Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трето класиране
МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 6:04 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Медии и журналистика със специализация "Връзки с обществеността"
Курс: Магистър 1-ва година
много ниски балове тази година :shock: :shock: :shock:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Трето класиране - коментари
МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 9:13 pm 
Кандидат-студент

И аз се бях отчаяла и вече се бях приготвила да се записвам в софийсия, но на трето ме приеха с 20.91 мин. бал. Не губете надежда и успех :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 9:14 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

хаха не знам какво се радват приетите на трето,като явно имат ниски оценки на епи,което е най-лесно,какво ще правят януари с трудните изпити не знам ; )

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 9:27 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Специалност/Направление: Направление "Политически науки"
mirqna написа:
хаха не знам какво се радват приетите на трето,като явно имат ниски оценки на епи,което е най-лесно,какво ще правят януари с трудните изпити не знам ; )

Не можеш да слагаш хората под общ знаменател. Миналата година бях приета още на първо класиране на първо желание. Но по лични причини не записах, не бях в България точно една година и тази година пак кандидатствах и ето приеха ме, да на трето класиране,ама какво от това? За 10 дена се подготвих за изпитите и съм вътре. И баловете са много по високи от миналата година дори и на 3то класиране. Конкуренция има, но трябва и доза късмет във всичко това. Нищо лично, просто не съм съгласна...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 9:28 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

elzara написа:
mirqna написа:

Не можеш да слагаш хората под общ знаменател. Миналата година бях приета още на първо класиране на първо желание. Но по лични причини не записах, не бях в България точно една година и тази година пак кандидатствах и ето приеха ме, да на трето класиране,ама какво от това? За 10 дена се подготвих за изпитите и съм вътре. И баловете са много по високи от миналата година дори и на 3то класиране. Конкуренция има, но трябва и доза късмет във всичко това. Нищо лично, просто не съм съгласна...

мда,така е,съжалявам,ако е прозвучало за под общ знаменател..просто говоря по-общо..извинявай с три на Епи успех да се взимат трудните изпити после ( момчетата) .. не знам какво се радват,че са приети,като още януари ще изхвърчат

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 9:33 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Специалност/Направление: Направление "Политически науки"
Има хора и хора, всеки да се оправя в крайна сметка. Като си влязъл, вземи и излезни де. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 9:38 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Кандидат-студент
Хах аз имам 5,5о История и 5,81 Бел и съм приета Социология какво да говорим.. А привилигированите момчета им стига 3-ка да заковат.... Твърдо съм против скапаните квоти !!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 10:59 pm 
Кандидат-студент
Аватар

melinda92 написа:
Хах аз имам 5,5о История и 5,81 Бел и съм приета Социология какво да говорим.. А привилигированите момчета им стига 3-ка да заковат.... Твърдо съм против скапаните квоти !!!

Стига бе?! С такива оценки си приета Социология и то на трето класиране?? Това е нереално просто :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 11:22 pm 
"Доцент"
Аватар

Специалност/Направление: Кандидат-студент
mirqna написа:
elzara написа:
mirqna написа:

мда,така е,съжалявам,ако е прозвучало за под общ знаменател..просто говоря по-общо..извинявай с три на Епи успех да се взимат трудните изпити после ( момчетата) .. не знам какво се радват,че са приети,като още януари ще изхвърчат

Какво те бъркат другите? Всеки е сам за себе си, а кой кога ще изхвърчи си е негова работа! ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 10, 2011 10:40 am 
Кандидат-студент

mirqna написа:

Не е важно на кое класиране ще си приет,всеки е дал възможното от себе си,а за сесията,къде е гаранцията,че хората от първо класиране ще си издържат изпитите!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа