Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: МИО - 3 семестъра (Септември 2007)
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 12, 2007 9:27 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Айде ако има колеги, да пишат тук, че да се запознаем отрано. =)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 15, 2007 10:16 am 
Кандидат-студент

МИО управление на международни проекти 2 семестъра :lol:
Приятно ми е  :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Здравейте бъдещи колеги
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2007 2:46 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Много ми харесва този форум, тук можеш да прочетеш предварителна информация за изпити, разменят се лекции и учебници... изразяваш яда си за нещо и се оказва че има още 20-30 такива като тебе.. абе изобщо супер е!
Казвам се Десислава и съм завършила Публична администрация в СУ.  За мен УНСС е нещо съвсем ново, нямам никакви наблюдения , дори като дойдох август за повече инфо, се загубих .. ;)

Това което най-много ме притеснява , го разбрах преди часове - оказа се че тук имало заверки?? а аз идвам от СУ , където такива неща няма (освен във филологиите, където си като ученик с отсъствия)
Аз лично трябваше да ходя на лекции , не защото няма да ми дадат заверка, а защото ако не си запиша най-важното по предмета, после или ще окьоравея, докато разчета на колегата кривия почерк, или ще трябва да уча 5 пъти повече от учебника, без да знам кое преподавателя намира за най-важно.
Лошото е , че  трябва да се работи ( то при тия цени на магистратурите?!?!) и не знам как ще ги взема тия заверки :(
Айде, ще се запознаем скоро на живо, казаха ми че чак след 25ти щяла да излезе програмата, така че дотогава да се наслаждаваме на последните оставащи дни.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2007 5:02 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Деси ти каква специалност и форма на обучение си ?
Щом идваш от СУ, трябва да си май 4 сем, а не се сформира група там. Или ако специалността ти от СУ съвпада с някоя от УНСС, значи сме колеги, т.е 3 семестъра редовно.
п.с Сега видях, че си от София и Гео Милев, даже сме и съседи. хахаха

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: mio
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2007 5:43 pm 
Кандидат-студент
Аватар

ХАХА, ИЗПИТАНИЕТО БЕШЕ ТЕЖКО, ЦЯЛ МЕСЕЦ МЕ ДЪРЖАХА В НЕВЕДЕНИЕ АДЖЕБА АЗ КАКВО СЪМ?? ИКОНОМИСТ, НЕИКОНОМИСТ...ОБАЖДАХ СЕ, НИКОИ НЕ ВДИГА, ходих до там в края на работния ден, бяха си тръгнали, и накрая ходих още един път, след 2 часа чакане  пред 1 врата се появи една много мила инспекторка която ме светна че:
понеже ПА има и в УНСС затова уча 3сем, а понеже не е от професионално направление Икономика- затова се явявам на тест за неикономисти..но това го разбрах твърде късно, цял месец треперех че ще се явявам на тест за икономисти, където си мислех че нямам шанс...ама после като видях примерните въпроси.... :) :) :)

както и да е факт е че съм 3 сем, но ми е интересно какви ще са колегите ми - други икономисти?? Какво ще правя аз сред тях, ако те са минали през малки и големи секири, бели и жълти смърти... и още сумати герои от ужасите, ...
В това отношение в стопански факултет на софийския е по-добре съобразена програмата за неикономисти, защото има цяла една година в която учиш предмети от бакалавърската степен и си подкован с базовите предмети...а тук те хвърлят направо на вълците...
ох дано да не съм права..  :roll:
наистина ли няма група 4 сем??
лелеее
АБЕ АЗ ЗАЩО СИ МИСЛЕХ ЧЕ МИО-ТО Е ЕДНО ОТ НАЙ-ЖЕЛАНИТЕ СПЕЦИАЛНОСТИ.. как може да няма група??

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2007 6:26 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Не знам, ама с тая липса на интерес към МИО-то ... приемали са хора с бал 7-8 , това значи че са изкарали 3-4 на изпита и са се дипломирали с 4 от бакалавърската степен.... това означава че дефакто са приели всеки който е пожелал...

Последна промяна odesis на Пон Окт 01, 2007 7:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 17, 2007 9:28 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Ами то доста уж престижни специалност неможаха да съберат група. Както и да е. Този твоя бал си е висок, моя е 10.75. Ма не ми трябваше и повече. Нагоре става зубърска история ... както и да е. Явно с теб сме колеги. Като излезе програмата, ще се запознаем и на живо. Доколкото знам, защото и аз звънях, май сме 20 човека.
Относно секирите и т.н, това са в голяма степен митове, но не бива да се забравя, че във всеки мит има доза истина.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 18, 2007 1:24 pm 
Кандидат-студент
Аватар

А ти какво си учил в бакалавърската степен? Да видим по какво ще помагаш, не за друго ;)

Това последното го казах, не за да обидя някого, а защото недоумявам защо изобщо има входен тест при положение , че който иска , влиза, независимо от бала...
А доколкото разбрах от този форум, през януари таксите щели да стават още по-скъпи... та тогава ми е интересно колко групи ще отпаднат..
Нямам търпение да видя програма, силно се надявам да не е разпокъсана и да има време за други неща.

Последна промяна odesis на Пон Окт 01, 2007 7:39 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 18, 2007 1:59 pm 
Кандидат-студент
Аватар

От досегашния ми 4 годишен опит в УНСС съм почти сигурен, че ще е разпокъсната. Завършил съм икономика на интелектуалната собственост. Май трябваше да си го продължа, ама айде.
И в тема РАЗПИСАНИЕ казаха, че имало съобщение в УНСС, че програмта ще излезе другата седмица.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Сеп 24, 2007 3:24 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Хей, дел Пиеро ;)
На теб казаха ли ти кога можем да си вземем книжките, защото искам да си извадя карта за ГТ , писна ми вече да дупча билети..

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа