Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Основи на предприемачеството - проф. К. Тодоров
МнениеПубликувано на: Съб Юни 18, 2011 9:13 am 
Студент-Бакалавър

Колеги,може ли да обобщите за тези,които са на ликвидация на какво най-много набляга К.Тодоров,какво най-много пита.Благодаря..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 18, 2011 10:38 am 
Магистър
Аватар

шумпетер, дракър и иска да му знаеш казусите - това е Тодоров
иначе другите двама няма никакви проблеми с тях винаги пишат сравнително високи оценки... и питат за каквото ти си избереш а ако си харесваш оценката нищо не те питат даже

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2012 1:23 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Предприемачество
Имам приравнителен по този предмет....някой има ли лекциите или някакви други помощни материали,да ми прати?
Помагайте,колеги,моля Ви!!! :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

sunny.aleksieva@gmail.com

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 17, 2012 8:16 am 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Поднаправление "Икономика с чуждоезиково обучение"
Прочетох във форума за избираеми предмети, че учебника на Тодоров е 75 лв.Задължително ли трябва да си го купим?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 21, 2012 1:28 am 
"Член-кореспондент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни икономически отношения със специализация „Управление на международни проекти”
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
kuki написа:
Прочетох във форума за избираеми предмети, че учебника на Тодоров е 75 лв.Задължително ли трябва да си го купим?

Това всъщност е цената на двата учебника. А относно задължителното им закупуване...е, по-скоро е желателно. Не само заради това, че там има всичко не обходимо за изпита, но и защото (мое лично мнение!) тези учебници са интересни. Цената не е малка, но в крайна сметка всеки, който е решил да учи в университет, трябва да се подготвил психически за момента, в който трябва да даде някой друг лев за учебници. :thumbsup:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 7:09 pm 
"Асистент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Маркетинг
Курс: Четвърти
Предприемачеството беше може би един от най-трудните предмети, които съм учила. Катедрата има завишени изисквания към студентите, налага се да се знаят и малки второстепенни подробности по материала. Има само два учебника - цената е 75лв. Те включват цялата необходима информация. Катедрата набляга на казуси, което е положително. Изпитът беше тест + устно изпитване. Като цяло не препоръчвам предмета на студенти, които нямат време за учене и желаят да минат по-лесно. Предприемачеството изисква полагането на доста усилия.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 7:44 pm 
Студент-Бакалавър

предприемачеството беше интересно имаше достичка за четене но ако четеш бързо не е проблем :) препоръчвам го на всички, на които им звучи интересно не се шашкайте не е чааак толкова трудно :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 10:16 pm 
Студент-Бакалавър

Нашия изпит беше следния: тест - 6 затворени и 5 отворени въпроса. Отворените носят 1 точка, затворените-2. 7 точки ти трябват, за 3-ка и устен. Въпросите бяха за бизнес инкубатор, фамилен бизнес, растеж на МСП, спин-оф, "Златното руно", Сатурн инженеринг. А отворените бяха казуси, на които да предложим решение.
Като цяло теста не е труден, ако си чел учебниците..колкото и много инфо да е. Устния е различен за всеки. Някои може да ги пита много трудни въпроси, други да не ги пита нищо.
Надявам се да съм помогнала. Четете и посещавайте упражненията. Имаше и освобождаване.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 09, 2012 10:35 pm 
"Асистент"
Аватар

Хора, на ликвидация съм при този преподавател. Имам 4 ликвидации, затова нямам време да уча целите учебници по предприемачество. Не съм ги отварял, а и не съм ходил на лекции, упражнения или контролни, така че не знам за какво става въпрос. Та някой може ли да ме посъветва на кои теми да наблегна? Искам само да мина. Благодаря.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 12, 2012 2:25 pm 
Студент-Бакалавър

Attacker написа:
Хора, на ликвидация съм при този преподавател. Имам 4 ликвидации, затова нямам време да уча целите учебници по предприемачество. Не съм ги отварял, а и не съм ходил на лекции, упражнения или контролни, така че не знам за какво става въпрос. Та някой може ли да ме посъветва на кои теми да наблегна? Искам само да мина. Благодаря.

Мога да те посъветвам да прочетеш всичко, на редовния изпит имаше въпроси от всички теми.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа