Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Количествени методи - доц. М. Ламбовска
МнениеПубликувано на: Вто Яну 23, 2007 2:51 pm 
Студент-Бакалавър

Някой минал ли е Колиествени методи в управлението при Мая Ламбовска?  Моля, споделете впечатления и ако имате спомен за същността на изпита? Мерси!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Колич. методи - М. Ламбовска
МнениеПубликувано на: Нед Фев 07, 2010 7:02 pm 
"Доцент"

Специалност/Направление: Специалност Бизнес администрация
Тази ми е по Основи на управлението и едва ли не иска да и предадем материала ние, от учебници, които дори няма в София. Направо ще я гръмна с поглед.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Количествени методи - доц. М. Ламбовска
МнениеПубликувано на: Нед Яну 18, 2015 11:46 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономическа социология
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
За 4 години в УНСС, толкова тъпа пача не съм срещал :doh2: . Водеше ни и упражненията и лекциите. Не закъснявайте, защото ако закъснееш не те пуска да останеш и те гони. Общо взето на първото отваряше на проектора учебника в word и започваше да говори по нещата, които е писала в учебника. Който между другото струва 25 лева и ако искаш да направиш нещо трябва да си го купиш, въпреки че тя твърди, че не е задължителен. Врътката е да си вземете старото издание от библиотеката, който е напълно същия и въпреки, че не и се иска го позволява. Та след като си прочете нещата, които е писала в учебника и прочете и решените задачи следва упражнението, което е най-безсмисленето в цялата работа. Тя не решева задачи и твърди, че това не и е работа. Всеки се опитва да си решава задачите сам и работата в екип е забранена. Задачите са от учебника, като който няма учебник, сяда най-отпред и решава някви други задачи, които тя му дава. Тя не обеснява как се решават задачите, а някой само казва някъв отговор на някъв етап от задачата и тя казва дали е верен. Общо взето решаваме горе долу 1/3 задача и си ходим, защото не може да решим повече, а тя отказва да обеснява. Водихме няква дискусия, поне да може да обсъждаме задачите помежду си ама не може. В началото не беше много сигурна как ще става освобождаването и беше казала 2 контролни и средно аритметично. Ама после ни даде да изберем дали да са само 2 контролни или 3 контролни като най-ниския резултат отпада и остава средно от другите 2. Ние избрахме второ. Контролното е задача, която е горе долу същата като в учебника с различни числа, като има 2 въпроса под формата на тест с по 6 отговора, като въпросите вървят по задачата и са отговори от самата задача. Т.е. може отговорите да те насочват към решението, дори и да не си сигурен как се решева. Нея я интересуват само какво си оградил, а не самото решение. Дава да се използва учебника по време на контролните ако не е писано в него. Има 4 групи като се сяда през място. Не е много трудно да се препише ако има от кой или какво. Скалата се определя според нивото на потока и като цяло на първото контролно беше доста ниско, не знам за другите. Влиза се на 2 пъти, като групите са едни и същи, т.е. ако някой ти препише отговорите и се паднеш същата група може просто да препишеш. Тези които се освободиха още с първите две контролни трябваше да дойдат и на третото, но без да правят, а само да се запишат в някакъв списък . Общо взето гледайте да препишете на първите 2 контролни и повече да не стъпвате, защото седенето в една стая заедно с тая е опасно за здравето. На изпита до колкото разбрах е било като на контролните.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 4:04 pm 
Студент-Бакалавър

Курс: Четвърти
хахаха, мерси за инфото на мен ми предстои точно този предмет през септември (горко ми), но доста ме улесни и пак благодаря!
но тя наистина е такава, което е супер грозно. И аз съм била при нея като пак четеше от презентация като беше отговорила "какво ме интересува, че не разбирате"...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 23, 2016 11:18 am 
Студент-Бакалавър

Курс: Четвърти
По противен преподавател не съм имала.. целта й е само да ни затрудни нищо друго.. не да научим нещо как няма да обяснява :Х
Пача селска..

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа