Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Статистика - доц. Чипева
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2013 1:16 am 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономическа социология
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
Събраха ги на изпита, но ги връщаха чак на следващия ден. Но според мен зависи от много неща и не може да се каже че имат някаква процедура.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Май 22, 2013 12:07 am 
Студент-Бакалавър

Специалност/Направление: Кандидат-студент
Курс: Кандидат-студент
Миналата година имах статистика при доц. Чипева и мога изцяло да потвърдя, че присъствието на лекциите е съизмеримо по интерес с гледането на парламентарен контрол... Веднъж ни се ядоса нещо и ни пусна "тест-изненада", но нито го провери, нито накрая спомена нещо за него (което мен не ме устройваше, понеже го направих :D ). Накрая, изпитът си беше съвсем нормален - нещата, които сме вземали - не беше лесно, но не бяха и някакви космически неща, за които да се чудиш как стават.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юни 10, 2013 6:26 am 
Студент-Бакалавър

Специалност/Направление: Поднаправление "Икономика и бизнес"
След 2 седмици е страшната Статистика!!! :shock:
Пожелавам успех на всички стигнали до поправка и дано никога повече през живота да не видим статистика :)
А сега някой да каже какво ще е на поправката (различно ли ще е от изпита)?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 30, 2013 4:16 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Поднаправление "Икономика и бизнес"
Тъпа кокошка,трябва да забранят достъпа на такива до университета........... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Моля някой да и препоръча добър психолог,за да се прегледа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 06, 2017 5:21 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Финанси
Курс: Втори
Здравейте, колеги! И аз искам да драсна един-два реда за въпросната (няма да ѝ споменавам името)! Днес бях на изпит.. и смея да твърдя, че за пореден път УНСС се изгаври с труда на студентите си (тези, които наистина знаем за какво сме тук). Контролната за освобождаване съдържаше 10 затворени теоретични въпроса и 3 задачи за решаване, като времето за работа беше 1 час, а днес имахме час и половина за 8 задачи и 28 затворени.. Другата уникална идея на изпитващия състав бе задачите, които отнемат страшно много време за решаване, да бъдат оценявани на 1 точка, колкото получаваш и за вярна теоретична.. ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е? Всеки, който беше чел и можеше да решава задачи беше пре*бан, а пълнежът а.к.а. средностатистическият мозък в УНСС облагодетелстван.. Аз лично изгубих 1 час в решаване на тези 8 задачи, защото въобще не бяха лесни и не ми остана никакво време за теорията.. Мислех да пиша имейл на въпросната, но като знам поведението ѝ на лекция какво е - няма смисъл.. Аз съм меко казано разочарован от цялата работа и нямам никакъв стимул да продължа обучението си на това забравено от Бога място.

п.п. Не съм скъсан.
п.п.2 Благодаря на хон. ас. Тодор Борисов за труда, който положи и че ни научи на нещо.
п.п.3 Асистентката от горните постове въобще да не отговаря, щото ми е през х*я какво мисли.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа