Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 04, 2007 8:16 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Lily написа:
Здравейте колеги,
Някой знае ли в кои кабинети ще бъдат консултациите по Статистика, защото на моята програма не пише.
До колкото знам консултациите не са задължителни, но на първите казаха, че ще ни дават студентските книжки.  :)

Консултациите по Статистика при проф. Величкова на 6-7.10.2007 за Маркетинг - неикономисти, дистанционно обучение, 1 сем. са в зала 2019 от 9 часа.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 12, 2007 3:19 pm 
Кандидат-студент

Здравейте,

Имам следното питане - имам желание да запиша Маркетинг от януари, но има много неща, които не са ми ясни. Завършила съм бакалавърка степен - Информатика, СУ. Има ли някъде качени примерни/давани тестове за кандидатстване за магистратура за неспециалисти.

След като го запиша, дали има някаква възможност да ми бъдат признати някои от предметите като Математика или Статистика, или това зависи само от конкретния преподавател?

Благодаря ви много,
Ще питам още ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 11:28 am 
Кандидат-студент

Примерни тестове има в сайта - Студенти - Магистри - Редовна форма на обучение.
Мисля че не се признават никакви изпити, но не съм на 100% сигурна. (да кажем на 80%)  :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 11:49 am 
Студент-Бакалавър
Аватар

Zia написа:
Здравейте,

Имам следното питане - имам желание да запиша Маркетинг от януари, но има много неща, които не са ми ясни. Завършила съм бакалавърка степен - Информатика, СУ. Има ли някъде качени примерни/давани тестове за кандидатстване за магистратура за неспециалисти.

След като го запиша, дали има някаква възможност да ми бъдат признати някои от предметите като Математика или Статистика, или това зависи само от конкретния преподавател?

Благодаря ви много,
Ще питам още ;)

Нещо бях чела или чула, че за специалност Информатика се кандидатства с тест за неикономисти, но учат 3 семестъра /вместо 4 семестъра/. Добре ще е да провериш тази информация. Възможно е това да се отнася само  за завършили УНСС.
Да, има възможност да ти признаят предметите Математика и Статистика.  :D На мен и мои колеги ни ги признаха. Трябва да се говори с конкретния преподавател. Някои искат само диплома-оригинал и копие, а други академична справка или програма по дисциплината.
И няма никъде качени давани тестове за неикономисти от кандидат магистърските изпити. Единствения вариант е да намериш някой, който е кандидатствал и ако той си е записал или ти каже ориентировъчно въпросите. :wink:
Успех през януари за кандидатстването.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 12:28 pm 
Кандидат-студент

Изключително ти благодаря за отговора :)

Ти учиш също маркетинг така ли ?

Аз намерих един такъв тест тук във форума с отговори. Някъде попаднах и на това, че е 50 лв таксата за теста. Така ли е ?

Интересува ме още нещо, ако приемем че уча 4 семестъра, последният е за дипломна работа така ли ? Или тя се прави в 5ти такъв, за който се плаща отново такса?

В един светъл момент ще отида и до университета, но просто ми се струва още рано за това.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 12:58 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Zia написа:
Изключително ти благодаря за отговора :)

Ти учиш също маркетинг така ли ?

Аз намерих един такъв тест тук във форума с отговори. Някъде попаднах и на това, че е 50 лв таксата за теста. Така ли е ?

Интересува ме още нещо, ако приемем че уча 4 семестъра, последният е за дипломна работа така ли ? Или тя се прави в 5ти такъв, за който се плаща отново такса?

В един светъл момент ще отида и до университета, но просто ми се струва още рано за това.

Не, аз не уча Маркетинг, а съм специалност Счетоводство и контрол. Да, таксата за кандидат-магистърския тест за прием през септември беше 50 лв.
Ако си 4 семестъра, учиш 4 пълни семестъра /тоест 2 години/, и след това имаш магистърска теза, за която също разбрах че се плаща но някъде таксата била около 300 лв. /е това е непроверена информация- просто това съм чула да се коментира/.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 16, 2007 3:24 pm 
Кандидат-студент

Колеги, ще може ли някой да ми каже къде са ни консултациите по Маркетинг на 20 и 21. В моята програма няма написани никакви кабинети за консултациите .   :(

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 16, 2007 3:55 pm 
Кандидат-студент

Краси, още веднъж ти благодаря за отговорите ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2007 2:47 pm 
Кандидат-студент

Колеги, ще ви бъда много благодарна ако ми кажете къде са ни консултациите  :(

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа