Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Европейски Бизнес и Финанси - 4 семестъра (Септември 201
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 24, 2011 5:22 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Бизнес информатика със специализация "Информационни технологии за бизнес анализи"
Да, фейсбук е доста по-удобен, затова ще направя група там - European Business and Finance UNWE 2011. Заповядайте :) Групата ще бъде closed. Мисля, че е по-добре така, отколкото един по един да си разменяме координати. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 28, 2011 8:21 am 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Кандидат-студент
Здравейте колеги, и аз се присъединявам. :) Вчера се записах и секретарката на специалността ни г-жа Лили Петрова ми даде малко информация. Първата лекция е в сряда 17,00 в 2117 , което означава другата сряда на 5-ти октомври и четвъртък 17,30 в 2117 отново. За сега знаела само за тези два дни, в единия е счетоводство, а другия е човешки ресурси. Помоли ме, като се съберем в сряда, а може и преди това, да си направим поща на групата и да и я пратим, за да ни изпрати останалата програма. Аз имам нейните координати, но мисля че е по-добре да ги напиша във фейсбук.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 25, 2012 1:16 am 
Кандидат-студент

Здравейте на всички от специалността! Вчера беше изпита по английски за Випуск 2012, но ми се стори, че не бяхме никак много хора за специалността - не повече от 40, като една част от хората дори казаха, че най-вероятно няма да запишат тази специалност по една или друга причина. Можете ли да кажете ориентировъчно при вас колко хора горе-долу се събрахте. Вярно е, че знанията са най-важни, но все пак е хубаво и колектив да има:)
Принципно ако може да дадете информация за самата специалност - доволни ли сте засега и изобщо всякаква полезна информация, от която смятате, че бихме имали ползва, ще бъде внимателно изчетена :)
И последно има ли чужденци в специалността, тъй като поне при нас на изпита по английски не се забелязаха такива :)
Всякаква информация би била полезна:)
Благодаря ви предварително!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа