Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Второ класиране - коментари
МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 12:05 pm 
Администратор
Аватар

Всички, които са потвърдили вече по време на записването след първо класиране и които сега са класирани в същото или по-предно направление имат две опции:

1) Да отидат и окончателно да се запишат като студенти в сроковете за записване след второ класиране
2) Да изчакат трето класиране (без да подават декларации и други изискуеми документи) и в сроковете за записване след трето класиране да се запишат окончателно като студенти на УНСС

Всеки, който е потвърдил (посредством необходимите документи) трябва да се запише като студент най-късно в сроковете за записване след трето класиране. В противен случай ще загуби мястото си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 3:09 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Кандидат-студент
Курс: Кандидат-студент
На първо класиране съм приета-Първо класиране
Приложна информатика, комуникации и иконометрия
С бал----ПОТВЪРДИЛ Това ми е третото желание.
Ходих до София и се презаписах за второ класиране тъй като реших, че бала ми ще стигне за второто класиране но отново не стигна и съм приета---
Второ класиране
Администр. и управление
С бал----- Това ми е второто желание.
Сега искам да участвам и в трето класиране но не съм сигурна дали бала ми ще стигне за първо желание Икономика и бизнес. Искам да попитам за да участвам в това трето класиране отново ли трябва да ходя до София да потвърдя тази специалност Администрация и управление за да ми се запази мястото в нея ако случайно не съм приета на трето класиране специалност Икономика и бизнес която ми е първо желание остава ли ми мястото в Администрация и управление и ако не какво трябва да направя за да се подсигуря че ако не вляза Икономика и бизнес след трето класиране мога да запиша каквото съм приета на второ класиране Администрация и управление? Моля някой админ да ми отговори :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 3:58 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Социология
Курс: Първи
yonkovanikol написа:
...

Ако си дала дипломата си след 1во класиране, то значи участваш в следващите класирания и да мястото ти се пази от 2ро класиране:)

Последна промяна GReeN_HuM@N на Пон Юли 29, 2013 5:40 pm, променена общо 1 път
Не цитирай горното мнение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 5:16 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Направление "Политически науки"
Курс: Втори
Трябва ли медицинско удостоверение от личния лекар при записването?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 29, 2013 5:40 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономическа социология
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
stefi33us написа:
Здравейте, ако може да ми отговори някой админ на следния въпрос: Приета съм в специалност "Ик.,общ. и чов.рес. " - редовно обучение, което ми е третото поред желание. По редица обстоятелства обаче искам да уча дистанционно, а същата специалност дистанционно ми е пето желание и там бала е 21,02, а моят е 22,85. Възможно ли е ако изчакам третото класиране да ме приемат там, след като бала на желаната от мен специалност е по-нисък от този, който имам аз и съм приета вече с него? Някой ми беше обяснил, че е възможно прекласиране нагоре според бала, но не и по-надолу. А дали е възможно като отида да се запиша с молба да се прехвърля в дистанционно вместо редовно?

Не може да се запишеш за по задно желание ако вече си приета на по предно. Единствената ти опция е да изчакаш ако има допълнителни класирания и да си подредиш желанията наново, но при този вариант си губиш мястото в редовното и не ти гарантира абсолютно нищо.
Понеже дистанционното в София го има само от 1 година и реално до сега е нямало как някой да се прехвърли от редовна към него не знам дали тази година ще има опция за прехвърляне и дали изобщо някога ще има такава опция.
OmegaRain написа:
Трябва ли медицинско удостоверение от личния лекар при записването?

Да

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 30, 2013 12:04 pm 
Кандидат-студент

В бележката за внесената такса за обучение в основание за плащане забравих да напиша "Такса за обучение". Написах само входящия номер. В банката ми казаха, че няма да има проблем, ама аз да попитам и тука за всеки случай?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 30, 2013 5:29 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Поднаправление "Приложна информатика, комуникации и иконометрия"
Един бърз въпрос от мен.

След 3-то класиране когато мине и , ако съм приет до кога мога да платя таксата.До началото на семестъра ? или как.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 30, 2013 8:51 pm 
Специалист по всичко
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Икономическа социология
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
rallicaa написа:
В бележката за внесената такса за обучение в основание за плащане забравих да напиша "Такса за обучение". Написах само входящия номер. В банката ми казаха, че няма да има проблем, ама аз да попитам и тука за всеки случай?

Няма да има проблем.
yanke написа:
Един бърз въпрос от мен.

След 3-то класиране когато мине и , ако съм приет до кога мога да платя таксата.До началото на семестъра ? или как.

За да се запишеш да учиш ти трябва бележка за платена такса от банката. Така че трябва да платиш таксата преди самото записване.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 31, 2013 4:15 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Поднаправление "Приложна информатика, комуникации и иконометрия"
GReeN_HuM@N написа:
rallicaa написа:

Няма да има проблем.
yanke написа:
Един бърз въпрос от мен.

За да се запишеш да учиш ти трябва бележка за платена такса от банката. Така че трябва да платиш таксата преди самото записване.

Благодаря за инфото :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Авг 01, 2013 5:07 pm 
Кандидат-студент

Моля да ми отговорите на няколко въпроса.
Днес се записах, но в мен останаха 4 еднакви листа с логото на УНСС и "Договор за издаване и обслужване на международна студентска дебитна ДСК". Искам да попитам дали трябва да правя сега нещо с тях и за какво служат те? А също така, пишеше че искат 4 мои снимки, но взеха само 3. Дали не съм пропуснала нещо за подаване? Кога трябва или може да се вземе студентската книжка от УНСС, след като е попълнена на 01.08.2013г. ?
Благодаря ви предварително!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа