Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 264, 265, 266, 267, 268  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Състезателен бал за общежития
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 4:52 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Attacker написа:
Аве какви са тия глупави неща?! Как така някои са кандидатствали по бал и по доход, а другите могат само по бал или само по доход?
Хората, които са кандидатствали по 2 причини, също са виновни. Къде се бутате да кандидатствате по социални критерии, след като сте кандидатствали по бал?!?!

:D Много си забавен/а,няма що ;) Май ти не си уред с нещата. Първо всеки студент,ако желае,още при записването си кандидатства на общо основание за общежитие. Второ - може да кандидатства по социални критерии (тук се включват примерно нисък доход, семейни стаи, починал родител и други). Просто се подаба молба до КСБВУ,която има примени дати и в тези дати работеше от 13:00 до 16:00. Датите бяха между 12.08 и 28.08. Това,че ти си недоразбрал/а и си пропуснал/а шанса си, не означава,че хора,които са се поинтересували малко повече,са виновни, та трябва да нападаш. Приятен ден!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 4:54 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

И да допълня,че успореднос дохода гледат и успеха ;) Може да се кандидатства по колкото критерия искаш :) Това,че си кандидатствал по бал, не означава,че нямаш право да пробваш и по социален криетрий. Ако не си сигурен в бала си,естествено,че се пробва с друг критерий :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 5:28 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

vilhelmina написа:
И да допълня,че успореднос дохода гледат и успеха ;) Може да се кандидатства по колкото критерия искаш :) Това,че си кандидатствал по бал, не означава,че нямаш право да пробваш и по социален криетрий. Ако не си сигурен в бала си,естествено,че се пробва с друг критерий :thumbsup:

+1 ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 5:52 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

На мен миналата година ми казаха,че това е невъзможно :lol:
Естествено казват различни неща всеки път, когато ги попиташ и са изключително мили в 23А ](*,)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 6:02 pm 
Студент-Бакалавър

абе вие хитри ли сте бре....дори и да искаш да си с някъв различен критерий от бал,което става с молба в 23а блок,си длъжен да подадеш молба на общо основание в центъра за прием....това,че някои хора не са попитали лелките на гишетата си е техен проблем и моля да се информират преди да нападат другите,особено и мои приятели...

Право: догодина :Д

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 7:59 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Макроикономика
rosenov написа:
абе вие хитри ли сте бре....дори и да искаш да си с някъв различен критерий от бал,което става с молба в 23а блок,си длъжен да подадеш молба на общо основание в центъра за прием....това,че някои хора не са попитали лелките на гишетата си е техен проблем и моля да се информират преди да нападат другите,особено и мои приятели...

Да, наистина е така!Когато кандидатствах по социален критерий в блок 23 на молбата ни казаха да си напишем номера от малкото картонче, което ни дадоха при кандидатстването по бал в Центъра за прием.Иначе май няма как да стане.А на пропусналите шанса си мога да кажа другия път да се поинтересуват повече, за да нямат в бъдеще подобни недоразумения!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 9:07 pm 
"Асистент"

Добре, извинявам се, ако има някой засегнат студент, обаче 1 път звъннах, преди да отида да се запиша, и другия път на гишето попитах дали може да се подаде едновременно по бал и доход и ми се отговори отрицателно. Как е възможно да ви приемат молбите?
Как да се позаинтересувам повече, 2 пъти попитах, и двата пъти лелките си пазят знанията.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 9:17 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Attacker написа:
Добре, извинявам се, ако има някой засегнат студент, обаче 1 път звъннах, преди да отида да се запиша, и другия път на гишето попитах дали може да се подаде едновременно по бал и доход и ми се отговори отрицателно. Как е възможно да ви приемат молбите?

Ами и на мен ми казаха,че мога по всяко време от 12.08 до 28.08 да подам такава молба, но се оказа,че имаше точно определени дни и часове,в което Комисията ще пиема такива молби и се наложи да се разкарвам 2 пати, но не съм чакала друг да ми върши нещата,а съм чела по хиляда пъти всичко, което ще ми бъде полезно, в сайта и форума. Не оправдавам служителите на УНСС, просто не беше правилно да съдиш другите неоснователно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 9:24 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Макроикономика
Attacker написа:
Как да се позаинтересувам повече, 2 пъти попитах, и двата пъти лелките си пазят знанията.

Значи въпросните лелки са виновни в случая.Не знам как може да допуснат такава "грешка" , но е факт че са те прецакали супер много.Или са много, много некомпетентни , или не са били в настроение да ти обясняват (което е даже по-лошо).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 9:40 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

А това дали не означава, че пак приемат социални документи за настаняване ?

3. КСБВУ ще приема студенти в кабинета си, намиращ се в бл. 23А - ниско тяло всеки вторник от 13:00 ч. до 16:00 ч.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 264, 265, 266, 267, 268  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа