Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Състезателен бал за общежития
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 11:43 pm 
Специалист по всичко
Аватар

sash0 написа:
Е се тая... така или иначе съм си намерил квартира вече.

е адаш, възползвай се, че имаш място ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 12:25 am 
"Доктор"
Аватар

sash0 написа:
Днес ми казаха, че са ми прочели името сред класираните за общежитие, а не покривам бала дори и за разменното писмо, но кандидатствах и по социален критерий. В сайта си ми пише "не", та въпроса ми е някой има ли представа дали са ме класирали за разменно или за общежитията на унсс.
ПС Цялата им система е толко скапана. На едно място ти има името, а на сайта им пише, че не си приет ](*,)

Ами да, толкова хора не ги приеха... Щом си приет, възползвай се от мястото си... И без това, ако няма второ класиране не се знае какво ще стане с него...
Ще ти е доста по-евтино, доста по-близо и си в центъра на нещата :D
Отивай утре и се нанасяй :) Представи си, че си в някоя супер яка ремонтирана стая...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 8:10 am 
"Асистент"

Аве какви са тия глупави неща?! Как така някои са кандидатствали по бал и по доход, а другите могат само по бал или само по доход?
Хората, които са кандидатствали по 2 причини, също са виновни. Къде се бутате да кандидатствате по социални критерии, след като сте кандидатствали по бал?!?!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 9:49 am 
"Главен асистент"
Аватар

щом може, нека си кандидатстват, явно не е нередно, щом от УНСС са го позволили, а теб те е яд сега щото не си успял и ти така :lol:

Икономика с преподаване на английски език
Поток : 132
Група : 1310

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 10:06 am 
"Асистент"

Естествено, че ме е яд! Правилата важат за всички! Има некласирани студенти с 2-ма безработни родители, аз също съм в това число, и всичко това е поради тази причина - че са подали молба за кандидатстване по бал. А другите са се изхитрили и след като са кандидатствали по бал, отишли да мажат филии в 23-ти блок, за да ги класират по доход! Това честно ли е?
Звъня на УНСС от половин час и не вдигат телефона, накрая ще отида с багера до 23-ти блок и ще им вляза в офиса!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 10:39 am 
Кандидат-студент
Аватар

Някой знае ли как стоят нещата за тези "ВИП" стаи, които имало във всеки блок и не участват в класирането?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 10:40 am 
Студент-Бакалавър

Специалност/Направление: Специалност Стопанска логистика
Attacker написа:
Естествено, че ме е яд! Правилата важат за всички! Има некласирани студенти с 2-ма безработни родители, аз също съм в това число, и всичко това е поради тази причина - че са подали молба за кандидатстване по бал. А другите са се изхитрили и след като са кандидатствали по бал, отишли да мажат филии в 23-ти блок, за да ги класират по доход! Това честно ли е?
Звъня на УНСС от половин час и не вдигат телефона, накрая ще отида с багера до 23-ти блок и ще им вляза в офиса!

много е гадно.!..да не говорим,че тези с паричките вземат местата на тези ,които нямат възможности .....ама никой не мисли за другия!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 10:41 am 
"Академик"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Бизнес информатика
Курс: Завършил ОКС "Бакалавър"
Attacker написа:

След като и двамата родители са безработни изобщо не е трябвало да подаваш за класиране на общо основание (бал). Трябвало е директно да пишеш по разните там социални критерии и сега нямаше да се чудиш как да се разправяш с КСБВУ.

@milenab - връзки! :evil2:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 11:18 am 
Кандидат-студент

Значи искам да уточня, че написах бала за да се знае, че не ми стига за да съм приет. А за доходите това са истинските ми доходи и съм с разведени родители като баща ми не е плащал никога издръжка,а квартирата ще ми я плащат роднини. Така че не разбирам за какво ме нападна с такава злоба човече :|

Edit: И спокойно ще си остана на квартирата дано ти дадат моето място ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 12:47 pm 
Кандидат-студент
Аватар

milenab написа:
Някой знае ли как стоят нещата за тези "ВИП" стаи, които имало във всеки блок и не участват в класирането?

ВИП стаи.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil2: ... няма такова животно!! :D :mrgreen: :mrgreen: Представяте ли си... ВИП стая , цената включва 4 плъха , ако резервирате до 20 мин. получавате хлебарките към тях безплатно ::D:D:D... и само сега , само днес , специална оферта - към всичко това , термити и капани за мишките ( цената не включва сиренцето) :mrgreen: :partyman:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа