Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Маркетинг - 3 семестъра (Септември 2008)
МнениеПубликувано на: Вто Окт 21, 2008 1:14 pm 
Кандидат-студент

Здравейте, непознати колежки и колеги!

Казвам се Надя и вчера за пръв път присъствах на лекции (по-наблюдателните от вас веднага забелязаха появата на непознатото лице). Проблемът е,че всъщност очаквах, че лекциите ще се провеждат в събота и неделя, а сега разбирам,че не е така. Тъй като аз живея и работя в Пловдив, се налага да пътувам преди и след всяко занятие в университета, така че за съжаление може би и занапред няма да съм от най-редовните въпреки силното ми желание да не пропускам. Ще бъда много благодарна ако ме упътите какво съм пропуснала досега. Вчера бях на упражнението по ценова политика при проф. Класова и разбрах, че за изпита трябва да се подготвям по нейния учебник- "Цените в системата на маркетинга". Също така, според написаното от магистрите по маркетинг прием 2007, което прочетох тук във форума, останах с впечатление,че СНС е доста трудна материя. Ако някой може да ми даде малко повече информация относно начина на изпитване по предметите от този семестър,както и заглавията на учебниците, от които ще се учи- моля, пишете ми тук или в skype: nadezhda_bg -предварително благодаря на всички, които ще откликнат!

Успешен ден ви пожелава
Надя

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: магистратура МАРКЕТИНГ- редовно, 3 семестъра, ПРИЕМ 09.2008
МнениеПубликувано на: Сря Май 20, 2009 8:40 am 
Кандидат-студент

Здравейте! Записан съм Маркетинг 3сем. Януарски прием, но поради ли4ни проблеми не съм ходил на лекции въобще, не познавам колеги и така. И сега съм се наканил най-накрая да взема изпитите от първия семестър, за да запиша втори.Моля някой от тази специалност да ми каже учебниците за първи семестър и ако има лекции съм готов да ги закупя.По възможност да е с януарски прием 2008, но и да не е пак става.Благодаря!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа