Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бизнес Администрация - 4 семестъра
МнениеПубликувано на: Вто Окт 05, 2010 6:44 pm 
Кандидат-студент

Това вярно ли е,че започваме от ноември,малко странно ми се вижда...аз утре ще ходя да се записвам и ще питам дали имат програмата....:)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 10:00 am 
Кандидат-студент
Аватар

Като гледам какво е разписанието не ми се вярва да е само допълнително, има си всички необходими предмети с пълен брой часове. Наистина е малко странно че почваме от 19 Ноември. Проблема е че ще има всяка сряда Л и У при Доралийски още от днеска (уш), и е много кофти цяла седмица да ходиш само в сряда заради него, а не съм чувал много добри неща за него от бакалаврите, докато един магистър хич не се оплака от него. Някой ще има ли възможност да отиде днеска от 17:45 да види дали ще имаме нещо?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 6:57 pm 
Кандидат-студент

Ми,днес ми казаха да чакаме програмата в сайта...и всичко хубаво,ама тази сряда лепната така,незнам ако започнем от ноември,как ще посещавам лекциите на този индивид... :doh2:и освен това искам да иптам какво значи това,пише "Програма за неикономисти... за спец. Бизнес Адм"...аз съм от икономи4еска специалност,но пак съм 4 семестъра...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 10:26 pm 
Кандидат-студент

Колеги, не се криите :D . Кажете си кой е БА 4 семестъра, днеска бяхме на упражнение 2-ма човека (най-сериозните :partyman: ). Упражнение нямаше, поне някой да напише нещо в тая тема да се преброим. Създал съм група във Фейсбук за обмяна на Материали, пищови и всякакви помощтни средства --> цък.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 10:09 am 
Кандидат-студент

Нямаше защото бяхте двама или по принцип нямаше?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 6:07 pm 
Кандидат-студент

Furious_boy написа:
Нямаше защото бяхте двама или по принцип нямаше?

По принцип никой немаше ни лектор ни хора :tears:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 1:39 pm 
Кандидат-студент

Излезли са програмите,но защо в основното и в допълнителното меню се различават имената на предметите,а преподавателите са уж същите?Освен това в сряда съвпадат лекциите и упражненията на Доралийски и тези на Миронова и Стоянова :doh2: Някой може ли да обясни как се ходи на тези лекции,защото разбрах и,че често преподавателите не идвали....
Освен това всеки петък,събота и неделя имаме по 24ч. лекции по различен предмет,това възможно ли е,т.е и трите дни ли тря се ходи на лекциите?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 5:54 pm 
Кандидат-студент
Аватар

Немога да разбера кое му е сложното :) Ще се опитам да обесня аз как ги разбирам нещатата.

Тези предмети които са петък събота и неделя се ходи и 3те дена по цял ден лекции. Това се прави с цел на преподавателите и на работещите да им е по удобно. Това са ВСИЧКИ часове (Л. и У.), който щяха да се вземат ако се ходеше всяка седмица по 2 часа както е при Доралийски. Т.е. на всеки предмет лекциите му ще минават за 3 дена, следващата седмица за 3 дена минават и упражненията и накрая на сесията ще се видим.

Да се надяваме че и Доралийски ще измисли нещо да не ходим само в сряда заради него.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 6:14 pm 
Кандидат-студент

Илиян написа:
Немога да разбера кое му е сложното :) Ще се опитам да обесня аз как ги разбирам нещатата.

Тези предмети които са петък събота и неделя се ходи и 3те дена по цял ден лекции. Това се прави с цел на преподавателите и на работещите да им е по удобно. Това са ВСИЧКИ часове (Л. и У.), който щяха да се вземат ако се ходеше всяка седмица по 2 часа както е при Доралийски. Т.е. на всеки предмет лекциите му ще минават за 3 дена, следващата седмица за 3 дена минават и упражненията и накрая на сесията ще се видим.

Да се надяваме че и Доралийски ще измисли нещо да не ходим само в сряда заради него.

А има и някакви други лекции и упражнения в сряда при 2 жени според основната програма,които съвпадат с тези на Доралийски?Някой бил ли е на днешните лекции и ще ходи ли на утрешните и в неделя...?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 08, 2010 6:24 pm 
Кандидат-студент
Аватар

cerveau написа:
А има и някакви други лекции и упражнения в сряда при 2 жени според основната програма,които съвпадат с тези на Доралийски?Някой бил ли е на днешните лекции и ще ходи ли на утрешните и в неделя...?

Всяка сряда имаме Л и У само при Доралийски. А Л. и У. виж само от кой месец започват, най-ранните са от 19 Ноември.

Сега проверих в допълнителната програма -> Линка за нашата програмата е объркан!
Бизнес администрация - 2 сем., 1 семестър
Бизнес администрация - 4 сем., 1 семестър

На тези двете им е сложен еднакъв файл :) Объркали са го.

Аз си гледам нашата програмата от компютъра (свалих я още като излезе).

Последна промяна Илиян на Пет Окт 08, 2010 6:25 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа