Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Редовна кандидатстудентска изпитна сесия 2013
МнениеПубликувано на: Чет Юни 20, 2013 4:49 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Поднаправление "Финанси, счетоводство и контрол"
Курс: Кандидат-студент
Търсих необходимите документи за кандидатстване,но никъде не ги открих.В секция Документи няма нищо за изтегляне.Може ли някой да ми ги изпрати ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 20, 2013 5:25 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономическа социология
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
slavi1994 написа:
nikii64 написа:
Аз искам да попитам дали е истина,че ако примерно аз съм писала Икономика и бизнес на 4то място в желанията,а някой друг го е писал на 1во място,но има по-нисък бал от мен,той ще влезе е не аз...тъй като въпреки че имам по висок бал специалността ми е по-назад в желанията а на него му е по-напред ? Благодаря предварително :)

Истина е ... Напиши си желанията по реда, който искаш да те приемат, поради простата причина, че ако те приемат второ желание, можеш да си заазиш мястото и да кандидатстваш на второ класиране, където е по- вероятно може би да те приемат с първото ти желание. Един вид нищо не губиш. :)

Това не е вярно :doh2: Ако не ти стига бала за никоя от първите 3 специалности, но ти стига за икономика и бизнес ти влизаш, въпреки че ти е на 4то място, а на някой друг с по-нисък бал му е на първо място.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 20, 2013 6:00 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Специалност/Направление: Кандидат-студент
GReeN_HuM@N написа:
slavi1994 написа:
nikii64 написа:
Аз искам да попитам дали е истина,че ако примерно аз съм писала Икономика и бизнес на 4то място в желанията,а някой друг го е писал на 1во място,но има по-нисък бал от мен,той ще влезе е не аз...тъй като въпреки че имам по висок бал специалността ми е по-назад в желанията а на него му е по-напред ? Благодаря предварително :)

Истина е ... Напиши си желанията по реда, който искаш да те приемат, поради простата причина, че ако те приемат второ желание, можеш да си заазиш мястото и да кандидатстваш на второ класиране, където е по- вероятно може би да те приемат с първото ти желание. Един вид нищо не губиш. :)

Това не е вярно :doh2: Ако не ти стига бала за никоя от първите 3 специалности, но ти стига за икономика и бизнес ти влизаш, въпреки че ти е на 4то място, а на някой друг с по-нисък бал му е на първо място.

Имах предвид ако ти стига бала за първо желание и решава да изчака второ класиране... :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 20, 2013 10:10 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Право
aviator1 написа:
Търсих необходимите документи за кандидатстване,но никъде не ги открих.В секция Документи няма нищо за изтегляне.Може ли някой да ми ги изпрати ?

ако говориш за документите-заявленията за специалностите за класиранията се продават в книжарницата на университета по 7 лв са.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 21, 2013 11:36 am 
Кандидат-студент
Аватар

Специалност/Направление: Поднаправление "Икономика с чуждоезиково обучение"
Здравейте ! Аз имам подобен въпрос. За Икономика с чуждоезиково обучение се държи изпит (ЕПИ) по избор + изпит по език . Този изпит по езика включва ли и трите модула и и трети ли трябва да попълня или само последния ?

Благодаря

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 21, 2013 11:58 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

ElitsaPashova написа:
Здравейте ! Аз имам подобен въпрос. За Икономика с чуждоезиково обучение се държи изпит (ЕПИ) по избор + изпит по език . Този изпит по езика включва ли и трите модула и и трети ли трябва да попълня или само последния ?

Благодаря

Първо трябва да направиш изпита с трите модула ( третит модул ти си го избираш, но той не може да бъде език, т.е. математика, бел, география ..) и отделно правиш изпит по езика (друг ден ако не се лъжа) , който ти искаш, но само език без другите 2 модула. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 21, 2013 2:38 pm 
Кандидат-студент

Iwan_predtecha написа:
precious94 , Отговорът на въпросът ви наистина е много относителен. Ако искате насочваща информация, подобна се публикува в справочника за кандидатстване в УНСС, но балът там е за предходната учебна година. Ако мислите, че ще подобрите бала си, добре е да се явите и на редовните изпити. Остава Ви да чакате класиранията.

Там е въпроса, след като през март изкарах 5.57 на 3те модула (с трети БЕЛ) спрях да решавам задачи и да се готвя по математика и няма шанс да изкарам повече. А по английски бях на 2 изпита на първия имах 4.83, на втория 4.98 -и се чудя за редовния. Може би има шанс да си вдигна оценката още малко :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 21, 2013 9:53 pm 
Кандидат-студент

Здравейте отново, аз бих искал да попитам какво друго освен право мога да кандидатствам с изпити по История и БЕЛ :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 23, 2013 10:41 am 
Студент-Бакалавър

Здравейте ! Аз след като искам да уча Финанси, ще трябва да поставя на първо място направление Икономика, нали ? И вече след втората година избирам поднаправлението ... ?!?!?! :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юни 23, 2013 11:05 am 
Кандидат-студент
Аватар

Специалност/Направление: Поднаправление "Приложна информатика, комуникации и иконометрия"
Курс: Първи
Здравейте, имам въпрос относно документацията, тъй като изгубих личната си карта и няма как да я представя нея при записване за редовна сесия / класиране (освен документ от мвр, който доказва, че съм аз) и няма как да дам копие от нея освен ако не поръчам експресното издаване, та мисълта ми е - при положение, че съм участвал в предварителна сесия и съм дал вече копие от лична карта, има ли как това да се пропусне когато се записвам за редовната ?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа