Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: 10.07.2011 - Редовен изпит - Английски език
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 11:51 pm 
Студент-Бакалавър

Infesor, съдейки по снимката ти, можем да съдим, че 'святкаш' от щастие. :evil2: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 12:26 am 
Студент-Бакалавър

unwe11 написа:

2 - Имаш огромни шансове, хора с успех 4 и малко отгоре взеха , трябва да понахалстваш и определено ще ти дадат.

Дефинирай "нахалство" в конкретния случай, ако обичаш :D
Иначе мерси много за разясненията, бяха ми страшно полезни :thumbsup:

А... и още нещо - понеже един приятел е в приблизително същото положение като мен (с успех 5,46), се чудех дали ако кандидатстваме и двамата за разменно писмо има вариант да сме съквартиранти? :wonder:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 12:43 am 
Студент-Бакалавър

Sorry, не се изразих много правилно :rolleyes: трябва да походиш и да разпиташ къде точно се подават заявленията за разменно писмо. дали ще сте заедно - тук шанса е огромен , понеже мисля, че се отива в съответния университет (след получаването на разменното писмо), в чиито общежития ще сте и човекът, който отговаря за настаняването ви казва стаите и ако сте приятели, огромна вероятност да сте заедно. Препоръчвам блоковете на МГУ- не са чак толкова зле, пък и наемът е по-нисък от тези на медицинския ... :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 12:53 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Amethyst написа:
Аз съм на път да съдя нашите, че съм се родила момиче. Дали ще успея? :D :D :D Но като се замисля в каква държава живея, сигурно е възможно :D

Off Topic !
Ха, точно обратното. Като се има предвид, че един престъпник не може да се бъде осъден и да излежи присъдата си за какво говорим . В други държави сигурно и извънземен ще можеш да осъдиш за това, че е изял хамстера ти :doh2:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 6:50 am 
Студент-Бакалавър

sandro91 написа:
Според мен, по-скоро не бъди спокоен... Мненията, който се чуват че нямало да се вдига балът за мен са доста далече от истината. Както и сам би могъл да се досетиш, нашето поднаправление(и аз кандидатствам за същото) е алтерантивният вариант на Икономика с преподаване и там нещата са доста сериозни- ще се влиза с доста висок бал, всички ще се обедят! Така че и за чуждоезиковото ще се вдигне доста балът, вече зависи колко хора , желаещи "с преподаване" ще изберат алтернативния си вариант.

Колега, имаш ли конкретни данни или информация, на база които правиш това заключение или това е просто предположение?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 8:23 am 
"Доцент"
Аватар

Infestor написа:
Amethyst написа:
Аз съм на път да съдя нашите, че съм се родила момиче. Дали ще успея? :D :D :D Но като се замисля в каква държава живея, сигурно е възможно :D

Ние ще се радваме на родителите ти ,че си момиче :Д:Д

И на мен ми се иска нещо подобно.Чак да ги съдя - не,но да съдя държавата,че сме дискриминирани по този глупав начин ! :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 9:25 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

И аз се чувствах ощетена, но вижте оценките на момчетата и на момичетата :D Не стига, че нашите са по-високи, но и на брой сме двойно повече :D По тая логика, ако балът беше еднакъв, УНСС щеше да е девически у-тет :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 10:08 am 
"Доцент"
Аватар

IFFA написа:
И аз се чувствах ощетена, но вижте оценките на момчетата и на момичетата :D Не стига, че нашите са по-високи, но и на брой сме двойно повече :D По тая логика, ако балът беше еднакъв, УНСС щеше да е девически у-тет :D

Погледнато от тази гледна точка май си е добре измислено да влизат с по-ниски оценки.На никого не би му се учило в девически университет сигурно.. :evil2:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 10:38 am 
Студент-Бакалавър

MaRiNaAaa19 написа:
IFFA написа:

Погледнато от тази гледна точка май си е добре измислено да влизат с по-ниски оценки.На никого не би му се учило в девически университет сигурно.. :evil2:

:D :D :D Като знам какви сте "девици", в този ред на мисли ,УНСС изобщо нямаше да съществува :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 11:01 am 
Студент-Бакалавър

MaRiNaAaa19 написа:

На мен би ми се, като единствен представител на по-слабия пол :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа