Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Класиране по специалности след втори курс (2013)
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 5:40 pm 
Студент-Бакалавър

Специалност/Направление: Специалност Международни отношения
Курс: Трети
Здравейте, искам да се обърна към модераторите, тъй като от никой колега по-горен курс не мога да получа адекватен отговор. Та,чуденката ми е:Гледайки баловете от миналата година за специалности, не мога да разбера кой език се взима под внимание. Аз следвам Политически науки с английски. При записване на този семестър избрах втори език - немски. Това означава, че мога да си сравня бала(ориентировъчно) от мин.год. с дадената специалност + английски, или специалността с немски?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Класиране по специалности след втори курс (2013)
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 6:43 pm 
"Доцент"
Аватар

Специалност/Направление: Кандидат-студент
Valllentina написа:
Здравейте, искам да се обърна към модераторите, тъй като от никой колега по-горен курс не мога да получа адекватен отговор. Та,чуденката ми е:Гледайки баловете от миналата година за специалности, не мога да разбера кой език се взима под внимание. Аз следвам Политически науки с английски. При записване на този семестър избрах втори език - немски. Това означава, че мога да си сравня бала(ориентировъчно) от мин.год. с дадената специалност + английски, или специалността с немски?

Ти сама казваш, че следваш Политически науки с английски. Не виждам смисъл да сравняваш оценката си с минималния бал на Политически науки с немски.
А що се отнася до немския, със сигурност е избираем предмет, така че мисля, че е правилно да гледаш баловете на Политически науки с английски.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 432 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Часовете са според зоната UTC + 2 часа