Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Основи на финансите - Проф. д-р Богомил Манов
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2006 12:39 pm 
Кандидат-студент

Колеги, положението е критично.
Имам изпит по Основи на финансите при Манов. Сега ми го спуснаха. Нямам лекции, вече не се учи и според Манов няма от къде да се учи, освен от лекции. Признателност и благодарност на колегата или колежката от когото мога да ксерокопирам лекциите.
Моля,моля,моля...
E-mail-нете ми, ако ги имате и не ви затруднявам. Thanks.
stela_vasko@abv.bg

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2006 2:52 pm 
Студент-Бакалавър

Аз имам лекции при него(сега уча корпоративни финанси при него).Готова съм да се отзова.Пиши на лични,ако искаш

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 27, 2006 9:15 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Аз също имам всички лекции по Основи на финансите при него.
Това ще си остане любимият ми преподавател от УНСС :)

Но как така сега ви го спуснаха този предмет, досега нямахте и сега изведнъж от декември вече имате или какво????

is living with the one choice that
was made for you.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 28, 2006 7:56 am 
Студент-Бакалавър

*JunoSpy* написа:
Аз също имам всички лекции по Основи на финансите при него.
Това ще си остане любимият ми преподавател от УНСС :)

Но как така сега ви го спуснаха този предмет, досега нямахте и сега изведнъж от декември вече имате или какво????

Страхотен преподавател.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Основи на финансите - доц. Манов
МнениеПубликувано на: Сря Дек 22, 2010 10:25 pm 
"Доктор"
Аватар

Изпитът е върху материала от лекции и упажнения. Има и отворени, и затворени въпроси, и ако не се лъжа имаше и задачи. След писмената част изчакваш да проверят работите, влизате в залата и започват поименно да ви викат. Отиваш при тях, казват ти за колко си, ако се налага ти задават въпроси, или ако искаш повишаване на оценката. И това е. Доц. Манов е невероятен преподавател и човек и се стремеше да помогне на всеки.

Единствената любов, която остава завинаги, е любовта, която е преживяла всичко: разочарования, падения, предателства, която е приела тъжния факт, че накрая не остава никакво друго желание, освен желанието да имаш някого до себе си ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 23, 2010 2:43 pm 
Кандидат-студент

Аз също мисля,че е прекрасен преподавател. :) Благодаря много за полезната информация ! :) Весели празници !!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 23, 2010 4:37 pm 
Студент-Бакалавър

Внимавайте при кой асистент сте. Иначе Манов е благосклонен, но много се влияе от асистентите и то от определени от тях. Аз бях при него миналата година и по основи и после по корпоративни. Изпитният тест(поне при нас) беше правен от асистентите и пак тук зависи кой от тях има най-голямо участие в направата му. Защото по основи на изпита имахме задачи, които се научихме да решаваме след това по корпоративни. Иначе теста се състои от отворени и затворени въпроси + задачи. Като на отворените примерно трябва да се напише някакво определение. После следва устния, като там като те извикат и сядаш при Манов и той ти казва за колко си и дали имаш възможност за повече - и пак се съветва с асистентите и тук точно те могат да ви одрежат или да ви изиграят лош номер. НО пак казвам зависи си от асистента. Един съвет - не преписвайте или ако го правите го правете умно, защото при нас по корпоративни хвана доста преписвачи, които са си решили теста и задачите за 5 или 6, но после като ги пита коя формула са ползвали и какво значат означенията в нея не знаеха и ги смъкна на 2ки. Така че умната и успех на всички! :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 23, 2010 6:42 pm 
"Доцент"
Аватар

тва е най-добрия преподавател в университета, който ми е преподавал. просто човека знае как да те предразположи да седнеш да учиш, и финансите да ти станат интересни. няма право никой да казва лоша дума с/у него и с/у ас. Джонев и ас. Петрова. отделно, че във форумите пишат само глупаци и не се влияйте от това. Доц. МАНОВ Е НАЙ-ДОБРИЯ ПРЕПОДАВАТЕЛ ! човека винаги ни разбираше като имаме проблеми, и никога не ни е казал лоша дума, в такъв смисъл да ни казва, както повечето преподаватели, че сме глупаци, че сме тъпи, че за нищо не ставаме. Неговите лекции са винаги пълни именно заради това ! Пожелавам му успех на тоя човек и на изброените асистенти ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 06, 2011 9:35 am 
Кандидат-студент

Здравейте!Аз имам приравнителен изпит при доц.Манов и нямам никаква информация за този изпит.До колкото разбрах изпита е тест и главно се учи от лекции.Някои има ли някакви лекции или каквото да е :help:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 20, 2011 4:06 pm 
Студент-Бакалавър

Моля колегите,които имат изпит на 27 да споделят как е минал :)

Последна промяна bibishor на Сря Яну 26, 2011 3:57 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа