Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Финансов мениджмънт - 4 семестъра (Септември 2011)
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2011 2:40 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Регионално развитие със специализация „Устойчиво развитие на територията”
Lumina написа:
Immortality_Inc написа:
Lumina написа:
Immortality_Inc написа:
Какво има да му дълбаем? Аман от тоя икономикс! :lol: :twisted: :axe: :D

Защо аман?! Аз наскоро за пръв път чух, че съществува такъв предмет и идея си нямам какво се учи там. Все пак моята специалност не е икономическа, мислех, че в тази програма всички сме така... :shock:

Наскоро си чула за този предмет, защото обикновено му казват "Обща икономическа теория" (Микро- и Макро икономика и Международна икономика). Това нещо се учи и в неикономически специалности ... а, за да изкараш т.нар. "кандидатмагистърски тест", също се предполага, че си попрочела някакви материали по темата. :lol:

Точно в моята и в много други специалности такова нещо НЕ се учи, нищо дори в далечна връзка с въпросната тема не се учи. Може да смяташ, че във всяка манджа се слага чубрица, ама само ти се чини, приятелю...

А не, аз съвсем не исках да се заяждам, просто споменавам, че не е задължително да си икономист, за да си учил Обща икономическа теория. :thumbsup: И в този смисъл, аз не се радвам особено на този курс, доколкото това ще бъде само някаква форма не преговор по темата. Така да се каже втръснало ми е вече от този икономикс! :axe: Дано поне преподавателите да са на ниво, за да не е чиста загуба на време. :cry:
Отделно от това мисля, че глаголът "задълбавам" е твърде силен за дисциплина от ... 30 учебни часа. :lol: Доколкото си спомням, само Микро и Макроикономиката ми бяха с хорариум от 60 часа и още толкова за Международната икономика. Така че за 30 часа "задълбаването" ще е доста повърхностно! :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2011 5:09 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Регионално развитие със специализация „Устойчиво развитие на територията”
Immortality_Inc написа:
Lumina написа:
Immortality_Inc написа:
Lumina написа:
Immortality_Inc написа:
Какво има да му дълбаем? Аман от тоя икономикс! :lol: :twisted: :axe: :D

Защо аман?! Аз наскоро за пръв път чух, че съществува такъв предмет и идея си нямам какво се учи там. Все пак моята специалност не е икономическа, мислех, че в тази програма всички сме така... :shock:

Наскоро си чула за този предмет, защото обикновено му казват "Обща икономическа теория" (Микро- и Макро икономика и Международна икономика). Това нещо се учи и в неикономически специалности ... а, за да изкараш т.нар. "кандидатмагистърски тест", също се предполага, че си попрочела някакви материали по темата. :lol:

Точно в моята и в много други специалности такова нещо НЕ се учи, нищо дори в далечна връзка с въпросната тема не се учи. Може да смяташ, че във всяка манджа се слага чубрица, ама само ти се чини, приятелю...

А не, аз съвсем не исках да се заяждам, просто споменавам, че не е задължително да си икономист, за да си учил Обща икономическа теория. :thumbsup: И в този смисъл, аз не се радвам особено на този курс, доколкото това ще бъде само някаква форма не преговор по темата. Така да се каже втръснало ми е вече от този икономикс! :axe: Дано поне преподавателите да са на ниво, за да не е чиста загуба на време. :cry:

Разчитам тогава, като сведущ по темата, да даваш рамо на онези от нас, за които Икономикс е било доскоро просто английската дума за икономика... :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2011 5:57 pm 
Кандидат-студент

За това нямаш грижи! :thumbsup: Като гледам програмата същото се отнася и за Търговското право и донякъде за Публичните финанси (за съжаление кретенът, който ми водеше този курс е абсолютен некадърник, в момента "мажоритарен" депутат от ГЕРБ от 23 МИР София .. някой да му е чувал името да се е обадил за нещо в последните 2 години? :lol: ) ... Надявам се този от УНСС да е по-читав и да науча повече от него! Но за правото надали ще е така, въпреки, че и Камелия Касабова не е много стока ](*,) !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2011 10:05 pm 
Кандидат-студент

Има промени в графика ... който успее да разшифрова какво е разписанието за Счетоводството ще получи специална награда! :lol: В този график би имало смисъл единствено, ако месецът на 1вата дата е 11ти, а не 12ти.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2011 10:43 pm 
Кандидат-студент

Абе, графикът е такъв, че аз не знам, дип че съм на свободна практика, какви фокуси ще правя, за да мога да идвам на всички лекции! А онези, които работят на нормирано работно време направо не ги мисля!... :wonder: :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 10:11 am 
Кандидат-студент

ИСК-407 :partyman:

Къде се намира тази стая или зала ? :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 10:22 am 
Кандидат-студент

Това е в Института за следдипломна квалификация, който се намира малко по-нагоре от спирката "Г.М.Димитров" на метрото, от същата страна. Сградата е малка, самата зала не би трябвало да е проблем да намерим...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 11:47 am 
Кандидат-студент

Никой ли не се притесни от тотално омазания график за счетоводството? Ако не сте забелязали - 1вата лекция е през декември, а втората и третата са през ноември ... :lol: :axe:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 12:12 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Кандидат-студент
За счетоводството, сигурно ще трябва да се обърнем към администрацията. А вие ще ходите ли в петък? Аз ще се присъединя в събота, на работа съм в петък. Незнам какво ще правим с лекциите в работно време. :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 12:27 pm 
Кандидат-студент

janet написа:
За счетоводството, сигурно ще трябва да се обърнем към администрацията. А вие ще ходите ли в петък? Аз ще се присъединя в събота, на работа съм в петък. Незнам какво ще правим с лекциите в работно време. :?

Това пак се ядва, забеляза ли Статистиката - две седмици в сряда, четвъртък и петък! Аз лично жива-умряла ще гледам да съм на всички лекции, защото почвам наистина от нулата. Учила съм само статистика едно време и то нищо не разбрах - взех изпита изцяло с преписване. :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа