Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Европейски Бизнес и Финанси - Септември 2012
МнениеПубликувано на: Сря Окт 03, 2012 8:00 am 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Европейски бизнес и финанси
Здравейте колеги,

Реших да отворя тема за всички ни, новопостъпили магистри в специалността Европейски Бизнес и Финанси за учебната 2011/2012. Бих се радвал да си организираме едно опознавателно и организационно събиране. Съответно бихме могли да си направим обща поща, на която да си изпращаме всякаква информация и материали свързани с университета, пък и не само :). Отверен съм за всякакви идеи и предложения относто събирането и организацията.

Поздрави на всички

:)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Европейски Бизнес и Финанси - 2011/2012
МнениеПубликувано на: Сря Окт 03, 2012 5:14 pm 
Кандидат-студент

Здрасти колега,
идеята да се съберем е доста добра.Някой да има представа колко човека сме специалността? BTW сезон 2012/2013 сме :wink: Поздрави и от мен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 03, 2012 5:44 pm 
Кандидат-студент

Днес говорих с доцент Стойчев и ми каза, че сме около 29 човека, нядявам се да е прав :)
Попитах относно програмата ни и откога почваме, но се оказа, че той не участва в съставянето и. Също като нас не знае откога почваме и посъветва да питаме лелката на гише магистратура, която отговаря за нашата специалност за повече инфо.
Гледам, че другите специалности са си направи затворени група във facebook. Мисля, че е добра идея :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Окт 05, 2012 6:26 pm 
Кандидат-студент

Здравейте, колеги. Доколкото разбрах става дума за новоприетите от тазгодишния прием. Ако да, значи и аз съм сред вас :D Излезнала е част от програмата в сайта на УНСС, но не е добре направена, като се има предвид, че повечето може би работят. Може да пишеме и-мейли на преподавалите с молба да я променим. Иначе за срещата съм ЗА. Ако искате аз мога да регистрирам една обща поща на групата ни. С мен може да се свържете по скайп - profil_x :supz:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Европейски Бизнес и Финанси - 2012/2013
МнениеПубликувано на: Нед Окт 07, 2012 8:42 pm 
Кандидат-студент

Здравейте колеги,

Идеята да си направим затворена група във фейсбук според мен е добра. Бихме могли и скайповете да си разменим както е предложил един колега по горе. Това, което мога да кажа със сигурност е, че трябва да имаме обща поща, на която да ни се изпращат материали. Това ми каза отговорничката от отдела за прием на документи при вписването ми в нашата магистратура. Жената ми даде e-mail и телефон за връзка като ми довери, че програмата ни не е окончателна и в зависимост от нас може да се промени. За целта трябва да обсъдим, кое е най-удобно за всички и да излезем с общо решение. За мен лекциите, които са през деня не са удобни, тъй като съм на работа по това време. Съответно ще се обадя на жената и ще я попитам какви са възможностите да се ходи вечерно време на лекциите или, когато нямаме английски - събота и неделя. Ако някой желае да се свърже с мен може да ме намери във фейсбук - Simeon Lambev, e-maila ми е plurivoque@abv.bg, а skype-a ми е plurivoque. Телефоните мисля, че можем на лични съобщения да си ги разменим :)
P.S. Извинявам се за объркването в заглавието. Колегата правилно ме е поправил. Става въпрос за 2012/2013

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Европейски Бизнес и Финанси - 2012/2013
МнениеПубликувано на: Пон Окт 08, 2012 12:45 am 
Кандидат-студент

Здравейте и от мен колеги,

най-напред приятно ми е да се запознаем, макар и виртуално на първо време :)

Аз се наемам да направя групата във фейсбук, само че първо някой трябва да ме добави като приятел, за да има членове групата, после постепенно ще се допълни групата. Във фейсбук ме търсете Margarit Arnaudov, мейлът ми е mar.arnaudov@gmail.com, скайп - marnaudov.

Иначе за програмата - предлагам да се срещнем към средата на тази седмица, за да се уточним първо ние кога би ни било удобно и след това да говорим с преподавателите.

Поздрави и утре ще направя групата :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Окт 08, 2012 6:25 pm 
Кандидат-студент

Колеги здравейте отново,

ето това е групата във фейсбук : http://www.facebook.com/groups/465443750144973/

Очакваме ви :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа