Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Й.Владимирова-Цени и ценообразуване
МнениеПубликувано на: Пет Яну 09, 2009 10:59 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Факт е, че е коректна. Строгостта плаши хората, но все пак се позамисли малко - как така тази преподавателка, тази "госпожа" ще бъде добра, при положение, че изисква да се учи, а не да се плаща, преписва и да се мазниш... Направо ужас, че как народа ще се справят колегите при такава ситуация? Да не би да са студенти?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 9:35 am 
Магистър

Boby1985 написа:
Факт е, че е коректна. Строгостта плаши хората, но все пак се позамисли малко - как така тази преподавателка, тази "госпожа" ще бъде добра, при положение, че изисква да се учи, а не да се плаща, преписва и да се мазниш... Направо ужас, че как народа ще се справят колегите при такава ситуация? Да не би да са студенти?

аз съм убеден,че ти никога не си преписвал :lol: :lol: :lol: направо умирам от тия коментари,в които ми се правите на много принципни

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 10:10 am 
Специалист по всичко
Аватар

Ronaldo9 написа:
Boby1985 написа:

аз съм убеден,че ти никога не си преписвал :lol: :lol: :lol: направо умирам от тия коментари,в които ми се правите на много принципни

АКо щеш вярвай, но не съм преписвал (с изключение на статистиката). Всичко друго сам съм си го учил и съм си изкарвал оценките - било то 3-ки, било то и 6-ци и какво ли още не. Успеха не ми е от най-силните, но поне си е мой. И аз направо си умирам като чуя изказване от рода: "Ейййй, изкарах 6-ца, ама и как преписах"..... Или пък както беше при Аврамов (тези от спец. Икономика на търговията ще го разберат кой е) - всяка седмица контролно, аз всеки път уча, пиша, пиша, пиша и най-накрая 5-ца. Другите около с царски пищови директно или просто преписват от учебника и имат 6-ци... После те се гордеят, че дори ги похвалил колко много знаели... ака че точно на мен не ми ги говори, че съм преписвал или нещо от сорта. Винаги съм се дразнел на преписвачите, но в това УНСС кой-както може, няма лошо :) Но после се чудиме защо образованието ни е на такова трагично ниво... Че как няма да е при положение, че една моя колежка вече е 4-ти курс, а не знае разликата между счетоводство и одит... Но едни 6-ци наредила - я с хендсфри, я от учебника, я с царски, я с връзки, я с мазнене... Бе докарва ги :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 11:44 am 
Магистър

ако е така извинявай! аз съм търговия,я ми кажи какви избираеми да си пиша за 4 курс
къде е по-добре

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 10, 2009 12:54 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Така е, но както и да е. Както казах - кой-както може :) Аз говоря от свое име, нонаистина има много, които искат да преписват, правят го и пак се правят на моралисти и държат сметка на другите защо преписват. Такива и мен ме дразнят и то не са никак малко. А още повече ме дразнят като си повярват, че знаят нещо, че не са преписвали и че дори и без преписването пак са щели даи зкарат висока оценка, но "то за всеки случай" :) Но както и да е. Колкото до избираемите - Аврамов е пичага, така че запиши Потребителско поведение при него (това за 8-ми семестър). се казва да не с епреписва и прочие (не знам дали си преписвач), все, че щял строго да съди тези, които хване, но той просто ДАВА да се преписва. Ще го видиш по Управление на човешките ресурси този семестър. За 7-ми семестър ще можеш да избираш между Търговия на дребно и Стокознание. Аз лично се записах на Търговия на дребно и съм много доволен, защото го освободих с 6-ца този изпит само заради това, че предадох една презентация на Power Point с малко снимчоци на търговски обект и това е :) Това е моят съвет, сега вече ти както искаш :) :hello:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 11, 2009 9:28 am 
Кандидат-студент

А някой може ли да ми каже как се казват сборника и учебника и,че съм на поправителен,а не съм ходил нито веднъж на лекций или упражнения?А ако някой продава този сборник да пише!Благодаря предварително!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 11, 2009 9:31 am 
Кандидат-студент

A забравих,и ако някои има конспекта много ще съм му благодарен!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 11, 2009 10:55 am 
Кандидат-студент
Аватар

за конспекта ми пишете на лична

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 12, 2009 4:24 am 
Студент-Бакалавър

Колеги,какво стана на изпита?Надявам се да е минал успешно :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 13, 2009 9:23 am 
Специалист по всичко
Аватар

Ама никой не споделя колко е изкарал... Или може би все още чакате резултатите?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа