Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Общежития за магистрите
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 10:04 pm 
"Асистент"
Аватар

Здравейте!
Позволих си да постна тази тема, защото доста се порових във форума и в сайта, но така и не открих отговор на въпроса, който така неспирно тормози скромната ми личност :D
Та по същество..... Интересуваме всички ли новоприети студенти в ОКС "магистър" имат право да участват в класирането за общежитие или само тези, които са приети държавна поръчка? Защото в Графика за провеждане на настанителния процес за учебната 2011/2012г в точка I. Срокове за подаване на документи за кандидатстване за общежитие в подточка 3. са дедени сроковете и е записано "за новоприети студенти в ОКС "Магистър"" без да се уточня каква форма платена или с държавна поръчка, а следващата точка II. Класиране на кандидатите за общежитие, подточка 3 вече е уточнено, че става въпрос за новоприети магистри с държавна поръчка, което ме навежда на мисълта, че може би и тези които са платена форма на обучение, могат да кандидатстват, но ще бъдат класирани само в случай, че има свободни стаи....
На няколко места видях същия въпрос, но така и не намерих отговор, затова ще съм много благодарна, ако някой този път се наеме да сподели опита/мнението/знанията си!
Искрено благодаря за отделеното внимание!
:):):):)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Общежития за магистрите
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 10:20 pm 
Кандидат-студент

Специалност/Направление: Специалност Икономика на отбраната и сигурността със специализация “Корпоративна сигурност”
Ами доколкото ми казаха държавна поръчка със сигурност имат право на общежитие, ако не си държавна поръчка, както ми обясни жената от 23-ти блок: "Ами вие си подайте при всички случаи документите...тоо...ако има местааа....", тоест може и да те класират, но никак не е сигурно, ако искаш попитай в отдел настаняване (намира се в блок 23А, Студентски град), но не знам дали ще ти обяснят по-добре отколкото на мен...общо взето май ако остане някое място класират, но не е добър вариант да разчиташ само на това ако не си държавна поръчка....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 10:38 pm 
"Асистент"
Аватар

Аха... еми горе-долу май нещата в крайна сметка опират до късмет, ако не си приет държавна поръчка...
Мерси за отговора :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 21, 2011 5:23 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Всички магистри държавна поръчка ли ще бъдат на общежитие или те помежду си ще се състезават по успех? Може ли примерно да си ДП и да не си на общежитие?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 21, 2011 6:01 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни икономически отношения със специализация „Управление на международни проекти”
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
ralitsa88 написа:
Всички магистри държавна поръчка ли ще бъдат на общежитие или те помежду си ще се състезават по успех? Може ли примерно да си ДП и да не си на общежитие?

Ще си има класиране както си му е радът... не мисля, че има достатъчно места за всички магистри ДП. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2011 4:43 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

А някой знае ли дали е възможно да си останеш в същата стая?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2011 5:22 pm 
"Член-кореспондент"
Аватар

Специалност/Направление: Специалност Международни икономически отношения със специализация „Управление на международни проекти”
Курс: Завършил ОКС "Магистър"
ralitsa88 написа:
А някой знае ли дали е възможно да си останеш в същата стая?

Би трябвало да можеш... моята съквартирантка в първи курс беше магистър и беше в тази стая от 5 години...
Предполагам, ако си си пазил стаята лятото, няма как да са настанили някой там и така има възможност да си пак в тази стая... :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2011 6:00 pm 
Студент-Бакалавър
Аватар

Интересно ми обаче с какъв успех ще се състезаваме за общежитие - този от магистърския изпит или този от следването? Ако съдя от бакалаврите, би трябвало да е с успеха от изпита.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 23, 2011 10:04 am 
Кандидат-студент

Да наистина това е въпросът - дали кандидатстваш за общежитие с резултата от изпита или получения бал ( следване и диплома бакалавър + тест магистър /2 ) ? Моля, admin-a, aко е запознат да каже . :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 23, 2011 1:49 pm 
Кандидат-студент

А за кандидатстване за общежитие какви документи се подават, някой знае ли? :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа