе си... това не е грешка или лош късмет, а опит ;)
никой и нищо не са ви виновни! кавам ви го, защото и аз съм била в това положение, но не съм реагирала като вас, а се радвах за приятелите, който станаха студенти   :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2007 8:25 pm 
Кандидат-студент
Аватар

абе честито на всички приети :) аз лично все още асимилирам факта, че съм приета и си чакам още едно класиране, тъй че ако ме приемат на другото място може и да се освободи едно място право на 27ми... пък после някой може да почерпи ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 21, 2007 7:38 pm 
Кандидат-студент

ЕМи хорица какво да ви кажа чета форума от страни и се смея .... :) не Злобея определено вапреки че съм приет сас клизма на 3то класиране ( Икономика обучение на Анслийски език ) и чета и съжалявам за повечето хора защото и аз бях в същото положение вчера примерно защото си се бях записал вав варна и на 20ти разбрах че съм приет :) така че няя се спичате

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 22, 2007 9:45 am 
Кандидат-студент

Achilles написа:
Чувал съм доста, мисля повече от теб, но не мога да те съдя без да те познавам. А на приетите няма какво да се сърдиш, то си е до човека. Виж парадирането със знания, които нямаш, в случая описан в някой по-горен пост за човек, който си е изкарал изпита с преписване, а твърди, че е умен, са отврат и помия. Но и такива има, а и ОПРЕДЕЛЕНО ще има, и НЕ САМО В УНСС. Разберете го това. Може да си е малка помийка, АМА НЕ Е ЕДИНСТВЕНАТА.

Иначе подрави на новоприетите зайчета, ще ви посещнем с моукови  :wink:

Чистка.

И защо си ги мерите на кой му е по-голям? Освен това не мога да се съглася, че който е на ти с компютрите е много интелигентен. Защото познавам много готини хора, за които компютрите не са важни и такива, за които са просто играчки. А, тези, които ги приемат толкова насериозно (като теб) са яко сдухани. Нищо лично, просто лично наблюдение. И аз не съм приет на трето, но не ми пука.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 23, 2007 3:46 pm 
Кандидат-студент

Мисля,4е мн хора влязоха ей така-на шега...ли4но имам познати,с които съм у4ила и знам колко знаеха за КС..но са вътре-и то хубави спец -> защото цял живот са свикнали да преписват и мамят,а други като нас-да зубкат супер мн и да нямат късмет. Еми евала ,братлета!не е 4естно,но на вас цял живот 6те ви върви за сметка на други,които се трудят..ужасно мн !

Социология

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 23, 2007 3:50 pm 
"Академик"
Аватар

Към Ник

ПФХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

Аве малчо, определяй хората като ги познаваш!

1во - не разбирам ФАОБЩЕ от компютри, но ЗНАМ КАКВО ГОВОРЯ.

2ро НЕ СЪМ КАНДИДАТ СТУДЕНТ,ОТ ЕДНА ГОДИНА СЪМ ВЪТРЕ, ПРОСТО ПИЧА СИ ПРОСИ БАН! И МОЛЯ СПЕСТЕТЕ СИ ТЪПИ КОМЕНТАРИ!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 133 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа