Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 13, 2007 12:36 am 
Магистър
Аватар

добре организирано...най-вече-бързи резултати...въобще повечето неща казанио по-горе  =D> ;
забележка: хубаво другите университети си имат центрове за прием на документи във някои големи градове и на някой от Силистра примерно ще му е по-лесно да отиде до Русе отколкото да бие толкова стотин километри (и да хвърля толкова пари, не стига че там и за изпита дава 50лв най-малко) до София. Това за онлайн приемането на документи също е добра идея, да но има все пак хора, които нямат достъп до интернет. Аз например съм от Велико Търново и просто неискам и да се сетя колко пари дадох за пътища и глупости да не говорим за повече от 3 часовия път само в едната посока...
ааа и за курсовете: вземете подбирайте някои даскали...айде да не споменавам с лошо някои имена ама бяха под всяяякаква критика  [-( ( само евала на Дюкмеджиев по математика - май само при него разбрах нещо като хората, и е професионалист - изчаква, а и швейцарски часовник би му завидял за точността =D> )[/i]

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 15, 2007 1:26 am 
Кандидат-студент

Приема на документи - точно това щях да кажа, което спомена /\ygy`M/\agy. Повечето университети, да не кажа всичките имат центрове за прием на студенти във всички по-големи градове. Което е доста удобно, дори записването да не става по интернет, аз и така бих била съгласна :)
Преписването - то е ясно, масово преписване. Чуваха се реплики от рода на: "Трябва да седна при някой зубър да преписвам" и т.н. Някой каза, че нямало да е честно, защото на едните можело да е по-лесен варианта. Може варианта да е един, но въпросите да са разбъркани. То ако става въпрос и на др ЕПИ математиката и българския ми се виждаха по-лесни, но това е положението. Също може да се ограничи преписването като не са такива черни и виждащи се от самолет, кръгчета. В ИУ-Варна беше чисто и просто със хикс-чета. Трябва човек да има ебати погледа, че да види какво е писал човека до него или пред него.
Грешките - Всеки допуска грешки, човешко е. Хубаво е да имаше още една чернова за отговори, както имаше във ИУ-Варна. А пък на изпита в Свищов, едно момиче от беше объркало Модул 1 и 2, беше им разменила местата. Тя помоли за нова бланка и й дадоха. Супер човешко е.
Времето - за мен беше малко. 4 часа мисля, че са напълно достатъчни. Във Свищов бяха 5 часа и никой не остана до края, повечето предадоха след 3-я час, накъде на 4-я. Е, имаше и някви маняци дето не беше минал час и бяха готови.

Имах, още неща да казвам, но не мога да се сетя. Като цяло всичко беше добре, хареса ми тестовата форма за проверка на знанията, така най-точно могат да се проверят знаничта на КС. Темата е нещо субективно. Зависи кой я проверява, какви са му изискванията, просто всичко е... пък и човек може да е научил една тема и тя да му се падне, с което не се проверяват напълно знанията, за тва че теста е добра форма за изпит, само да се избегне преписването, но вярвам че КСК 2008 ще бъде изпипана по-добре и грешките, които са допуснати сега, догодина няма да ги има ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа