Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: 10.07.2011 - Редовен изпит - Английски език
МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 3:41 pm 
"Доцент"
Аватар

sandro91 написа:
MaRiNaAaa19 написа:
IFFA написа:
И аз се чувствах ощетена, но вижте оценките на момчетата и на момичетата :D Не стига, че нашите са по-високи, но и на брой сме двойно повече :D По тая логика, ако балът беше еднакъв, УНСС щеше да е девически у-тет :D

Погледнато от тази гледна точка май си е добре измислено да влизат с по-ниски оценки.На никого не би му се учило в девически университет сигурно.. :evil2:

:D :D :D Като знам какви сте "девици", в този ред на мисли ,УНСС изобщо нямаше да съществува :mrgreen:

Някой сме си девици :evil2:

mnmak,не се и съмнявам,че би ти се искало да си единствено момче сред море от момичета.. :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: 10.07.2011 - Редовен изпит - Английски език
МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2011 3:54 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Финанси
Курс: Трети
MaRiNaAaa19 написа:
sandro91 написа:
MaRiNaAaa19 написа:
IFFA написа:
И аз се чувствах ощетена, но вижте оценките на момчетата и на момичетата :D Не стига, че нашите са по-високи, но и на брой сме двойно повече :D По тая логика, ако балът беше еднакъв, УНСС щеше да е девически у-тет :D

Погледнато от тази гледна точка май си е добре измислено да влизат с по-ниски оценки.На никого не би му се учило в девически университет сигурно.. :evil2:

:D :D :D Като знам какви сте "девици", в този ред на мисли ,УНСС изобщо нямаше да съществува :mrgreen:

Някой сме си девици :evil2:

mnmak,не се и съмнявам,че би ти се искало да си единствено момче сред море от момичета.. :D

Няма да е зле да няма квоти,но има и момчета който се класират и в графата на момичетата.Според мен ако това стане момичетата ще са 2/3 до 70%.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа