Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Управление на межд. проекти - 2 семестъра (Септември 201
МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 2:19 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни икономически отношения със специализация „Управление на международни проекти”
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
Тези, които успеете да отидете днес, моля, споделете как е минало. А вече другата седмица и аз ще се включа... за бирата след лекции :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 8:02 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Прогнозиране и планиране
Бях днес на лекции.Значи горе-долу мина добре.Взехме първата уводна тема Същност,аспекти и класификация на риска.Писахме няколко страници.Проф.Георгиев ни разясни,че ще гледа до края на месеца да приключим с него, а следващият месец ще имаме при неговия асистент доц.д-р Цв.Цветков.От другият път ще започнем да се занимаваме с някои конкретни методи са управление на риска. А до колкото разбрах ще трябва да правим проект по някоя от другите дисциплини и след това ще правим и приект при него за управление на риска.Трябва да се групираме горе-долу по 2-3 човека в група, а ако искаме можем и самостоятелно да подготвим проект.не е задължително да използваме мултимедия,но предполагам, че ще донесе бонус точки.На изпити ще бъде защита и обосновка на направения от нас проект.Учебник има но не е издаден още, а и той е по-подходящ за ДО.Литературата , която е подходяща е на английски език и ще ни я даде предполагам другия път.Колкото до хората , бяхме 10-тина човека.Хората са нормални :lol: или поне така ми се видяха. Ако се сещате нещо друго питай те.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 8:34 pm 
Студент-Бакалавър

Споменавал ли е нещо за присъствията и за алтернативно време за упражненията?

Последна промяна OTHeCeHa на Чет Окт 06, 2011 8:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 8:55 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Прогнозиране и планиране със специализация „Корпоративни системи и програми”
Здравейте и от мен! :)

Аз съм Лъчко и явно съм ви колега. Разбира се днес не бях на лекции. Но се надявам скоро да си видя новите колеги (и колежки!) :)

Между другото предлагам да направим групичка във Фейса (ако разбира се вече не е направена такава).

Наздраве на всички :partyman: и се надявам да се видим в понеделник в някоя от последните лекцийки!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 9:09 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Прогнозиране и планиране
Никой не постави въпроса за смяна на часовете,но и от неговите думи стана ясно, че няма да бъде възможно, тъй като води лекции и на други места.А колкото до отсъствията ни накара да направим списък на присъстващите, но не каза нищо за отсъствия, което ме навежда на мисълта, че няма да има проблем,а и не ми изглежда такъв човек.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 9:15 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Прогнозиране и планиране със специализация „Корпоративни системи и програми”
Ами лично аз няма как да присъствам в понеделник по обясними причини. Няма да е лошо да повдигнем въпроса за смяна на часовете, но съм скептично настроен.. Помислете за група във фейсбук! :)

аз съм ей тоя => http://www.facebook.com/profile.php?id=1073513945

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 11:37 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни икономически отношения със специализация „Управление на международни проекти”
Izabela Gergova написа:
Никой не постави въпроса за смяна на часовете,но и от неговите думи стана ясно, че няма да бъде възможно, тъй като води лекции и на други места.А колкото до отсъствията ни накара да направим списък на присъстващите, но не каза нищо за отсъствия, което ме навежда на мисълта, че няма да има проблем,а и не ми изглежда такъв човек.

Като гледам програмата не виждам много подходящи варианти за смяна на часовете. Едва ли ще може да се угоди на всички в крайна сметка. Да се надяваме наистина да няма проблем с отсъствията, защото вероятно на повечето ще ни се налага да пропускаме някоя друга лекция и упражнение... :thumbsup:

LachKo написа:
Ами лично аз няма как да присъствам в понеделник по обясними причини. Няма да е лошо да повдигнем въпроса за смяна на часовете, но съм скептично настроен.. Помислете за група във фейсбук! :)

аз съм ей тоя => http://www.facebook.com/profile.php?id=1073513945

Относно групата във фейсбук... ами давай, колега, направи една :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 11:44 pm 
Кандидат-студент

Готова е! :) https://www.facebook.com/groups/259038547468813/

За съжаление Ани се е порестриктнала явно, та към момента групата се състои от аз и мен! : :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 11:50 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

Хайде, и Ани се включва... очакваме другите колеги да се присъединят към Черната страна :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 07, 2011 11:05 am 
Кандидат-студент

Групата се разраства с главоломни темпове! Вече сме трима! :supz: Ама като гледам как сме заходили всички на лекции май ще е по-добре да си организираме запознанство на по бира извън университета! :hello:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа